Akciju sabiedrība jeb AS “LATEKO LĪZINGS” ir dibināta 1997. gada 13. novembrī. Šo teju 20 gadu laikā “Lateko līzings” ir kļuvis par vienu no vadošajiem kreditēšanas pakalpojumu sniedzējiem, kuram ir ilggadēji un stabili sadarbības partneri visā Latvijā.

“Lateko līzings” nodrošina izdevīgus un pieejamus patēriņa kredītus preču un pakalpojumu iegādei, kredītus, ko iespējams noformēt internetā, kā arī naudas aizdevumus, kuriem nav nepieciešama ķīla un kurus ir iespējams noformēt jebkurā klientu apkalpošanas centrā, kā arī pie “Lateko līzinga” sadarbības partneriem dažādās Latvijas pilsētās. Viss, kas ir jāizdara potenciālajam “Lateko līzinga” klientam, ir jāizvēlas aizdevuma veids, kas atbilst tā vēlmēm un vajadzībām, plānotajām izmaksām, kā arī aizdevuma atmaksas iespējām. Visu pārējo – individuālus risinājumus un finansiālu atbalstu klienta vēlmju īstenošanai – sniegs “Lateko līzings”. “Lateko līzinga” mērķis ir ērta un sasniedzama pakalpojumu klāsta piedāvāšana saviem klientiem.

Saskaņā ar apkalpošanas prasībām un Latvijas Republikas likumdošanu, uzņēmums ir saņēmis Latvijas Republikas Ekonomikas ministrijas Patērētāju tiesību aizsardzības centra kreditēšanas licenci jeb speciālu atļauju, kas dod tiesības sniegt patērētāju kreditēšanas pakalpojumus.

lateko logo

AS “LATEKO LĪZINGS” piedāvātie pakalpojumi

 • “Lateko līzings” piedāvā naudas aizdevumus, kuru summa ir mērāma no 70 līdz 3000 eiro. Naudas aizdevuma atmaksas termiņa ir 3 līdz 48 mēneši jeb 4 gadi. Naudas aizdevumam var pieteikties Latvijas Republikas iedzīvotāji, kuri ir sasnieguši vismaz 21 gada vecumu un kuriem ir regulāri un pierādāmi ienākumi. Lai pieteiktos naudas aizdevumam, ir jāapmeklē klientu apkalpošanas filiāle Rīgā, Daugavpilī, Liepājā, Ventspilī, Rēzeknē vai Jelgavā. Piesakoties naudas aizdevumam, ir jāuzrāda pase vai personas apliecība, kas ir zināma arī kā eID karte. Ja naudas aizdevuma pieteikums tiek apstiprināts, aizdevums tiek ieskaitīts klienta bankas kontā.
 • Tāpat “Lateko līzings” piedāvā arī patēriņa kredītu preču vai pakalpojumu iegādei. Ar šī patēriņa kredīta palīdzību ir iespējams iegādāties tādas preces un pakalpojumus kā, piemēram, sadzīves tehnika, datortehnika, mēbeles, mobilie telefoni, apdares materiāli, medicīnas un kosmetoloģijas pakalpojumi, ceļojumi u.tml. Patēriņa kredīta summa var būt no 50 līdz 3000 eiro, bet tā atmaksas termiņš ir 36 mēneši jeb 3 gadi. Viena no “Lateko līzinga” priekšrocībām ir fakts, ka patēriņa kredīta saņemšanai, ja vien tā summa nav lielāka par 1400 eiro, nav nepieciešama pirmā iemaksa. Patēriņa kredītam var pieteikties Latvijas Republikas iedzīvotāji, kuri ir sasnieguši vismaz 18 gadu vecumu un kuriem ir regulāri un pierādāmi ienākumi. Patēriņa kredīta saņemšanai var pieteikties arī tie Latvijas Republikas iedzīvotāji, kuri ir sasnieguši pensionēšanās vecumu. Lai pieteiktos patēriņa kredītam, ir jāapmeklē “Lateko līzinga” klientu apkalpošanas filiāles vai tā sadarbības partneru tirdzniecības vai pakalpojumu sniegšanas vietās. Lai iepazītos ar “Lateko līzinga” sadarbības partneriem, apmeklējiet “Lateko līzinga” mājaslapu www.latekolizings.lv. Piesakoties patēriņa kredītam, ir jāuzrāda pase vai personas apliecība, kas ir zināma arī kā eID karte.
 • “Lateko līzings” piedāvā arī kredītu nekustamā īpašuma iegādei jeb hipotekāro kredītu. “Lateko līzinga” hipotekārā kredīta maksimālais atmaksas termiņš ir 15 gadi, bet kredīta summa tiek noteikta individuāli. “Lateko līzinga” kredīts nekustamā īpašuma iegādei tiek atmaksāts ar ikmēneša maksājumiem, kas var būt vienmērīgi vai dilstoši.
 • “Lateko līzings” piedāvā arī citus kreditēšanas veidus, piemēram, kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu, kredītu komunālo parādu dzēšanai, kredītu parādu dzēšanai, pārkreditāciju, brīvdienu kredītu, kā arī superbrīvdienu kredītu.

Jāpiemin, ka “Lateko līzinga” mājaslapā pie visiem tā pakalpojumiem ir pievienoti arī īpaši kalkulatori, kuros, norādot aizdevuma summu, atmaksas termiņu un pirmās iemaksas apmēru, ir iespējams aprēķināt provizoriskos kredīta ikmēneša maksājumus. Protams, šajos kalkulatoros atspoguļotajai informācijai ir tikai informatīva nozīme – tajos norādītie aprēķini var atšķirties no aprēķiniem līguma noformēšanas brīdī.

AS “LATEKO LĪZINGS” kontaktinformācija

“Lateko līzinga” filiāles atrodas:

 • Rīgā:
  • Lāčplēša ielā 41;
  • Maskavas ielā 240 (veikalā “RD Electronics”);
  • Stacijas laukumā 2 (veikalā “RD Electronics”);
  • Jaunmoku ielā 13 (T/C “Spice Home” – veikalā “Elkor tehnika”);
 • Daugavpilī:
  • Mihoelsa ielā 66;
 • Liepājā:
  • Fr. Brīvzemnieka ielā 31 (veikalā “Melodija”);

Ar “Lateko līzingu” iespējams sakontaktēties, izmantojot arī telefonu vai elektronisko pastu. Sazināties ar “Lateko līzinga” galveno biroju iespējams, zvanot pa tālruni 67775079 vai rakstot uz e-pastu info@latekolizings.lv.

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here