atraiskreditslv logotipsKreditors ar ļoti atbilstošu un piemērotu nosaukumu savai darbības jomai ir kredītdevējs ar nosaukumu ātraiskredīts.lv, jo šis uzņēmums piedāvā saviem klientiem ātri aizņemties SMS kredītus internetā, bez nepieciešamības ilgi un gari skaidroties ar kreditoru par savu piemērotību kredīta saņemšanai.

SIA “Ātrais kredīts” ir šī zīmola Ātraiskredīts.lv turētājs. SIA “Ātrais kredīts” ir nodibināts 2008. gada jūlijā. Reģistrējot uzņēmumu, tam tika piešķirts reģistrācijas numurs 40103183139 un pašreiz uzņēmuma apmaksātais pamatkapitāls ir sasniedzis 420 tūkstošus eiro.

Lai gan ātro un SMS kredītu izsniegšana nav vienīgais SIA “Ātrais kredīts” darbības lauciņš, tā ir viena no šī uzņēmuma visienesīgākajām jomām. Lai gan SIA “Ātrais kredīts” nav Latvijas Nebanku Kredītdevēju asociācijas (LNKA) biedrs, uzņēmums ir ieguvis speciālo Patērētāju tiesību aizsardzības aģentūras atļauju, kura pilnvaro šo uzņēmumu kā patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniedzēju Latvijas Republikā, kas nozīmē, ka šis uzņēmums ir uzticams, noteikti iestāsies par savu klientu interesēm, kā arī nodrošinās, ka visi klientu dati un personālā informācija ir aizsargāta un drošībā.

Pēc LNKA apkopotajiem datiem, SIA “Ātrais kredīts” ir 16. vietā starp visiem Latvijā esošajiem un reģistrētajiem uzņēmumiem, kuri ir vai nodarbojas ar nebanku kredītu izsniegšanu, jo uzņēmuma 2013. gadā peļņa bija vairāk nekā 595 tūkstoši eiro, kas nepavisam nav slikts rādītājs šim salīdzinoši mazajam uzņēmumam.

Pašā uzņēmumā darbojas ap 25 darbinieki, kuri ik darba dienu no 8.00 līdz 17.00 ir gatavi palīdzēt saviem klientiem risināt dažādas problēmas un izvēlēties tiem izdevīgāko kredīta veidu. Ar kreditoru ir iespējams sazināties pa tālruni 22848891 vai 27505555. SIA “Ātrais kredīts” ir arī nodrošinājis, ka klientiem ar šo firmu ir iespējams sazināties ar e-pasta palīdzību, rakstot uz info@atraiskredits.lv vai apmeklējot zīmola mājaslapas www.atraiskredits.lv palīdzības sadaļu. Interesanti, ka uzņēmumam arī ir programmas skype konts – atraiskredits.lv, kuru arī var izmantot, lai uzzinātu vēlamo informāciju saistībā ar šo uzņēmumu.

Lai gan uzņēmuma juridiskā adrese ir Brīvības iela 58-1, Jēkabpils, šajā adresē ir sastopama tikai viena no 17 SIA “Ātrais kredīts” filiālēm, kuras ir izvietotas daudzās lielākajās Latvijas pilsētās, piemēram, Daugavpilī, Alūksnē, Cēsīs, Valmierā, Saldū, Limbažos un citur.

Un SIA “Ātrais kredīts” ir parūpējies arī par to, ka tam ir bankas ne tikai vienā bet divās lielākajās Latvijas bankas – AS “Swedbank” un AS “Citadele banka”, kas dod iespēju kredītu ņēmējiem saņemt kredītus un tos atmaksāt bez nepieciešamības papildus maksāt vēl komisijas maksu par pārskaitījumu uz citu banku.

