Ātro kredītu saņemšana vienmēr tiek reklamēta, kā naudas ieripošana jūsu bankas kontā pāris dienu laikā pēc tam, kad noslēgts attiecīgais kredīta līgums. Tas nozīmē, ka, pirmkārt, jums ir jābūt aktīvam bankas kontam un, otrkārt, jums jābūt drošam, ka kontā ienākošā naudas summa uzreiz netiks bloķēta vai konfiscēta sakarā ar iepriekš iekrāto parādu. Situācijas dzīvē ir dažādas un reizēm jums ir nepieciešams, lai naudas aizņēmums neparādītos nedz bankas kontā, nedz arī jūsu kredītvēsturē. Šis tad arī bija viens no vadošajiem iemesliem, kādēļ uzņēmums ar nosaukumu SIA “ExpressCredit” uzsāka aktīvu darbību zem domēna “Banknote.lv”, piedāvājot saviem potenciālajiem klientiem tieši skaidras naudas aizdevumus, kas sniedz nepieciešamo diskrētumu un konfidencialitāti.

SIA “ExpressCredit” reģistrēta LR Uzņēmumu reģistrā 2009. gada oktobrī ar Nr. 40103252854, taču toreiz tā bija pazīstama ar nosaukumu SIA “Lombards24”. Uzņēmums tirgū efektīvi darbojas nepilnus 10 gadus un 2016. gada novembrī ir saņēmis nepieciešamo licenci, lai sniegtu patērētāju kreditēšanas pakalpojumus Latvijas Republikā. Tā apmaksātais un reģistrētais pamatkapitāls 2016. gada nogalē sasniedza 1500000,- EUR. Saskaņā ar Lursoft uzņēmuma datiem šajā pašā laika periodā uzņēmums “ExpressCredit” ieņēmis 1508. vietu ar savu neto apgrozījumu citu uzņēmumu starpā.

Uzņēmuma pašu kapitāls un ilgtermiņa ieguldījumi ir ļāvuši atvērt jaunas un modernas filiāles visā Latvijas teritorijā, kā arī pamatīgi piestrādāt pie tiešsaistes vietnes “Banknote.lv” pieejamības un lietotājiem draudzīga interfeisa. Parādot savu nopietno nostāju kreditoru starpā uzņēmums “ExpressCredit” ar savu zīmolu “Banknote.lv” ir arī Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas (LAFPA) biedrs, aktīvi iesaistoties pārstāvētās nozares attīstībā un tiesību paplašināšanā, kā arī pakļaujoties LAFPA biedru standartiem labas uzņēmējdarbības un klientu attiecību prakses nodrošināšanā.

Banknote.lv piedāvājumā ir unikālais pakalpojums piedāvāt saviem klientiem aizdevumu, kas neatspoguļosies bankas konta izrakstos, jo tiks izsniegts skaidrā naudā summā līdz 400,- EUR. Šāds pakalpojums pieejams visiem, kuri jau sasnieguši 20 gadu vecumu, un arī senioriem, jo vecuma ierobežojums stiepjas līdz pat 80 gadu vecumam. Bez tam, Banknote.lv vienmēr pirmos aizdevumus uz 30 dienām izsniedz “bez maksas”, tātad – bez kredīta procentiem (jeb ar 0% gada procentu likmi). Saņemt aizdevumu skaidrā naudā ir viens no ātrākajiem veidiem, jo nav jāgaida diena vai divas, kamēr kreditors veic pārskaitījumu uz jūsu bankas kontu, tas var prasīt pat tikai nieka 15 minūtes jūsu laika.

Banknote.lv piedāvājumā ietilpst:
Kredīta veids: kredītlīnija
Kredīta summa: sākot no 50 EUR līdz pat 2000 EUR
Kredīta atmaksas termiņš: no 1 mēneša līdz 36 mēnešiem
Gada procentu likme: no 41,09% līdz 66% (atkarībā no kredīta summas)
Komisija par kredīta izmaksu skaidrā naudā: no 1 EUR līdz 20EUR (atkarībā no kredīta summas)
Komisija par grozījumiem līgumā: 3 EUR
Nokavējuma procenti: no 0,2 līdz 0,2% apmērā no kavētās un neatmaksātās kredīta summas par katru nokavēto dienu
Kredīta saņēmēja vecuma ierobežojumi: no pilniem 20 gadiem līdz 80 gadiem
Kredīta saņēmējam: jābūt Latvijas Republikas rezidentam
Kredīta saņemšanai sniedzamā informācija:
1. Pieteicēja vārds, uzvārds;
2. Personas kods;
3. Mobilā tālruņa numurs un e-pasta adrese;
4. Ikmēneša ienākumu un izdevumu apkopojums;
5. Vēlamā aizdevuma (kredītlīnijas) summa.

Jums būs jārēķinās, ka kreditors jums izsniedzamās kredītlīnijas kopējo (maksimālo) summa noteiks, ņemot vērā jūsu regulāros ienākumus, jau esošās kredītsaistības un reģistrēto kredītvēsturi. Šis aizdevējs klientam nepieprasa papildus norādīt potenciālo galvotāju vai iesniegt garantijas ķīlu. Ja kreditors pēc sniegtās informācijas izpētes ir atzinis jūs par atbilstošu vēlamās aizdevuma summas saņemšanai, tad jums būs iespēja kāroto kredīta summu saņemt sev tuvākajā Banknote.lv filiālē skaidrā naudā. Ja esat izvēlējušies aizdevumu saņemt ar bezskaidras naudas norēķinu – arī tas ir iespējams, saņemot no kreditora pārskaitījumu uz norādīto bankas kontu. Šeit jāpiemin, ka Banknote.lv uz doto brīdi var veikt pārskaitījumu no 4 lielākajām bankām Latvijā – Swedbank, Luminor, Norvik Bank un Citadele. Komisija par naudas līdzekļu izmaksu skaidrā naudā ir tikai viena eiro apmērā.

Banknote.lv ir klientam pretimnākošs kreditors un bez jebkādām papildus sankcijām ļauj jebkurā laikā pilnībā vai daļēji atmaksāt kredītu pirms noteiktā termiņa. Jāsamaksā būs tikai procenti par kredīta faktisko lietošanas laiku un nekādas citas kompensācijas kredīta devējam nebūs jāizmaksā.

Banknote.lv filiāles Rīgā strādā katru nedēļas dienu no 8:00 rītā līdz pat 22:00 vakarā, arī sestdienās un svētdienās saglabājās tieši šis pats darba laiks. Arī tiešsaistes vietnē www.banknote.lv iesniegtie pieteikumi tiks izskatīti minētajos darba laikos, tomēr tos iesniegt iespējams visas diennakts garumā.

Banknote.lv kā kredīta devēju var sameklēt pēc sekojoša nosaukuma un kontaktinformācijas:
SIA “ExpressCredit”
Rīga, Raunas iela 44 k-1, LV-1039
Biroja info tālrunis: 66116688
E-pasts klientiem: info@banknote.lv
Tiešsaistes vietne: http://www.banknote.lv

Tiešsaistes vietnē Banknote.lv jums būs iespējams lokalizēt arī visas pārējās kreditora filiāles, kas atrodamas dažādās vietās Latvijā, kā arī noskaidrot katras filiāles atšķirīgos darba laikus.

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here