autososcreditAutoSOScredit ir viens no daudzajiem Latvijas nebanku kreditoriem, un, lai gan AutoSOScredit nav tā pati lielākā kredītiestāde, tam tik un tā ir izdevies iekarot savu vietu starp nebanku kreditoriem.

AutoSOScredit ir firmas SIA “DSA INVEST” zīmols. Šī firma tika nodibināta 2 008. gada 25. augustā ar reģistrācijas numuru 40103187465. Tās pamatkapitāls pašreiz ir 300 tūkstoši latu, kas, pārvēršot eiro ir vairāk nekā 427 tūkstoši eiro. Šāds pamatkapitāls šim uzņemamam ir saglabājies jau kopš 2012. gada marta, un, diemžēl iepriekšējo 2 gadu laikā “DSA INVEST” ir izrādījis 34 % apgrozījuma kritumu, no vairāk nekā 200 tūkstošiem 2012. gadā uz tikai gandrīz 133 tūkstošiem 2013. gadā, kā rezultātā arī šī uzņēmuma neto peļņa 2013. gadā bija mīnusos, zaudējot vairāk nekā 48 tūkstošus eiro. Taču pat šie rādītāji neko dižu neliecina, jo, nestabilās finanšu situācijas un dažādu jaunu likumu par kredītu sektoru pieņemšanas rezultātā, nav brīnums, ka ne visiem kreditoriem iet tik spīdoši, un, tā kā “DSA INVEST” savā jomā darbojas jau gandrīz 7 gadus, tad varu garantēt, ka šis uzņēmums ir stabils.

Pašreiz “DSA INVEST” kolektīva strādā vien 4 cilvēki, taču tas ir vairāk kā pietiekami, lai spētu apkalpot visus AutoSOScredit klientus, kā arī “DSA INVEST” otra zīmola Sauleskredits.lv klientus, jo lielākā daļa šo zīmolu operāciju un kredītu pieteikumu noris internetā. Protams, klienti var griezties pie šo zīmolu īpašnieka SIA “DSA INVEST” Rīgā, Zemitāna ielā 2b, taču daudz izdevīgāk klientiem būs sazināties ar kreditoru pa tālruni (+371) 67315002 vai (+371) 67315012. Šos numurus ik darba dienu apkalpo “DSA INVEST” klientu apkalpošanas daļa laikā no pulksten 9:30 līdz 18:00, kad droši vari griezties pie kreditora ar jebkuru sev interesējošo jautājumu.

Kā jau minēju, zīmols AutoSOSkredit ir viens no aktuālajiem Latvijas nebanku kreditoriem. Lai gan ne SIA “DSA INVEST” ne tās zīmols AutoSOScredit nav Latvijas Nebanku Kreditoru asociācijas (LNKA) biedrs, tas nenozīmē, ka šis zīmols vai šī firma nav droša vai piešķir kredītus ar sliktiem noteikumiem. Patiesībā AutoSOScredit ir Latvijā vieni no izdevīgākajiem kredītu nosacījumiem starp visiem kreditoriem.

AutoSOScredit arī ir nodrošinājis, ka tiem ir labi pārredzama un saprotama mājaslapa – autososcredit.lv – kurā ir iespējams atrast atbildes uz visiem ar šo zīmolu un tā pakalpojumiem saistītajiem jautājumiem, bet, ja atbildi tomēr nav iespējams atrast, ikviens var sazināties ar šo zīmolu pa iepriekš norādīto telefonu vai šī AutoSOScredit mājaslapā, nosūtot no šīs mājaslapas e-pastu zīmola klientu apkalpošanas daļai, vai arī sūtot e-pastu uz adresi info@autososcredit.lv vai info@sauleskredits.lv .

Piedāvājumi

autososcredit viss ir vienkāršiAutoSOScredit piedāvā saviem klientiem aizņemties divu veidu kredītus – kredītu pret auto ķīlu un patēriņa kredītu. Abu kredītu veidus ir iespējams aizņemties uz termiņu sākot no 12 līdz 36 mēnešiem, taču, maksimālais aizdevuma atmaksas termiņš – 36 mēneši – ir pieejams tikai klientiem, kuri aizņemas sākot no 1500 eiro.

Piedāvātais kredīts pret auto ķīlu izpaužas tā, ka, piesakoties, šim kredītam, tu kā ķīlu kreditoram dod savu auto. Labā ziņa ir tā, ka automašīna, pat apķīlājot to, paliek klienta lietošanā un pat paliek uz klienta vārda, tādēļ šis kredīts ikvienam ir izdevīgs, ja nav izdevies iegūt neviena cita veida kredītu. Lai saņemtu kredītu pret auto ķīlu klientam ir jāaizpilda šī kredīta pieteikums AutoSOScredit mājaslapā. Kad tas ir izdarīts vienas darba dienas laikā kreditors kredīta pieprasītājam atsūtīt e-pastu, kurā būs norādīts, cik lielu kredīta summu kreditors ir gatavs piedāvās par ieķīlāto automašīnu, kas visbiežāk sastāda 60 līdz 70 % no automašīnas kopējās tirgus vērtības. Ja tevi apmierina piedāvātā summa, tad tev ar automašīnu, kuru grasies ieķīlāt, ir jāierodas pie kreditora un speciālista novērtējumu, pēc šī novērtējuma tiks sastādīts klientam un kreditoram ērtākais kredīta atmaksas grafiks, parakstīti visi nepieciešami līgumi un tavs auto tiks reģistrēts kā komercķīla. Kad visas šīs darbības ir paveiktas kreditors tavā kontā pārskaitīs norunāto kredīta summu.

Jāņem vērā, ka šim kredītam kā ķīlu var izmantot tikai automašīnu, kas nav vecāka par 1999. gadu. Kā arī automašīnai nedrīkst būt uzlikts arests, aizliegums no kādas trešās personas, kā arī tev pirms pieteikšanās kredītam ir jāapmaksā visi ar kredītu saistītie sodi. Kā arī šī kredīta atmaksas laikā šo automašīnu nedrīkst izvest no Latvijas teritorijas un to nedrīkst pārdot.

Otrs kredīta veids, kuru piedāvā AutoSOScredit ir patēriņa kredīts, kas ir kredīts, kuru ikviens var aizņemties virknei dažādu tēriņu, jo, ņemto kredītu, nav jānorāda, kam tas tiks izlietots. Patēriņa kredītu no AutoSOScredit ir iespējams saņemts summā no 200 līdz 3000 eiro, un tas tiks izdots ar SIA “DSA INVEST” otra zīmola – sauleskredits.lv vārdu.

Nosacījumi

Taču lai saņemtu vienu vai otru no AutoSOScredit piedāvātajiem kredītiem, debitoram ir jāievēro daži nosacījumi, kuru neizpilde nozīmē to, ka kredīts šim kreditoram netiks piešķirts.

Pirmkārt klientam ir jābū vismaz 21 gadu vecam, jo jaunākām personām AutoSOScredit kredītus neizsniedz. Klientam jau vismaz 6 mēnešus ir jābūt oficiāliem ienākumiem, klientam nedrīkst būt tiesas darbi vai esošs tiesvedības process. Papildus klientam obligāti ir jābūt aktīvam kontam kādā no Latvijas komercbankām, un, tā kā īpašos gadījumos kreditoram ir iespējams pieprasīt galvotāju, tad klientam ir arī jānodrošina šī galvotāja esamība.

 

Saņemt Kredītu

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here