Lai gan Baltikums Bank nav no tām lielākajām Latvijas bankām, jo tās aktīvu apjoms vēl nav sasniedzis miljardu eiro, tomēr arī Baltikums ir nozīmīgs spēlētājs Latvijas banku ekosistēmā, jo šīs starptautiskā privātbanka ir uz turīgiem klientiem tendēta banka, nodrošinot tiem virkni dažādu pakalpojumu.

Baltikums Bank vēsture aizsākās 1991. gadā, kad šīs bankas dibinātāji uzsāka savus pirmos ieguldījumus privātajā sektorā. Septiņus gadus vēlāk tika nodibināta apdrošināšanas sabiedrība ar nosaukumu “Baltikums Insurance Company Ltd.”, kas kļuva par pamatu 2001. gadā nodibinātajai un ar reģistrācijas numuru 40003551060 reģistrētai akciju sabiedrībai “Baltikums Bank”, kuras pašreizējais pamatkapitāls ir vairāk nekā 27 miljoni latu.

2015. gada pirmo pusi Baltikums Bank aizvadīja ar 17,99 miljonu eiro ienākumiem un ar aktīviem gandrīz 742 miljoniem eiro apjomā, kas ir par 13% vairāk nekā iepriekšējā gadā parādot, ka arī šī banka turpina augt un drīz vien var ierindoties starp Latvijas lielākajām bankām.

Pašreiz Baltikums Bank valdes un izpildkomitejas priekšsēdētājs ir Dmitrijs Latiševs, bet visas šīs bankas akcijas pieder Latvijas holding kompānijai akciju sabiedrība “BBG”.

Baltikums Bank vērtību saraksta augšgalā ir klients un viņa intereses, nodrošinot, ka ikviens, kurš dosies pie šīs bankas pārstāvjiem, tiks atbilstoši apkalpots. Bet vēl starp šīs bankas vērtībām ir atrodamas tādas lietas kā neatkarība, profesionālisms un konfidencialitāte, kas, apkalpojot tikai un vienīgi turīgus klientus ir ļoti svarīgas īpašības.
Šī banka ir arī Latvijas Komercbanku asociācijas biedrs, kas nozīmē, ka Baltikums Bank pārstāvēs pārējo savu komercbanku intereses un pastāvēs un savas industrijas un savu klientu izaugsmi un attīstību.

Piedāvājums

baltikumsPar spīti tam, ka Baltikums Bank pamata klientu loks ir turīgas privātpersonas un uzņēmumi, šī banka piedāvā pakalpojumus, kuru klāsts ir ļoti plašs.

Pie bankas pakalpojumiem klientiem ir iespējams saņemt kā dažādu norēķinu pakalpojumus, tā aizņemties kredītus, veikt finanšu tirgus darījumus šīs bankas vārdā, padarīt drošas dažādas dokumentārās operācijas, kā arī, protams, nokārtot maksājumu kartes un veikt e-komerciju.

Vēl šī banka nodrošina arī ar investīcijām saistītus pakalpojumus, piemēram, noguldījumus, brokeru pakalpojumus, savu aktīvu pārvaldīšanu, kā arī tirdzniecības platformas un depozitāros pakalpojumus.

Tiem, kuriem ir vajadzība finanšu palīdzība vai vienkārši padoms no profesionāļiem, ir iespējams izmantot arī kādu no vairākiem dažādiem Baltikums Bank konsultāciju pakalpojumiem, piemēram konsultācijas par īpašumu plānošanu, strukturēšanu vai konsultācijas kādā administratīvā jomā. Kā arī šī banka ik pa laikam piedāvā īpašus piedāvājumus, kurs tās klienti var izmantot par īpaši izdevīgām cenām.

Kontaktinformācija

Lai gan Baltikums Bank juridiskā adrese ir Rīga, Smilšu iela 6, šīs bankas galvenā mītne atrodas citur. Centrālais Baltikums Bank birojs ir Mazā Pils ielā 13, Rīgā, kur darba dienās laikā no 9:30 līdz 17:30 ikviens klients vai topošais klients var doties uzzināt sev vēlamo informāciju.

Ja tomēr tu nedzīvo Rīgā vai nevēlies doties un šo banku personīgi tu vari vai nu zvanīt pa tālruni 67031333 vai rakstīt e-pastu uz info@baltikums.eu un uzdot bankas darbiniekiem savu jautājumu. Bet, ja tu jau zini konkrēto jomu, par ko tev būs jautājums, tu vari arī pa tiešo sazināties ar kādu no Baltikums 8 nodaļām pa telefoniem, kurus atradīsi bankas mājaslapas www.baltikums.eu kontaktu sadaļā. Un šīs mājaslapas labajā apakšējā stūrī ir pieejams tiešais čats ar kādu no Baltikums ekspertiem.

Tā kā Baltikums Bank ir starptautiska banka, tai ir pārstāvniecības virknē ES un NVS valstīs, piemēram, Ukrainā, Kiprā, Lielbritānijā, Krievijā un tepat Igaunijā un Lietuvā, bet tādu pilsētu kā Singapūras, Honkongas un Dubajas klientus apkalpo Baltikums Bank komanda Rīgā.

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here