creditOn LogoPar Uzņēmumu

CreditOn ir Latvijā reģistrēt ātro kredītu zīmols, kas darbojas uzņēmuma SIA “MD Investīcijas” paspārnē un ir viens no zināmākajiem ātrās kreditēšanas uzņēmumiem Latvijā un arī citās Eiropas valstīs. CreditOn zīmola turētājs “MD Inestīcijas” ir reģistrēts 2010. gada pirmajā Aprīlī, un šī uzņēmuma reģistrācijas numurs ir 40103283854, bet uzņēmuma reģistrētais pamatkapitāls tajā laikā bijis 336000.00 Latu, jeb 478000 Eiro. Tieši dēļ šī pus-miljona vērtā pamatkapitāla jau ir redzams, ka šis kreditors no pašiem pirmsākumiem ir plānojis būt par svarīgu tirgus spēlētāju un iekarot lielu daļu no šī mikrokredītu Latvijas tirgus daļas. SIA “MD Investīcijas” uzņēmuma apgrozījums 2013 gadā bijis 1609356 Eiro, bet šī uzņēmuma peļņa bijusi 178452 Eiro, kas to ierindo Top 15 Latvijas lielāko kredīt-devēju vidū, un ar šādu peļņu CreditOn zīmols ir iekļuvis starp 2500 Latvijas lielākajiem uzņēmumiem vadoties pēc lursoft datiem. CreditOn zīmols tieši 2013 un 2014 gadā piedzīvoja ļoti lielu kāpumu, jo, piemēram, salīdzinot ar 2012 gadu, 2013 gadā uzņēmums savu apgrozījumu palielināja par 78%. Vadoties pēc capitalia.lv datiem, tad CreditOn zīmols ir saņēmis finansējumu no AS “Capitalia” uzņēmuma savai izaugsmei, un ar šīs naudas palīdzību ir spējis iespraukties Latvijas TOP kreditoru vidū, kā arī izplesties uz ārvalstīm. CreditOn lepojas ar to, ka šis uzņēmums ir CreamFinance savienības biedrs, kas savieno kredītdevējus Latvijā, Čehijā, Gruzijā, Polijā un Slovākijā, tieši tāpēc arī CreditOn zīmols ir atpazīstams visās šajās valstīs! Paša uzņēmuma moto ir “Mēs nepievilsim Tevi un palīdzēsim, lai Tev viss izdotos!” un tāds tas ir bijis jau no uzņēmuma dibināšanas pirmsākumiem, un uzņēmuma darbība LNKA asociācijā liecina tikai par to, ka šis ir atbildīgs un godīgs aizdevējs. “MD Investīcijas” darba laiks darba dienā ir no 8:30 līdz 21:00, bet brīvdienās un svētku dienās tas ir 10:00 līdz 20:00, tāpēc, ja rodas kādas neskaidrības vai jautājumi droši variet sazināties ar uzņēmuma pārstāvjiem. Saziņai CreditOn dod četras dažādas iespējas:

 • Zvanīt pa telefonu – “27250001”,
 • Rakstot uz E-pastu – “info@crediton.lv”,
 • Rakstot ar lietojumprogrammu Skype – “CreditOn.lv”,
 • Rakstot tiešsaistes čatā uzņēmuma mājas lapā.

Uzņēmums arī aktīvi darbojas sociālajos tīklos, un tam ir izveidoti konti lielākajos no tiem, kur tas izplata aktuālu un saviem topošajiem un jau esošajiem klientiem aktuālu informāciju:

Bet ja vēlaties apciemot uzņēmuma filiāli, tad jums jādodas uz Uriekstes ielu 2A-24, kas atrodas Rīgā. Bet ja jums interesē uzņēmuma rekvizīti, tad CreditOn komanda ir izveidojusi bankas kontus četrās lielākajās Latvijas bankās, lai zīmola klientiem nebūtu jāmaksā maksa par starpbanku naudas sūtīšanas pakalpojumiem:

 • Swedbank – LV85HABA0551028295618,
 • SEB – LV30UNLA0050019283426,
 • Citadele – LV92PARX0012897210002,
 • Nordea – LV12NDEA0000083540228.

Ja apskatam uzņēmuma mājas lapu, tad redzams, ka kreditors ir pamatīgi piestrādājis gan pie mājas lapas dizaina, izstrādājot patīkamas un saprotamas saskarsnes, gan drošības, jo uzņēmuma mājas lapa darbojas ar SSL drošības sertifikātu.

