Lai gan DNB banka pašreiz ir tikai septītā lielākā Latvijas komercbanka, jo tās aktīvu apjoms 2015. gada pirmajā ceturksnī bija 2,404 miljardi eiro, šī banka tik un tā ir viena no iecienītākajām Latvijas bankām.

DNB bankas Latvijas filiāle ir Norvēģijas lielākās finanšu grupas DNB sastāvdaļa, kura ir arī viena no Ziemeļvalstu vadošajām finanšu grupām. Pašreiz DNB Grupas uzņēmumi operē 18 dažādās pasaules valstīts, tai skaitā Igaunijā, Lietuvā, Somijā un pat tādās valstīs kā Ķīna un Indija, nodrošinot savu stabilitāti, kompetenci un plašo pakalpojumu loku.

Šī banka, kura apkalpo kā privātpersonas, tā arī uzņēmumus, Latvijā ir reģistrēta kopš 2004. gada, kad Latvijas komercreģistrā tika reģistrēta akciju sabiedrība “DNB banka”. Šī uzņēmuma oficiālais reģistrācijas numurs ir 40003024725, tā juridiskā adrese ir Rīga, Skanstes iela 12, un kopš 2009. gada šī uzņēmuma pamatkapitāls ir vairāk nekā 134 miljoni latu.

DNB banka ir Latvijas Komercbanku Asociācijas dalībniece, kā rezultātā DNB banka ne tikai zināmā mērā pārstāv visu pārējo Latvijas komercbanku intereses, bet tā arī darbojas godīgi un mērķtiecīgi, kā pirmo vienmēr nostādot savu klientu. Tieši tādēļ DNB bankas vīzija ir “Klientu apkalpošanas māksla – mūsu ceļš uz vērtību radīšanu”, kas nozīmē, ka dodoties uz šo banku tu vienmēr saņemsi lielisku apkalpošanu un izdevīgus piedāvājumus.

Piedāvājumi

Runājot par piedāvājumiem, DNB banka saviem klientiem, vienalga vai tie ir privātpersona vai juridiska persona, piedāvā visai plašu dažādu pakalpojumu klāstu, kuru ikviens klients var izmantot jebkurā laikā.

Juridiskās personas jeb uzņēmumi var izmantot ikvienu DNB bankas pakalpojumu no bankas kontu un norēķinu karšu izveides, līdz kredīta aizņēmumiem, naudas noguldījumiem, ieguldījumiem un pat apdrošināšanām. Īpaši izdevīgi piedāvājumi DNB bankai ir tieši jaunajiem uzņēmējiem, jo šī banka nodrošina tiem ne tikai īpašu finanšu palīdzību kā konsultāciju tā uzņēmuma vajadzības gida un noderīgu saišu formātā, bet arī izdevīgus piedāvājumus, lai jaunie uzņēmēji pēc iespējas izdevīgāk varētu rīkoties ar savām finansēm.

Tajā pašā laikā arī ikviena privātpersona var izmantot lielu daudzumu dažādu DNB bankas pakalpojumu. DNB bankas piedāvājumā ir gan īpaši izdevīgi komplekti jaunajiem bankas klientiem, gan parastie piedāvājumi tādu pakalpojumu jomās kā bankas konti, kredītkartes un debetkartes, ieguldījumi, valūtu darījumi, kredīti un apdrošināšanas. Kā arī DNB banka piedāvā klientiem atvērt izdevīgus pensijas uzkrājumus, nodrošina kā klātienes tā telefona un tiešsaistes konsultācijas un 24 stundu diennakts atbalstu, lai klients būtu spējīgs sazināties ar savu banku jebkurā brīdī.

Vēl DNB bankai ir arī divi meitas uzņēmumi – SIA “DNB līzings” un IPAS “DNB Asset Management”, kuri nodrošina, ka DNB ir iespēja nodrošināt arī dažāda tipa līzinga pakalpojumus un efektīvus klientu ieguldījuma fondu pārvaldīšanas pakalpojumus.

DNB bankas lontaktinformācija

Ikviens, kurš vēlas izmantot kādu no DNB bankas pakalpojumiem vai vienkārši konsultēties ar DNB ekspertiem, to var izdarīt vairākos dažādos veidos, izvēloties tiem izdevīgāko.

Pirmkārt jau ikviens var doties uz kādu no DNB bankas filiālēm, kuras atrodas visā Latvijas terotorijā, kurās strādā kompetenti speciālisti, kuri pēc iespējas labāk un ātrāk varēs sniegt atbildes uz jebkuru tavu jautājumu.

Vēl DNB bankai ir arī izveidota ērta un viegli saprotama mājaslapa www.dnb.lv, kurā ir iespējams uzzināt informāciju gan par pašu banku, gan visiem tās pakalpojumiem. Un caur šo mājaslapu arī ir iespējams piekļūt DNB bankas klientu internetbankai, kura nodrošina, ka tu jebkurā brīdī vari ne tikai apskatīt savu konta balansi, bet arī apmaksāt dažādus maksājumus, izveidot krājkontu vai veikt kādu citu darbību.

Viena no vislabākajām DNB bankas īpašībām ir bankas izveidotā klientu atbalsta līnija, kuru tu vari izmantot zvanot uz numuru 1880 vai 67171880. Ar šīs atbalsta līnijas palīdzību klientiem ir iespējams visu diennakti ne tikai saņemt atbalstu internetbankas lietošanā vai, lai veiktu kādu norēķinu, bet arī operatīvi rīkoties gadījumā, ja, piemēram, ir pazaudēta maksājumu karte vai kaut kāda iemesla dēļ tiek bloķēta tava internetbanka.

Un DNB bankai ir izveidota arī mobilā aplikācija un banka aktīvi darbojas savā Facebook kontā (https://www.facebook.com/DNBbanka), ko arī ir iespējams izmantot, lai sazinātos ar bankas darbiniekiem. Un, protams, arī, ja rakstīsi uz bankas e-pastu info@dnb.lv , tu īsā laikā varēsi saņemt atbildi uz sev interesējošajiem jautājumiem.

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here