Ikviens, kurš skatās televizoru vai klusās radio noteikti ir dzirdējis par kreditoru ar nosaukumu BIGBANK, jo šis kredītdevējs, ir viens no nozīmīgākajiem nebanku kreditoru sektora spēlētājiem, kurš nodrošina saviem klientiem tādus pakalpojumus, kā aizdevumu izsniegšanu un termiņnoguldījumu pieņemšanu, lai klienti ar šī kreditora starpniecību varētu ne tikai saņemt papildus līdzekļus, kad vien tas ir nepieciešams, bet arī noguldīt savus iekrātos līdzekļus un nopelnīt interešu procentus.

BigBank ir kreditors, kurš darbojas zem Akciju Sabiedrības “BIGBANK”. Šī akciju sabiedrība patiesībā ir 1992. gadā Igaunijā dibināts izņēmums, kurš specializējas patēriņu kredītu izsniegšanā privātpersonām. Latvijā 2008. gadā oficiāli ir reģistrēta šī kreditora filiāle ar nosaukumu “BIGBANK AS Latvijas filiāle”. Šīs Latvijas filiāles reģistrācijas numurs ir 40103200513. Iepriekš BIGBANK Latvijā darbojās ar nosaukumu SIA “Baltijas Izaugsmes grupa”, kura tika dibināta 1996. gadā, taču šis uzņēmums tika reorganizēts, lai 2008. gadā radītu “BIGBANK Latvijas filiāli”.

BigBank darbojas ne tikai Igaunijā un Latvijā, bet arī Lietuvā, Somijā, Spānijā un Zviedrijā, kurās atrodas BigBank filiāles, kā arī uzņēmums piedāvā pārrobežas pakalpojumus tādās lielvalstīs kā Austrijā un Nīderlandē. Visās šajās valstīs kopējā identifikācijas zīme ir zīmols BIGBANK, kurš tad arī norāda kreditora potenciālajiem klientiem ne tikai par kredītu pakalpojumu kvalitāti, bet arī vispārīgi par šo kreditoru kā drošu kredītdevēju.

Visas BIGBANK grupā ietilpstošās firmas tai skaitā mātes uzņēmums Igaunijā un daudzie meitas uzņēmumi kopā pagājušā gadā izsniedza kredītus 275,1 miljona eiro apmēros. Ik dienas 452 BIGBANK darbinieki vairākās valstīs strādā, lai apkalpotu 176 tūsktošus aktīvo kredītlīgumu īpašnieku, un nodrošinātu tiem vislabāko klientu servisu.

Pakalpojumi

Latvijā BigBank saviem klientiem nodrošina divu veidu pakalpojumus – aizdevumu izsniegšanu un termiņnoguldījumus. Aizdevumi, kurus piedāvā BigBank, atšķiras gan pēc sava veida un piešķirto līdzekļu apjoma, gan arī pēc veida, kā tiek iztērēts iegūtais aizdevums. Noguldījums, kuru piedāvā BigBank, ir termiņnoguldījums, kura rezultātā kreditors nodrošina pietiekamus interešu procentus, lai tu varētu palielināt savus esošos naudas līdzekļus. Lai arī kuru aizdevuma vai noguldījuma veidu klients izvēlētos, BigBank nodrošina, ka visi darījumi ir ne tikai ļoti vienkārši ar saprotamiem un elastīgiem noteikumiem, bet arī nokārtojami ļoti ātri bez liekas birokrātijas.

Pirmais aizdevums, kuru piedāvā BigBank, ir standarta aizdevums, kuru var saņemt, norādot pietiekami lielus un stabilus ienākumus vai nodrošinot galvotāju. Šo aizdevumu dēvē par aizdevumu pret ienākumiem jeb patēriņa kredītu. Šī aizdevuma rezultātā ir iespējams saņemt aizdevumu no 300 līdz pat 10000 eiro un uz termiņu no 6 mēnešiem līdz 5 gadiem. Šo aizdevumu ir iespējams saņemt, vienkārši aizpildot aizdevuma pieteikumu, kreditoram iesniedzot nepieciešamos dokumentus un uzrādot personu apliecinošus dokumentus.

Otrais BigBank piedāvātais aizdevums ir aizdevums, kurš tiek izsniegts pret nekustamā īpašuma ķīlu. Šī aizdevuma ietvaros ir iespējams saņemt summu no 1300 līdz 130000 eiro, kuru var atmaksāt no 6 mēnešiem līdz pat 15 gadiem, un klientam ir iespējams saņemt kredīta summu līdz 70% no ieķīlātā nekustamā īpašuma vērtības. Šīm aizdevumam komisijas likme ir 2% no visas aizņēmuma summas, bet procentu likme, kura tiks piemērota aizdevumam būs ne mazāka kā 12% no atlikušās kredīta summas, kura ir jāatmaksā. Noteikums, kurš ir obligāti jāizpilda ikvienam, kurš grasās ņemt šo aizdevumu ir, ka šai personai minimālajiem ikmēneša ienākumiem ir jābūt vismaz 230 eiro apmērā. Šo kredīta veidu var iemantot virknei dažādu mērķu, sākot no remonta vai uzņēmējdarbības uzsākšanai, līdz nekustamā īpašuma iegādei un citām privātām vajadzībām.

