Neskatoties uz to, ka mēs strādājam pilna laika darbu vai esam pašnodarbinātie, ir tikai dabiski meklēt arvien jaunas un aizraujošas iespējas, kā nopelnīt vēl vairāk naudas, jo mūsdienās visiem ir nepieciešami papildus līdzekļi, gan ikdienas rēķinu maksāšanai, gan kredītu atmaksai un pat izklaidēm. Turpinājumi tiks atklāti 9 interesanti veidi, kā vēl iespējams iegūt papildus finanšu līdzekļus.

 

1. Radiet piedzīvojumus, ko pārdot citiem

Šī nodarbošanās varētu būt līdzvērtīga mini biznesa radīšanai bez reāla uzņēmuma esamības. Ja jums ir īpašas zināšanas, talanti, informācija, laiks un iespējas, radiet pakalpojumu, ko jūs varētu piedāvāt citiem cilvēkiem, tādējādi nopelnot papildus naudu. Piemēram, izveidojiet motociklu tūri pa kādu lielpilsētu, iekļaujot tajā aprīkojuma īri, kādu dzērienu vai ēdienu sākumpunktā vai galapunktā, un konkrētās pilsētas karti. Vēl iespējams organizēt privātās gleznošanas nodarbības, iekļaujot tajās krāsas, gleznošanas pamatni un otas, telpu un kādas uzkodas ar dzērieniem. Tie ir tikai divi piemēri, bet iespējas ir daudz un dažādas – atliek vien atrast ideju, radīt unikālu piedzīvojumu un piedāvāt to arī citiem.

2. Kļūstiet par slepeno pircēju

Ir vairākas kompānijas, kas piedāvā veselu datubāzi, kurā ir iekļauta informācija par konkrētiem veikaliem un iespējam nopelnīt, kļūstot par to slepenajiem pircējiem. Īpaši izdevīgi ir kļūt par slepeno klientu kādās ēdināšanas iestādēs, jo tādējādi jums ir iespēja ne vien nopelnīt naudu, bet arī paēst bez maksas, jo visbiežāk testēšanas kompānijas sedz šos izdevumus. Šādos gadījumos slepenā pircēja uzdevums parasti ir attiecīgā pirkuma veikšana un detalizēta atbildēšana un pasūtītāja jautājumiem pēc tās.

3. Meklējiet internetā gadījuma darba piedāvājumus

Mūsdienās internetā var atrast ļoti daudz un dažādus gadījuma darba piedāvājumus, kuru izpildīšana neprasa daudz laika un enerģijas, bet sniedz iespēju nopelnīt papildus līdzekļus. Tipiskākie no šādiem gadījuma darbiem ir, piemēram, pastaigas ar suni, mājas uzkopšana, bērna auklēšana, dārza darbi un daudzi citi. Ir arī tādi darba piedāvājumi, kas ir vairāk intelektuāli, nevis fiziski, piemēram, tulkošanas darbi, vēstuļu izsūtīšana, dokumentu rediģēšana u.tml. Ja jums piemīt attiecīgajā darba sludinājumā izvirzītās īpašības, noteikti izmantojiet šo iespēju.

4. Pārdodiet visas nevajadzīgās lietas

Ikvienam no mums ir kāda uzglabāšanas vieta, bēniņi, pagrabs vai garāža, kas piepildīta ar dažādām lietām, kas mums vairs nav vajadzīgas. Tad kāpēc gan lai tās tur stāvētu un, kā saka, krātu putekļus? Vienā dienā pieķerieties šīm krātuvēm, iztīriet tās no visām nevajadzīgām lietām, un visu, kas nav jums vajadzīgs pārdodiet internetā vai kādā citā neformālā tirdzniecības vietā, piemēram, mājas vai pagalma krāmu tirdziņā. Ja jūsu krājumos atrodas kas patiešām vērtīgs, labāk nododiet to lombardā vai kādā izsoļu namā. Kā zināms, lombardi un izsoļu nami ir vietas, kur atrodams viss iespējamais – gan elektronikas preces, gan mūzikas instrumenti, gan rotaslietas, gan citas lietas.

