Credit24 LogoPar uzņēmumu

Credit24 ir Latvijā otrs lielākais ātrās kreditēšanas zīmols, kas pieder uzņēmumam SIA “MCB Finance Latvia”, kurš savukārt pieder Lielbritānijas biržā kotētajam MCB Finance Group plc. Šī mātes uzņēmuma tirgus kapitalizācija ir lielāka par 20 milijoniem Mārciņu, jeb 28 milijoni Eiro, kas ir vērā ņemams skaitlis! MCB Finance Latvia uzņēmums ticis dibināts 2007. gada aprīlī, bet tā apmaksātais pamatkapitāls ir lielāks par 2.5 miljoniem Eiro, kas parāda, cik nopietni šis uzņēmums uztver šo biznesu, un ka ir gatavs investēt lielus naudas līdzekļus, lai apsteigtu konkurentus. Šī uzņēmuma reģistrācijas numurs ir 50003913651, bet tā apgrozījums 2012 gadā bijis 4.3 miljoni Eiro, savukārt 2013. gada apgrozījums jau 5,4 miljoni Eiro, bet 2013. gada peļņa jau bijusi 249 tūkstoši Eiro, kas šo uzņēmumu ierindo Top 2000 Latvijas lielāko uzņēmumu vidū pēc šīs tīrās peļņas. Kā jau sākumā minēju, tad nebanku kreditēšanas sektorā MCB Finance Latvia ir otrs lielākais spēlētājs, un to apsteidz tikai 4finance. Credit24 uzņēmums ir viens no LNKA biedriem, un tāpēc tas pakļaujas biedrības noteiktajiem darbības principiem, bet interesanti ir tas, ka uzņēmums nodarbina tikai 11 darbiniekus, kas parāda, cik efektīvi tas darbojas, un noteikti, ka tas ir viens no iemesliem, kāpēc uzņēmumam ir izdevies izveidot tik lielu peļņu!

Credit24 kontaktiJa runājam par kontaktiem un darba laiku, tad redzams, ka uzņēmuma klientu apkalpošanas dienests strādā katru dienu no 8:00 līdz 22:00 bez brīvdienām, bet ar uzņēmuma pārstāvjiem jūs varat sazināties zvanot pa telefonu “8824” vai sūtot e-pastu uz “info@credit24.lv”. Bet ja vēlaties apciemot uzņēmuma darbiniekus klātienē, tad to var darīt Rīgā, Merķeļa ielā 21.

Credit24 domājot par saviem klientiem, kredīta atmaksai, ir izveidojis vienu bankas kontu Swedbnak bankā , uz kuru tad arī būs jāskaita aizdevuma atmaksājamā summa, bet jūs saņemsit kredītu no šī vai uzņēmuma pārējiem kontiem, kas ir izveidoti SEB, Citadele, Nordea vai DNB bankās, lai paātrinātu kredīta izsniegšanu un nodrošinātu 15 minūšu kredīta saņemšanu visiem klientiem.

Ja apskatam uzņēmuma mājas lapu tad redzams, ka kreditors ir tiešām iedomājis pie šīs tīmekļa vietnes izstrādes, veidojot kopēju krāsu skalu, kā arī saprotamām un vizuāli glītām izvēlnēm un attēliem. Uzņēmums ir izveidojis ļoti vienkāršu lietotāja saskarni, lai klientam nebūtu lieki jāmeklē tas, ko tas vēlas atrast, un jautājumu sadaļā klienti var atrast atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, bet svarīgi ir arī tas, ka kreditora mājas lapa ir aprīkota ar SSL drošības sertifikātu. Uzņēmumam ir izveidoti arī sociālo tīklu konti lielākajos sociālajos tīklos:

Piedāvājumi

Credit24 aizdevējs ir pierādījis sevi, kā inovatīvu un laikam līdzi ejošu kreditoru, jo tas piedāvā ne tikai ierasto ātro kredītu, bet gan vienotu pakalpojumu, kur iespējams aizņemties no 50 līdz 3000 Eiro uz laiku no 1 mēneša līdz 2 gadiem, bet neskatoties uz to, kreditors piedāvā arī pakalpojumu “kredītlīnija”. Kredītlīnija ļauj Credit24 klientiem ar uzņēmuma aizdevumu darboties, kā ar savu privāto kredītkarti, pārskaitot tieši tik daudz naudas uz savu bankas kontu, cik nepieciešams, un procenti šim aizdevumam arī tiks atmaksāti tikai no tās summas, kas tiešām būs saņemta nevis no visa aizdevuma.