Vēl BigBank klientiem piedāvā arī aizņemties kredītu tieši auto iegādei. Ņemot šo kredītu klientam ir iespējams saņemt summu no 1000 līdz 15000 eiro uz termiņu no 6 mēnešiem līdz 6 gadiem, lai iegādātos jebkura izlaiduma automašīnu. Šis kredīts automašīnas iegādei no citiem līdzīgiem piedāvājumiem atšķiras ar to, ka automašīna, kuru klients iegādājas ar šī kredīta palīdzību, automātiski kļūst par klienta īpašumu, neskatoties uz to, ka klients par to turpina maksāt kredītu BigBank.

Bet noguldījums, kuru BigBank piedāvā veikt saviem klientiem, ir iespējams veikt uz termiņu sākot tikai no 12 mēnešiem, līdz pat 10 gadiem un sākot no tikai 300 eiro līdz pat 100000 un vairāk eiro. Katram noguldījumam, atkarībā no tā lieluma un termiņa, tiek piemēroti atšķirīgi procenti, kuri variē no 0,3 % gadā līdz pat 2,65% gadā. BigBank arī garantē saviem noguldītājiem 100% kompensācijas garantiju, ja noguldītā summa nepārsniedz 100000 eiro.

Noteikumi

Lai iegūtu jebkuru no iepriekš minētajiem aizdevumu veidiem, vai arī varētu noguldīt savu naudu pie BigBank, klientiem ir jāizpilda daži būtiski noteikumi, kuri kreditoram nodrošina, ka klients atmaksās kredītu, kuru aizņēmās, vai arī noguldīs naudu, kura ir legāla un paša klienta. Šie noteikumi ir:

  • Klientam jābūt vecākam par 18 gadiem, lai saņemtu aizdevumu pret nekustamā īpašuma ķīlu
  • Klientam jābūt vecākam par 20 gadiem, lai saņemtu aizdevumu pret ienākumiem
  • Klientam ir jābūt Latvijas iedzīvotājam vai ir jāspēj uzrādīt uzturēšanās atļauja Latvijā

Taču pārējie noteikumi var atšķirties, balstoties uz tā, kāds ir kredīta vai noguldījuma veids, kuru izvēlas konkrētais klients, un šeit obligāto noteikumu lokā ar ietilpt arī regulāri ienākumi, pietiekama maksātspēja vai, piemēram, ienākumu apmērs vismaz 230 eiro.

Kontaktinformācija

Ar BigBank ir iespējams sazināties vairākos dažādos veidos. Pirmais variants ir doties uz BigBank “Ziemeļu Vārti” biroju, kas ir arī BigBank oficiālā adrese, kura atrodas Brīvības ielā 151, Rīgā, un darbojas katru darba dienu no 10:00 līdz 19:00 vai uz BigBank klientu apkalpošanas centru tirdzniecības centrā “Origo”, kura darba laiks ir darba dienās no 9:00 līdz 21:00, sestdienās no 10:00 līdz 20:00 un svētdienās no 10:00 līdz 19:00. BigBank ir arī sadarbība ar Latvijas Pastu, kas nodrošina, ka tādi BigBank pakalpojumi kā aizdevuma pieteikuma noformēšana un aizdevuma līguma parakstīšana ir pieejami arī Latvijas Pasta nodaļās visā Latvijā. Bet, ja nevēlies fiziski doties uz kādu no BigBank filiālēm vai sadarbības partneriem, tev ir iespējams ar BigBank sazināties vairākos citos veidos. Piemēram, darba dienās no 8:00 līdz 20:00 un sestdienās no 9:00 līdz 16:00 tu vari zvanīt pa tālruni 8338 vai +37167116063 vai rakstīt uz e-pastu info@bigbank.lv, kur uz taviem jautājumiem atbildēs kāds no BigBank kontaktu centra darbiniekiem

BigBank ir arī konti divās no populārākajām Latvijas komercbankām Swedbank un SEB bankā, kas nodrošina, ka tiem, kuri vēlas sadarboties ar BigBank un kuriem ir konti kādā no šīm bankām, nebūs jāmaksā komisijas maksas par pārskaitījumiem no vai uz šo banku kontiem.

 

Saņemt Kredītu

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here