ABLV Banka ir viena no ambiciozākajām un uz panākumiem tendētajām Latvijas bankām, kas ne tikai ir ļoti apsveicami, bet kas ir arī šai bankai bijis ļoti efektīvi, jo pašreiz ABLV banka ir Latvijas otrā lielākā banka ar aktīviem, kuru apmērs tuvojas 5 miljardiem eiro, zaudējot tikai Swedbank.

ABLV banka, kuras oficiālais un reģistrētais nosaukums ir akciju sabiedrība “ABLV Bank”, ir dibināta 1993. gada 17. septembrī, kad no Latvijas Bankas atdalījās tās Aizkraukles reģionālā nodaļa, kļūstot par aizsākumu pilnīgi jaunai bankai. Ne velti sākotnēji ABLV banka tika dēvēta par Aizkraukles banku, nomainot nosaukumu tikai 2011. gadā.

Ja šī banka savu darbību sāka kā neliela reģiona banka, tad kopš tās aizsākumiem tā ir izaugusi par starptautisku banku ar pārstāvniecībām vairākās NVS valstīs. Nav brīnums ka kopš pajājušā gada vien šīs bankas aktīvu kāpums ir sasniedzis 29,5%, kas ir ļoti iespaidīgs skaitlis.

Pašreiz ABLB bankas lielākā akciju daļa pieder Ernestam Bernim un Oļegam Fiļam, taču daļa bankas akciju pieder arī citiem bankas vadības pārstāvjiem, bankas darbiniekiem vai pat klientiem, nodrošinot, ka banka savas akcijas ir paturējusi sev tuvumā un izveidojusi tādu kā savu akcionāru ģimeni.

Bankas pamatvērtības ir pretimnākoši un intuitīvi darbinieki, lai tie varētu saprast, uzklausīt un laicīgi palīdzēt saviem klientiem ikviena finanšu lēmuma veikšana, kā arī vērtība, augsti vērtējot gan savus darbiniekus, gan ikvienu klientu vienalga privātpersonu vai uzņēmumu.

Un tā kā ABLV Bank ir Latvijas Komercbanku asociācijas biedrs, tad visas šīs bankas darbības un darījumi atbilst ne tikai likumam, bet ir arī ētiski un tendēti, lai tie tikai un vienīgi nāktu par labu šīs bankas klientiem.

Piedāvājums

ablv logoABLV banka savu piedāvājumu sadala divos būtiskos virzienos. Pirmais no tiem ir bankas pakalpojumi. Zem šiem pakalpojumiem ietilps virkne dažādu iespēju, kā nodrošināt, ka gan privātpersonām, gan uzņēmumiem ir pieejamas efektīvas norēķinu un finanšu iespējas. Tāpēc ABLV banka piedāvā gan dažādus norēķinu pakalpojumus un maksājumu karšu un bankas kontu izveidi un pārvaldīšanu, gan dažādas ar dokumentiem saistītas darbības, kredītu pakalpojumus un pat seifa pieejamību.

Otrais ABLV bankas darbības virziens ir ieguldījumi, lai klienti varētu ērti un efektīvi pārvaldīt savus ieguldījumus un ne tikai saglabāt, bet arī palielināt savu kapitālu. Šajā jomā ir pieejami kā noguldījumu un brokeru pakalpojumi, tā ir iespējams arī iegādāties ABLV bankas obligācijas, uzglabāt savus vērtspapīrus, kā arī nodarboties ar elektronisko tirdzniecību pieredzējušu investoru pavadībā.

Kā arī ABLV banka vēl arī piedāvā konsultāciju pakalpojumus, ar kuru palīdzību ikviens var atrisināt ka juridiskas tā administratīvas problēmas ekspertu pavadībā. Starp konsultāciju jomām ietilpst aktīvu aizsardzības, nodokļu, juridiskas jomas un pilsonības un uzturēšanās atļauju konsultācijas, īpašas konsultācijas komercuzņēmumiem, un konsultācijas par jautājumiem administratīvā jomā, kas var palīdzēt ikvienam atrisināt dažādus jautājumus un izdarīt to ātri.

Kontaktinformācija

ABLV bankas galvenā mītne atrodas Rīgā, Elizabetes ielā 23, uz kuru tu vari doties, lai noskaidrotu sev interesējošos jautājumus vai sadarbotos ar šo banku. Šajā filiālē klienti tiek apkalpoti katru darba vienu no 8:30 līdz 18:30, taču kases šajā bankā ir pieejamas no 9:00 līdz 18:00.

Papildus ABLV bankas hipotēku kredīta apkalpošanas nodaļa, kas ir viens no šīs bankas populārākajiem pakalpojumiem, atrodas blakus bankas galvenajai mītnei – Elizabetes ielā 21a, kur katru darba dienu no 9:00 līdz 18:00 tu vari doties un interesēties par šo kredītu.

Ja tev ir kāds jautājums ABLV bankai vienalga vai saistībā ar pašu banku vai tās pakalpojumiem, tu vari arī sazināties ar banku pa tās diennakts klientu līniju – 67775555 vai rakstot uz bankas SKYPE kontu ablv.riga. Vēl tu vari arī rakstīt e-pastu un info@ablv.lv, kuru nepārtraukti pārbauda bankas klientu servisa speciālisti, kā arī sazināties ar banku portālā Facebook, kur tās konts ir ABLV Bank Rīga (https://www.facebook.com/ABLV.lat).

Un tā kā ABLV banka ir liela un sabiedrībā atzīta banka ar plašu klientu loku, šai bankai ir filiāles ne tikai Latvijā, bet arī tādās valstīs kā Krievijā, Ukrainā, Kiprā, Kazahstānā un Ķīna Honkongā un vēl citās valstīs, kur arī ir iespējams interesēties par šīs bankas darbību.

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here