5. Izīrējiet savu mājokli vai tā daļas tūristiem

Sava mājokļa vai kādu tā daļu izīrēšana tūristiem ir lieliska iespēja, kā daudz nopelnīt, ieguldot pavisam nedaudz līdzekļu, laika un enerģijas. Kāpēc tieši šāda veida īre ir viena no pieprasītākajām? Jo lielākā daļa izīrētāju piedāvā īrēt visu ēku vai kādas telpas par, teiksim atklāti, astronomiski augstām cenām, ja arī tūristam nepieciešams pārgulēt tikai vienu nakti. Jūs varat izīrēt, piemēram, savu viesistabu, vasaras mājiņu vai kādu citu jūsu mājās mazāk pielietotu telpu par konkurētspējīgu cenu, kas ceļošanas gadījumā ir viens no būtiskākajiem faktoriem – izpētiet līdzīgus aktuālos piedāvājumus, nosakiet savu pakalpojumu cenu, mazliet pareklamējieties, piemēram, internetā un sāciet pelnīt jau tuvākajās dienās. Jūs būsit pārsteigti, cik jūsu pakalpojumam būs liels pieprasījums, turklāt, ikvienā sezonā. Šāda veida pakalpojumi parasti ietver vēl arī tādas opcijas kā, piemēram, bezmaksas internets, televīzija, mini ledusskapis, duša, gultasveļa, rīta kafija u.c. konkurētspējīgas iespējas. Iespējams, daudzi no jums sāks bažīties – kā nu tas tagad būs, kad jūsu personīgajā mājā paliks svešinieki? Jāatgādina, ka tūristi visbiežāk lielāko daļu laika pavada, apskatot attiecīgo pilsētu vai ciemu, atgriežas naktsmājās vēlu un pamet tās jau agri no rīta, lai dotos tālāk, līdz ar to šie viesi nav jūtams traucēklis. Viss, kas ir jādara jums, ir jāuztur tīra un kārtīga izīrējamā telpa, kā arī jāskatās, kā pieaug jūsu bankas konta apmērs.

6. Kļūstiet par fokusa grupu dalībnieku

Šis ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā ātri un viegli nopelnīt naudu. Protams, lai kļūtu par kādas fokusa grupas dalībnieku, visticamāk jums būs jāatbilst konkrētiem kritērijiem, kas savukārt atbilstu konkrētajai fokusa grupai un pētījuma mērķim. Kā rāda pieredze, katrs fokusa grupas dalībnieks jeb respondents par vienu sesiju, kas parasti ilgst no vienas līdz divām stundām, saņem vidēji 75 ASV dolārus. Ņemot vērā, ka šo sesiju laikā jums ir tikai jāatbild uz pētījuma veicēja jautājumiem un jāizsaka savs viedoklis, šāda naudas summa, šķiet, ir vērtējama par salīdzinoši augstu. Sludinājumi, kuros tiek meklēti dažādu fokusa grupu dalībnieki, parasti ir atrodami interneta vidē.

7. Uzstājieties uz ielām

Ir pilsētas, it īpaši lielpilsētas, kas ir pārpildītas ar ielu māksliniekiem. Jāpiebilst, ka ar piepelnīšanos, uzstājoties uz ielām, nodarbojas pat jau slaveni mūziķi, mākslinieki un citu izklaides un mākslas žanru cilvēki. Atcerieties, ka, kamēr jūs nezināt, kā lai samaksā rēķinus, kāds cits to vien gaida, kā savu sīknaudu iemest ziedojumu cepurītē. Ja jums nav nekāda īpaša talanta, ko varētu demonstrēt uz ielām, padomājiet par kādiem citiem veidiem, kā varētu izklaidēt garāmgājējus.

8. Krājiet un nododiet otrreiz pārstrādājamās lietas

Šādas lietas, piemēram, stikla pudeles un burkas, metāllūžņi, plastmasas izstrādājumi ir atrodami pie māju miskastēm vai krājas ikviena mājās. Ja jums ir kauns savākt šīs lietas pie, piemēram, kaimiņu miskastēm vai veikaliem, iztīriet visus savas mājas pieliekamos, bēniņus un pagrabus, un jūs būsit pārsteigts, cik daudz lietu jūs varat nodot un saņemt par tām attiecīgu naudu. Protams, nauda, ko jūs par šīm lietām iegūsit, nebūs liela, tomēr šādu tādu lietu iegādei noteikti pietiks.

9. Pārdodiet savu ķermeni zinātnei

Protams, jums nav jāpārdod viss savs ķermenis vai visi orgāni, tomēr ikvienam no mums ir orgāni un šūnas, kas medicīnas nozarē tiek uzskatīti par ļoti vērtīgiem. Lielākais pieprasījums ir asins plazmai, matiem, olšūnām un spermai. Tomēr pirms atdodiet visus savus labumus peļņai, jums vajadzētu apsvērt visus šī lēmuma morālos un ētiskos aspektus. Piemēram, ziedotā sperma visbiežāk tiek pielietota, lai apaugļotu ziedotās olšūnas. Ja fakts, ka kaut kur pasaulē būs jūsu bioloģiskais bērns, kuru jūs nezināsit, šķiet jums pārāk nomācošs, tad gluži vienkārši neziedojiet savas olšūnas vai spermu. Domāšana un mocīšanās mūža garumā pavisam noteikti nav ātras un vieglas naudas vērti.

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here