Credit24 būtībā sevi vairāk piedāvā tieši, kā ilgtermiņa aizdevēju, jo piedāvā klientiem šos ilgtermiņa aizdevumus, bet ja klients vēlas, uzņēmums atļauj aizņemties arī mazākas naudas summas sākot no 50 Eiro un sākot no 1 mēneša termiņa. Vienīgais, kas šiem kredītiem būs atšķirīgs būs tas, ka tos nebūs iespējams saņemt bez procentiem, jo aizdevējs šādu pakalpojumu vienkārši nepiedāvā.

Ja jums interesē, vai pie Credit24 iespējams aizņemties ar SMS palīdzību, tad atbilde ir “JĀ”, šis aizdevējs piedāvā SMS aizdevuma iespēju, bet, kas būs vēl noderīgāk jauniešiem ir tas, ka Credit24 piedāvā aizņemties jau no 18 gadu vecuma, protams, ar noteikumiem, ka klientam ir laba kredītvēsture un patstāvīgi ikmēneša ienākumi.

Credit24 mobilā aplikācijaKreditors piedāvā klientiem pieteikt kredītu 24 stundas diennaktī, bet nakts stundās, kā jau tas mūsdienās ir pie visiem kreditoriem, nebūs iespējams saņemt kredīta apstiprinājumu un tas tiks izdarīts nākamās dienas pirmajās stundās. Un noteikti, ka noderīgi būs zināt arī to, ka kreditors sniedz saviem klientiem kredītu bez ķīlas un bez galvotāja un ņemot vērā, ka iespējams aizņemties līdz pat 3000 Eiro, tad šāds piedāvājums ir tiešām izdevīgs.

Ja jums interesē kādi ir Credit24 procentu maksājumi, tad kreditors sniedz aizdevumus ar procentu likmi, jeb GPL no 50% līdz 110%, atkarībā no aizdevuma summas un termiņa, un tas nozīmē, ka aizņemoties, piemēram 200 Eiro uz 1 mēnesi būs jāatdod 220.33 Eiro, kas ir nedaudz vairāk kā 10% mēnesī.

Kas ir interesanti tieši šim kreditoram ir tas, ka tas ir izveidojis mobilo telefonu aplikācijas gan Android gan Apple telefoniem, kas ļauj uzņēmuma klientiem viegli un ērti piekļūt aizdevēja iekšējai sistēmai un dod vēl vienu veidu, kā var pieteikt kredītu un kredītlīniju.

Kredīta saņemšanas Nosacījumi

Credit24 izsniedz kredītus klientiem, kas ir vecāki par 18 gadiem, un jaunāki par 70 gadiem, kuriem ir patstāvīgi ikmēneša ienākumi un, kuriem nav nenokārtotas parādsaistības. Credit24 klientiem jābūt reģistrētam kontam kādā no Latvijā reģistrētajām komercbankām, kā arī aktīvam mobilā telefona numuram. Kredītu pieteikumi tiek izskatīti katru dienu no 8:00 līdz 22:00 ieskaitot arī brīvdienas un svētku dienas. Tāpēc, ka šis aizdevējs izsniedz aizdevumus, kas ir daudz lielāki, kā ierastajiem nebanku sektora darboņiem, tad tas var jautāt savu klientu darba vietas izziņu vai arī bankas kontu, lai noskaidrotu vai cilvēkam patiešām ir patstāvīgi ikmēneša ienākumi.

Kā redziet, tad Credit24 ir izdevīgs aizdevējs, kas sniedz saviem klientiem iespēju aizņemties gan īstermiņa gan ilgtermiņa kredītus, kā arī dod iespēju saņemt kredītlīniju, kas jau ir kaut kas līdzīgs kredītkartei nevis ātrajam kredītam! Lai gan Credit24 nepiedāvā bezprocentu kredīta iespējas, noteikti, ka varu ieteikt jums saņemt aizņēmumu pie šī kreditora, un izbaudīt tā zemās procentu likmes un izdevīgos piedāvājumus.

  

Saņemt Kredītu

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here