Ātrie kredīti ikvienam asociējas ar ātru un vienkāršu veidu, kā iegūt savā bankas kontā papildus līdzekļus, un viens no šādiem ātro kredītu izsniedzējiem, kurš ir uzticams un nu jau ar vairāk kā 10 gadu pieredzi, ir šis ātrais.lv.
Ātrais.lv ir kreditors, kurš, kopā ar iespejukredits.lv ir uzņēmuma SIA “NORDIC FINANCE” zīmoli. Pats “NORDIC FINANCE” tika izveidots 2005. gadā, kad tas tika reģistrētas ar reģistrācijas numuru 4003773271 un juridisko adresi Piņķos, Jūrmalas ielā 14. Kopš šī laika šis uzņēmums ir ievērojami izaudzis. Pašreiz “NORDIC FINANCE” pamatkapitāls mērojas jau 426832 eiro apmērā un 2013. gadā šī kreditora neto ieņēmumi bija vairāk nekā 250 tūkstoši eiro.

“NORDIC FINANCE” kopā ar abiem saviem zīmoliem ir arī Latvijas nebanku kredītdevēju asociācijas (LNKA) biedrs, kas nodrošina, ka šis kreditors noteikti piekops drošu un atbildīgu praksi, pret saviem klientiem, kā arī vienmēr nostādīs savus klientus pirmajā vietā, palīdzot tam izvēlēties klientam piemērotāko kredīta risinājumu, un izsniedzot kredītu ar klientam piemērotākajiem un atbalstošākajiem kredīta nosacījumiem.

Kontaktinformācija

Ja vēlies sazināties ar ātrias.lv vai SIA “NORDIC FINANCE”, tev ir vairāki varianti, kā to vari izdarīt. Pirmkārt, tu vari doties uz šī kreditora mājaslapu http://atrais.lv/, kur mēģināt atrast atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem. Vēl tu vari arī izmantot šajā mājaslapā pieejamo iespēju, uzreiz uzdot savu jautājumu ātrais.lv ekspertiem, nospiežot uz pogas “Uzdot jautājumu”. Vēl ir iespējams sazināties ar šo kreditoru, rakstot uz e-pastu info@e-finance.lv vai zvanot uz numuru +37167933051 vai mobilā telefona numuru +37126619472, kur darba dienas no 8:00 līdz 17:00 ātrais.lv darbinieki būs priecīgi atbildēt uz jebkuru klienta jautājumu. Vēl ir iespējams doties uz ātrais.lv biroju Rīgā, Mūkusalas ielā 33-4, kur darba dienās no 8:00 līdz 21:00 un brīvdienās no 9:00 līdz 17:00 ir pieejamas konsultācijas ar ātrais.lv ekspertiem, kā arī iespējams nokārtot kredīta pieteikumu un saņemt kredītu.

Piedāvājumi

Ātrias.lv piedāvā klientiem divu dažādu kredītu piedāvājumu izvēles iespējas, jo šis kreditors piedāvā aizņemties kā ātro kredītu, kas ir īstermiņa kredīts, tā patēriņa kredītu, kas jau ir ilgtermiņa kredīts.
Īstermiņa kredīts, kuru piedāvā Ātrais.lv ir ātrais kredīts, kuru aizņemoties klientam nav jānorāda ne ķīla ne galvotājs. Šo kredītu ir iespējam saņemt summā no 40 līdz 700 eiro un uz laiku no 3 dienām līdz 12 mēnešiem. Ņemot kredītu uz laiku līdz 1 mēnesim kredītam netiek piemērota gada procentu likme, bet gan noteikta komisijas maksa, kura tiek aprēķināta balstoties uz to, cik liels ir kredīts un uz cik ilgu persona to aizņemas. Bet, ja jebkādas summas ātrais kredīts tiek ņemts no 1 līdz 12 mēnešiem, tad šim kredītam tiek piemērota procentu likme sākot no 8.33% līdz 12.5%, kas ir atkarīgs no tā uz cik ilgu laiku tiek ņemts kredīts.
Ātrais.lv arī piedāvā lielisku akciju, ka, ja klients aizņemas kredītu, kura summa var būt no 40 līdz 700 eiro, tikai uz 3 dienām, šim kredītam tek piemērota 0% gada likme, kas nozīmē, ka, aizņemoties šādu kredītu, klientam būs jāatmaksā tieši tik pat ielas summa, kādu tas aizņēmās.
Otrais kredīta veids, kuru piedāvā ātrais.lv, sadarbībā ar savu biedru iespejukredits.lv, ir patēriņa kredīts. Ņemot šo kredītu klientam ir iespējams saņemt kredītu apjomā no 500 līdz 5000 eiro uz termiņu no tikai viena mēneša līdz pat 5 gadiem. Līdzīgi kā ātrā kredīta gadījumā, ņemot patēriņa kredītu jebkādas summas apmērā uz 1 mēnesi šim kredītam tiks piemērota vienreizēja komisijas maksa no 17.51 līdz 175.07 eiro, balstoties uz to, cik liela summa tiek ņemta. Taču ņemot kredītu uz laiku no 2 mēnešiem uz 5 gadiem, šiem kredītiem tiks piemērota ikmēneša procentu likme, kura būs vai nu 3.5 vai 3.51% no kredīta summas.

Kā saņemt Ātrais.lv kredītu?

Ātro kredītu tu vari saņemt vairākos dažādos veidos. Vispirms gan tev būs jāreģistrējas ātrais.lv mājaslapa, lai kreditors iegūtu klienta datus. Pēc tam, kad reģistrācija ir pabeigta, klientam vienā no ātrais.lv bankas kontiem, tas ir, Swedbank, SEB bankā, Citadele bankā vai DNB bankas kontos, ir jāiemaksā 10 centi, maksājuma mērķi norādot “Piekrītu līguma noteikumiem Nr. XXX”, jo ar šo samaksu klients apstiprina līgumu un nodrošina kreditoram, ka ir sniedzis pareizus datus. Pēc tam kad šis ir paveikts, klients var ātrais.lv mājaslapā aizņemties kredītu jebkurā apmērā un uz jebkuru termiņu. Vēl klientam, pēc tam, kad tas ir piereģistrējies ātrais.lv mājaslapā, ir iespēja saņemt kredītu arī ar SMS palīdzību, īsziņā nosūtot vārdus LUDZU, tad lietotāja ID, tad izvēlēto kredīta summu un tad dienu termiņu, uz cik ilgu liku klients vēlas aizņemties kredītu.

Noteikumi
Lai klientam būtu iespējams saņemt kādu no diviem kredītu veidiem, klientam ir jāizpilda daži vienkārši nosacījumi, jo šie nosacījumi būs tie, kuri kreditoram garantēs, ka klients ne tikai būs spējīgs atmaksāt kredītu, bet vispār drīkst šo kredītu arī aizņemties. Šie nosacījumi ir:

  • debitoram ir jābūt vecumā no 20 līdz 75 gadiem
  • debitoram ir jābūt Latvijas Republikas pilsonim vai pastāvīgajam iedzīvotājam
  • debitoram nedrīkst būt kavēti kredītu maksājumi
  • debitoram ir jābūt regulāriem ienākumiem.

 

Saņemt Kredītu

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here