Lai gan Citadele banka ir pavisam jauna banka, kura darbojas tikai kopš 2010. gada, tā ir dibināta uz Parex bankas pamatiem, pēc tam, kad Parex banka izgāja cauri reorganizācijas procesam, kā rezultātā, tā pārmantoja tikai tās labākās Parex bankas īpašības, piemēram, tās stabilitāti un veiksmīgo darbību, saglabājot lielos Parex bankas aktīvu apmērus. Ne velti pašreiz tieši Citadele pēc savu aktīvu apjoma ir sestā lielākā Latvija komercbanka, kuri sastāda 2,435 miljardus eiro.

Kā jau minēju, Citadele banka ir dibināta 2010. gadā, precīzāk šī gada 30. jūnijā, kad tā uzsāka savu darbību kā akciju sabiedrība “Citadele banka” ar reģistrācijas numuru 40103303559 un juridisko adresi Rīgā, Republikas laukumā 2A. Un jau šajā gadā Citadele banka palielināja savu apmaksāto pamatkapitālu līdz 15’655’796 eiro.

Citadele banka lepojas ar savu atklātību, kā rezultātā tā pat ir publicējusi to, kas ir šīs bankas investori. Trīs ceturtdaļas no bankas investīcijām pieder investīciju kompānijai “Ripplewood Advisors LLC” un starptautiskai investoru grupai, bet pārējie 25 procenti (izņemot vienu akciju) Citadele bankas investīcijas ir Eiropas Rekonstrukciju un attīstības bankas īpašumā.

Un šī banka ir arī Latvijas Komercbanku asociācijas biedrs, kas nozīmē arī Citadele banka palīdz šai asociācijai ne tikai sakārtot komercbanku likumdošanu, bet arī pārstāv visu pārējo Latvijas banku intereses, tā nodrošinot, ka tā rūpīgi ievēro patērētāju tiesības un intereses, jo tikai tā šī banka varēs sasniegt savu nolikto vīziju kļūt par vērtīgāko Latvijas finanšu grupu Baltijas valstīs.

Piedāvājums

Tā kā Citadele ir banka, kura uzskata, ka klients ir vissvarīgākais, tad tā visiem saviem klientiem, vienalga vai tie ir juridiskas personas vai privātpersonas, piedāvā ļoti daudz dažādus pakalpojumus, kurus tie var izmantot, izvēloties tiem ērtākos un izdevīgākos piedāvājumus.

Uzņēmumi, dodoties pie Citadeles bankas, var izmantot pakalpojumus sākot no vienkāršiem bankas kontiem un maksājumu apkalpošanas, līdz noguldījumiem, kreditēšanas pakalpojumiem, kā arī pat tādām lietām kā tirdzniecības finansēšanas un inkasācijas pakalpojumiem. Un īpašs piedāvājums Citadelei ir tas, ka tā piedāvā saviem juridisko personu klientiem izmantot to uzņēmumu starta komplektu pakalpojumu, kurā ir iekļauts gan dažādu finanšu darījumu nodrošinājums, gan bezmaksas pārskaitījumi un citas uzņēmumiem nepieciešamās lietas, lai visveiksmīgāk varētu uzsākt savu darbību.

Arī privātpersonas var izmantot virkni līdzīgu pakalpojumu sākot no kontiem un maksājumu kartēm, līdz kredītu vai līzinga aizņemšanās, noguldījumu veidošanai, kā arī izdevīgām privātajiem un valsts pensiju programmām un pat valūtas un finanšu tirgus darījumiem. Ikvienai privātpersonai ir iespējams griezties pie Citadeles bankas ar ikvienu savu finanšu jautājumu, kuru citadeles bankas darbinieki centīsies atbildēt un rast tam piemērotu risinājumu bankas pakalpojumu robežās.

Un Citadele banka kā moderna banka nodarbojas arī ar kapitāla pārvaldīšanu, kur visspējīgākie šīs jomas eksperti darbojas investīciju vidē un tajā arī pārstāv savu klientu intereses, lai Citadeles bankas klienti no sava kapitāla varētu iegūt pēc iespējas vairāk.

Citadele bankas kontaktinformācija

Ja tev ir radušies kādi jautājumi par AS “Citadele banka” darbību, tad noteikti vispirms ieskaites Citadeles mājaslapā www.citadele.lv , kurā ir pieejams liels daudzums dažādas informācijas, kura ir sakārtota pa kategorijām, lai to vieglāk būtu pārskatīt.

Bet, ja tomēr vēlies konkrēti sazināties ar kādu Citadeles darbinieku, tad to ir iespējams izdarīt vairākos dažādos veidos. Fiziski satikt Citadeles ekspertus tu varēsi, dodoties uz kādu no 14 Rīgas filiālēm vai kādu no 21 filiāles, kuras atrodas citās lielākajās Latvijas pilsētās. Telefoniski Citadele banku ir iespējams sazvanīt pa tālruni 6 701 000, Citadeles informatīvais e-pasts ir info@citadele.lv, uz kuru tu vari sūtīt jebkuru savu jautājumu, kā arī Citadele banka darbojas kā portālā Twitter (https://twitter.com/Citadele), tā portālā Facebook (https://www.facebook.com/bankaCitadele) un mūsu pašu Draugiem.lv (http://www.draugiem.lv/citadelebanka/), kuros tu arī vari bankas ekspertiem uzdot savus jautājumus. Un kā jau mūsdienīgam uzņēmuma pienākas, arī Citadele bankai ir savs YouTube konts (https://www.youtube.com/user/BankaCitadele), kurā tu atradīsi dažādus kā informatīvus, tā izklaidējošus video par un ap Citadele bankas darbību un pakalpojumiem.

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here