Piedāvājumi

atraiskreditslv piedavajumiSIA “Ātrais kredīts” saviem klientiem piedāvā aizņemties īstermiņa un ilgtermiņa kredītus ar dažādiem nosacījumiem, tai skaitā īstermiņa kredītus sākot no 30 eiro un ilgtermiņa kredītus līdz pat 3000 eiro.

Ātriekredīti.lv piedāvā aizņemties īstermiņa kredītus uz laiku no 7 līdz pat 45 dienām un summās no 30 līdz 430 eiro. Pats klients var noteikt to, cik lielu summu tas aizņemas un uz cik ilgā laikā tam šī summa ir jāatmaksā.

Ilgtermiņa kredīti, kurus ir iespējams aizņemties no Ātriekredīti.lv, ir summās no tikai 150 līdz 2850 eiro un uz termiņu no 2 līdz pat 60 mēnešiem jeb 5 gadiem.

Kreditors arī piedāvā klientiem izvēlēties iespējas saņemt naudu pret ķīlu zem un virs 500 eiro, kā arī naudu pret nekustamā īpašuma ķīlu vai kredītu nekustamā īpašuma iegādei.

Interesanti ir tas, kā Ātriekredīti.lv rēķina kredītu procentu likmes, jo tie saviem patstāvīgajiem klientiem piešķir zemākas procentu likme. Piemēram, saņemot kredītu bez ķīlas 1. vai 2. reizi klientam būs jāmaksā 6% gada procentu likme, ņemto kredītu 3. reizi gada procentu likme ir 5% bet ņemto 4. reizi un vairāk gada procentu likme sarūk uz 4,5%, kas tikai parāda šī kreditora uzticību saviem klientiem.

Kredītiem ir iespēja pieteikties jebkurā dienā un diennakts laikā, jo to var izdarīt, reģistrējoties uzņēmuma mājaslapā www.atraiskredits.lv, taču, tā kā uzņēmuma darba laiks ir tikai no pirmdienas līdz piektdienai no 8 rītā līdz 17 vakarā, tad, kredītu pieprasījumi, kuri tiks iesniegti ārpus darba laika, tika izskatīti nākamās darba dienas pašā sākumā, tā nodrošināt ātru pieprasījumu apstrādi un ātru kredītu izsniegšanu.

Pēc tam, kad klients ir reģistrējies Ātriekredīti.lv sistēmā, tam kļūst iespējams arī saņemt kredītu vienkārši nosūtot SMS ar vārdu LUDZU, tad lietotāja ID numuru, kurš tiks piešķirts, reģistrējoties uzņēmuma mājaslapā, tad kredīta summu un visbeidzot termiņu, uz cik ilgu laiku aizņemieties kredītu, dienās.

Nosacījumi

Atšķirībā no vairuma ātro kredītu izsniedzēju, Ātriekredīti.lv ir visai strikti savos nosacījumos, kuri klientam ir jāizpilda, lai tas saņemtu jebkāda veida kredītu, jo tikai atbilstība šiem nosacījumiem nodrošinās kreditoram to, ka debitors tiešām arī atmaksās summu, kuru aizņēmās. Tāpēc, pirms vēlaties saņemt kredītu, ievērojiet, ka jūs atbilstiet šiem kritērijiem:

  • jums ir vismaz 21 gads

  • jūs esat pastāvīgs Latvijas Republikas rezidents ar Latvijā deklarētu dzīvesvietu

  • jums nav parādu vai kavētu kredīta maksājumu – jums ir laba kredītvēsture

  • jums ir patstāvīgi ienākumi – personai jābūt strādājošai, pašnodarbinātai vai jāsaņem regulāra vecuma, izdienas vai invaliditātes pensija

  • jums ir jābūt kontam kādā no Latvijā reģistrētajām komercbankām

  • jums ir jābūt aktīvam mobilā tālruņa numuram

  • jums ir jābūt aktīvam e-pastam

  • jums jāapzinās, ka ar savu ienākumu līmeni spēsiet atmaksāt kredītu.

 

Saņemt Kredītu

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here