Piedāvājumi

CreditOn aizdevējs saviem klientiem piedāvā aizņemties bezskaidras naudas aizdevumus no 5 Eiro līdz pat 500 Eiro apjomā uz laiku no 1 līdz 40 dienām, bet aizdevumi līdz 275 Eiro jaunajiem klientiem tiek piedāvāti bez procentiem un komisijas maksas. Bet ja vēlies aizņemties vairāk kā 275 Eiro, tad tev noteikti ir jābūt uzņēmuma klientam, un šāds aizdevums tiks izsniegs tikai par procentiem nevis, kā bezprocentu kredīts. CreditOn ir izveidojis sistēmu, kur klienti pirmajā reizē var aizņemties līdz 275 Eiro, otrajā reizē līdz 350 Eiro, trešajā līdz 400 Eiro, bet ceturtajā un visās nākamajās reizēs varēs izmantot uzņēmuma maksimālo summu, kas ir 500 Eiro apjomā. Šis nebanku kredītdevējs piedāvā arī aizņemties ar SMS palīdzību, jeb tā saukto SMS kredītu, vai zvanot uz klientu apkalpošanas dienestu pa iepriekš norādīto telefona numuru, bet cilvēki parasti izvēlas aizņemties tieši uzņēmuma mājas lapā, jo tas ir visizdevīgāk (par SMS jāmaksā 25 centi) un ātrāk! Jau esošajiem klientiem aizņemoties naudu pie CreditOn ierastajā veidā procentu maksājumi ir visai augsti, jo GPL jeb Gada procentu likme ir 297% apmērā, un tas nozīmē, ka aizņemoties 300 Eiro uz 30 dienām būs jāatdod 336 Eiro, kas ir nedaudz vairāk, kā 11% no kopējās aizņemtās summas. Bet ja nespēsi atmaksāt savu aizņemto kredītu līgumā noslēgtajā laikā, tad uzņēmums piedāvā pagarināt aizdevumu no 1 līdz pat 40 dienām attiecīgi samaksājot noteiktu naudas summu. Šīs pagarināšanas maksas ir:

 • 300 Eiro kredītam uz 1 dienu – 29.23 Eiro (29,23 Eiro dienā)
 • 300 Eiro kredītam uz 10 dienām – 35.53 Eiro (3,55 Eiro dienā)
 • 300 Eiro kredītam uz 20 dienām – 48.13 Eiro (2,4 Eiro dienā)
 • 300 Eiro kredītam uz 30 dienām – 59.37 Eiro (1,97 Eiro dienā)
 • 300 Eiro kredītam uz 40 dienām – 67.33 Eiro (1,68 Eiro dienā)

PS: Šis ir vienīgais kreditors, kas piedāvā pagarināt aizdevumu uz tieši tik ilgu laiku, cik jūs vēlaties, tomēr kā redziet, tad pagarinot uz ilgāku laiku summa, kas jāmaksā par katru pagarināšanas dienu, krasi sarūk, tādēļ prātīgāk ir izvēlēties lielākus intervālus, kas sanāk lētāk!

CreditOn kompānija savos noteikumos nosaka, ka tiem debitoriem, kas kavē kredīta apmaksu par katru kavēto dienu tiek piemērots 1% no kopējās kredīta summas, bet šī summa aug pēc eksponenciālas funkcijas, jo ar katru nākamo dienu procenti skaitās gan no pamatsummas gan jau sakrātajiem procentiem! Tāpēc labāk ir atdot kredītu laicīgi, vai arī izvēlēties pagarināt to par noteiktu summu, nevis riskēt ar soda procentiem! Bet runājot par kredīta saņemšanas laiku, jāsaka, ka uzņēmuma noteiktās 15. minūtes parasti ir par maz, un dažreiz aizdevuma process var ilgt pat vairāk kā stundu, jo CreditOn rūpīgi pārbauda savu klientu datus, kas ir izdevīgi gan aizdevējam, gan debitoram, bet prasa vairāk laika!

Kredīta saņemšanas Nosacījumi

CreditOn tāpat, kā citi Latvijas kreditori izsniedz kredītus tikai tad, ja klienti atbilst aizdevēja uzstādītajiem nosacījumiem, kas šinī gadījumā ir šādi:

 • Klientam ir jābūt vecumā no 20 līdz 70 gadiem,
 • Klientam ir jābūt Latvijas rezidentam,
 • Klientam ir jābūt aktīvam mobilā telefona numuram,
 • Klientam ir jābūt aktīvam bankas kontam kādā no Latvijā reģistrētajām bankām,
 • Klientam nedrīkst būt nenokārtotas kredītsaistības pie CreditOn,
 • Klients nedrīkst būt ierakstīt parādnieku sarakstā.

Kredītu pie šī uzņēmuma ir iespējams pieteikt visu diennakti neatkarīgi no nedēļas dienas, bet kredīta pieteikumi tiek izskatīti uzņēmuma darba laikā, kas jau augstāk tika minēts, kas nozīmē, ka piesakot kredītu ārpus darba laika, šis pieteikums tiks izskatīts nākamās dienas rītā. Saņemot šo bezskaidras naudas aizdevumu klientam nav vajadzīga ne ķīla ne galvotājs, bet klientam ir jānorāda sava darba vieta un vidējie ikmēneša ienākumi, lai aizdevējs varētu izvērtēt debitora maksātspēju. Šis nosacījums varētu nepatikt vairumam klientu, jo ir jāievada vairāk informācijas, kā pie citiem kreditoriem, tomēr šī informācija ir tikai informatīva un nav jānorāda oficiāli dokumenti vai izziņa no darba devēja!

Atskatoties uz visu šo, var droši teikt ka CreditOn aizdevējs ir vērā ņemams kandidāts jūsu nākamajam ātrajam kredītam, un uzņēmuma labais klientu apkalpošanas serviss, nemitīgi veidotās akcijas un tēls sociālajos tīklos rada labu iespaidu. Es noteikti varu ieteikt aizņemties pie CreditOn, vienīgi esiet uzmanīgi un nenokavējiet aizdevuma atmaksas termiņu, jo soda procenti ir visai augsti!

 

Saņemt Kredītu

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here