Tā saucamo ātro kredītu izsniedzēja zīmols “Bino.lv” ir salīdzinoši jauns spēlētājs ātro kredītu tirgū un var būt noderīgs patērētājiem ārkārtas situācijās, kurās steidzami nepieciešami papildus finanšu līdzekļi bez liekas aizķeršanās īstermiņa finansiālo problēmu risināšanai. Bino.lv sevi pozicionē kā klientam īpaši draudzīgu nebanku kredītdevēju.

Lai arī Bino.lv pats par sevi ir visai jauns pakalpojumu zīmols, to pārstāv SIA “Extra Credit”, kas reģistrēta LR Uzņēmumu reģistrā 2012. gada maijā ar Nr. 40103548796. Uzņēmums ātro kredītu tirgū darbojas pilnus 5 gadus un 2016.gada nogalē ir saņēmis arī nepieciešamo licenci, lai varētu sniegt patērētāju kreditēšanas pakalpojumus Latvijas Republikas robežās. Tā apmaksātais un reģistrētais pamatkapitāls 2015. gada sākumā sasniedza 426840,- EUR. Saskaņā ar Lursoft uzņēmumu datiem 2016. gadā uzņēmums “Extra Credit” ieņēmis vien 20488. vietu citu uzņēmumu starpā ar savu neto apgrozījumu. Uzņēmumu pārstāv tikai 1 amatpersona.

Bino.lv savu uzticamību kā atbildīgs kredītdevējs var pamatot ar biedra statusu Latvijas Alternatīvo Finanšu Pakalpojumu Asociācijā, kas papildus kontrolē uzņēmuma darbību saskaņā ar labas kredītdevēju prakses standartiem un klientu hartu.

Bino.lv piedāvājumā ietilpst:
Kredīta veids: kredītlīnija
Kredīta summa: sākot no 50 EUR līdz pat 425 EUR
Kredīta atmaksas termiņš: no 10 dienas līdz 30 dienas
Gada procentu likme: 0 % * (bez 100% atlaides, GPL ir 179,03%)
Komisija par kredīta izmaksu: 1 aizdevumam – bez maksas (100% atlaide kredītlīnijas summas lietošanas komisijai 37,40 EUR apmērā, ja kredītlīnijas summa tiek atmaksāta noteiktajā termiņā)
Reģistrācijas maksa: 0,01 EUR (šāda kredītlīnijas summa ir tikai vienu (pirmo) reizi)
Nokavējuma procenti: par katru maksājuma kavējuma dienu: 36% virs aizņēmuma likmes gadā
Kredīta saņēmēja vecuma ierobežojumi: no pilniem 20 gadiem līdz 75 gadiem
Citi ierobežojumi: aizdevuma piešķiršana var tikt noraidīta, ja nav bijis nomaksāts kāds cits aizdevums, vai kavēti tā atmaksas termiņi. Tāpat nedrīkst būt arī pārkāpti dažādi parādsaistību noteikumi arī citās, ar finansēm saistītās institūcijās
Kredīta saņēmējam: jābūt Latvijas Republikas rezidentam
Kredīta saņemšanai sniedzamā informācija:
1. Pieteicēja vārds, uzvārds;
2. Personas kods;
3. Aktīvs mobilā tālruņa numurs, pie kāda no Latvijas mobilajiem operatoriem;
4. E-pasta adrese;
5. Bankas konta numurs kādā no Latvijas komercbankām;
6. Ikmēneša ienākumu un izdevumu apkopojums;
7. Vēlamā aizdevuma summa.

Ātrie kredīti Bino.lv tiek izsniegti tikai un vienīgi ar interneta starpniecību un bezskaidras naudas norēķiniem. Ja vēlaties būt Bino.lv potenciālais klients, jums uzņēmuma oficiālajā tiešsaistes vietnē būs jāaizpilda pavisam vienkārša anketa, ar kuras palīdzību automātiski tiks nosūtīts kredīta pieteikums. Aizpildot šo anketu jums lūgs norādīt savu personas kodu un pilnu vārdu, uzvārdu, aktīvs mobilā telefona numurs un elektroniskā pasta adrese, kā arī aptuvenie ikmēneša ienākumi un izdevumi. Tā kā kredītsniedzējs lepojas ar ātru pakalpojumu sniegšanas tempu – nekādi citi oficiāli ienākumus apliecinoši dokumenti, kā, piemēram, izziņa no darba vietas par vidējo izpeļņu vai aktīvā bankas konta izraksti, jums nebūs jāiesniedz. Arī materiālas ķīlas vai galvotāja pieminēšana nebūs jānodrošina.

Tā kā kredīta pieteikumi tiek pieņemti tiešsaistē, tos jūs varat nosūtīt jebkurā diennakts laikā, tomēr jums būs jārēķinās, ka pats pieteikums tiks izskatīts uzņēmuma noteiktajā darba laikā. Bino.lv darba laiks ir teju visaptverošs, jo tā čaklie konsultanti strādā katru dienu no 7:00 rītā līdz pat 23:00 naktī – arī sestdienās un svētdienās. Personas identitātes noskaidrošanai un bankas konta apstiprināšanai, kredīta pieteikuma gadījumā klientam vispirms uz kādu no Bino.lv bankas kontiem būs jāpārskaita 0,01 EUR, lai pārliecinātos, ka ātrais kredīts netiks ņemts uz kādas citas personas vārda.

Bino.lv patiesi strādā zibenīgi un sola jau pāris minūšu laikā izskatīt pieprasījumu un pieņemt lēmumu par klientam vēlamās summas piešķiršanu. Kad pieteikums tiek izskatīts, tad atbilde tiek paziņota norādītajā e-pastā, vai ar īsziņas palīdzību. Tas, cik ātri klients saņems piešķirto aizdevumu savā personīgajā kontā, būs atkarīgs no bankas, kurā klientam ir norādīts konts. Pieminēšanas vērts fakts ir tas, ka Bino.lv kredīta atmaksas maksājumus var veikt ar pārskaitījumu uz veseliem 5 lielāko Latvijas banku kontiem – Swedbank, SEB, Luminor (DNB & Nordea apvienotā banka) un Norvik Bank, kas ļaus ietaupīt naudu uz bankas komisijām pārskaitījumu un automātisko maksājumu veikšanai.

Bino.lv kā kredīta devēju var sameklēt pēc sekojoša nosaukuma un kontaktinformācijas:
SIA “EXTRA CREDIT”, PVN Reģ. nr. LV40103548796
Juridiskā adrese: Graudu iela 68, Rīga, LV-1058
Biroja adrese: Mūkusalas iela 41, 4.st., Rīga, LV-1004
Bezmaksas klientu apkalpošanas telefons: 80 20 5030
Klientu apkalpošanas e-pasts: info@bino.lv

Kā arī pieejams tiešsaistes čats ar konsultantu vietnē www.bino.lv. Savukārt, ja gadās situācijas, kurās jau laikus zināt, ka nespēsiet laicīgi veikt paredzēto kredīta atmaksu noteiktajā apmērā, maksājumu kavējuma gadījumos esat aicināti sazināties ar Bino.lv pa tālruni 80205432 vai rakstot elektronisko vēstuli uz jau minēto e-pastu: info@bino.lv.

Ja ir vēlme kredītu nomaksāt pirms termiņa – tādā gadījumā proporcionāli tiek samazināta izsniegtā kredīta summas atmaksas komisija. Jārēķinās, ka jums būs jānosūta Bino.lv rakstisks paziņojums par pirmstermiņa atmaksu pa pastu vai e-pastu 5 darba dienas iepriekš.

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here