Par Uzņēmumu

Ferratum, jeb Ferratum Bank kreditors ir viens no vecākajiem privātajiem aizdevējiem Latvijā, un šis aizdevējs ir meitas uzņēmums lielajā “FERRATUM GROUP” saimē. Ferratum uzņēmums Latvijā ienāca jau tālajā 2007. gadā, bet ārzemēs šis zīmols tika aizsākts jau 2005. gadā. Kopš dibināšanas laika gan ārzemēs, gan Latvijā šis kreditors ir audzis un attīstījies. Tepat Latvijā uzņēmuma Latvijas filiāles apgrozījums 2013. gadā bijis 3327841 Eiro, bet peļņa bijusi 630161 Eiro. Salīdzinot no 2012. gada uzņēmums ir par vairāk kā 30% palielinājis savu apgrozījumu, jo 2012 gadā tas bija tikai 2503931 Eiro. Uzņēmuma reģistrācijas numurs ir 40003893531. Lai gan Ferratum bija viens no pirmajiem nebanku aizdevējiem Latvijā, uzņēmuma pirmajos gados, tam nebija tik liels apgrozījums un, līdz ar to, arī peļņa bija mazāka, jo šis ātro īstermiņa kredītu tirgus Latvijā attīstījās visai lēni. Tikai pēdējo 3-5 gadu laikā Ferratum popularitāte ir strauji uzņēmusi apgriezienus. Ferratum zīmols kā tāds ir viens no pirmajiem uzņēmumiem Eiropā, kas aizsāka ātro kredītu industriju un to sākotnēji darīja Somijā, kad zīmola veidotājs aizguva šo ideju no ASV. Šis zīmols darbojas 24 dažādās pasaules valstīs un var lepoties ar vairāk nekā 3 miljoniem klientu, kas ir tiešām iespaidīgs skaitlis. Ferratum moto ir “Vairāk nekā nauda”, un ar šo uzņēmums saviem klientiem liek noprast, ka viņi piedāvā ne tikai īstermiņa kredītus, bet arī laipnu apkalpošanu un glābiņu īstajā brīdī, kad neviens cits naudu aizdot vairs nav gatavs. Ferratum Latvijas uzņēmumu sarakstā ir ierindojies Top 700 lielāko uzņēmumu sarakstā pēc uzņēmuma peļņas datiem. Ātro kredītu industrijas LNKA biedru starpā šis uzņēmums ierindojas stabilā Top 10. Pieminot vēl mazliet uzņēmuma vēsturi, tad noteikti jāatzīmē arī tas, ka pēc Lursoft datiem, šim uzņēmumam apmaksātais pamatkapitāls ir 427 tūkstoši Eiro, kas parāda uzņēmuma apņēmību un vēlmi būs līderim Latvijas nebanku kreditēšanas jomā. Kreditors pieņem kredītu pieteikumus katru dienu, bet tos apstiprina tikai darba laikā, kas ir darba dienās no 8:00 līdz 22:00, sestdienās no 9:00 līdz 18:00, bet svētdienās un svētku dienās no 10:00 līdz 18:00. Ja vēlaties sazināties ar Ferratum Latvijas filiāles pārstāvjiem jūs varat:

  • Zvanīt uz uzņēmuma norādītajiem telefona numuriem 66100023 un 66100028, ja jums ir jautājumi par parādiem un to atmaksāšanas kārtību;
  • Rakstīt E-pastu uz “info@ferratumbank.lv”;
  • Kā arī izmantojot Tiešsaistes čatu uzņēmuma mājas lapā, kreisajā apakšējā stūrī.

Ferratum Bank uzņēmuma oficiālā adrese ir Maltā:

Ferratum Bank p.l.c.
Tagliaferro Business Centre
14 High Street
Sliema SLM 1551, Malta

Kreditoram ir konts Latvijas bankā Citadele. Citadele bankas klientiem, kā arī citu banku klientiem maksājumi ir jāveic uz šo kontu: LV23PARX0012385030001

Ja apskatam uzņēmuma mājas lapu, tad redzams, ka tā ir veidota ar ļoti patīkamu dizainu un ir piedomāts, lai informācija būtu viegli atrodama. Uzņēmums piedāvā plašu aprakstu par sevi, par saviem pakalpojumiem, kā arī dažādus lietotājiem domātus resursus gan rakstiskā, gan video formātā par atbildīgu aizņemšanos un paša uzņēmuma piedāvājumiem.

Piedāvājumi

Ferratum ir viens no tiem uzņēmumiem, kas piedāvā vairākus pakalpojumu veidus ne tikai ātros īstermiņa kredītus, bet arī patēriņa kredītu un kredītlimita aizdevuma veidu.

Ferratum kredītu veidi

Īstermiņa kredīts

Īstermiņa kredīts ir vistuvākais ātro kredītu pakalpojumiem, ko šī kompānija piedāvā, jo ar šo ir iespējams aizņemties no 10 līdz 400 Eiro uz 15 vai 30 dienām. Pirmais aizdevums jaunajiem klientiem ir līdz pat 350 Eiro un bez papildus maksas. Šo kredītu drīkst saņemt personas, kas ir no 20 līdz 75 gadu vecumam. Šo kredīta veidu klients var pieteikties gan ar sms palīdzību, gan darot to tiešsaistē, tādā veidā nodrošinot klientiem iespēju aizņemties jebkurā pasaules vietā.
Kreditors, kā jau citi aizdevēji arī ļauj pagarināt kredīta atmaksas periodu līdz 15 dienām, bet jāatceras, ka pagarināt termiņu iespējams ne vairāk kā 2 reizes pēc kārtas.

PlusLoans aizdevums

Plusloans ir tā sauktie patēriņa kredīti, kas sniedz iespēju aizņemties naudu esošajiem Ferratum klientiem no 50 līdz 1500 Eiro uz laiku no 6 līdz 12 mēnešiem un ar GPL likmi no 175.06% (12 mēneši) līdz 249,86% (6 mēneši) atkarībā no tā uz cik ilgu laiku kredīts tiek ņemts. Salīdzinot ar īstermiņa kredītiem, šī patēriņa kredīta ņēmējiem ir jābūt no 25 līdz 75 gadu vecumā, kā arī ar nesabojātai kredītvēsturi!

Kredītlimits

Un viens no interesantākajiem aizdevumiem, ko piedāvā šis uzņēmums ir kredītlimits, kur aizdevējs sniedz iespēju aizņemties līdz pat 2000 Eiro, bet jaunajiem klientiem summu līdz 1000 Eiro. ar dienas procentu likmi 0.2483%. Šis aizdevums strādā līdzīgi, kā kredītkarte un klientam ir jāmaksā tikai par to summu, kas tiešām ir tikusi iztērēta. Šī kredīta priekšrocība ir daudz lielāka brīvība, kā arī vairāk iespējas aizņemties un atdot naudu, kad tas ir iespējams. Lai pieteiktos kredītlimita piedāvājumam, klientam jābūt no 20 līdz 75 gadu vecumā un nedrīkst būt sabojāta kredītvēsture.

Kredīta saņemšanas Nosacījumi

Ferratum piedāvā visus savu kredītus saņemt tiem klientiem, kas ir Latvijas rezidenti, ar Latvijā reģistrētas komercbankas kontu, kā arī ar aktīvu telefona numuru. Šiem klientiem ir jābūt no 20 līdz 75 gadu vecumam un viņiem nedrīkst būt negatīvi ieraksti kredītu reģistrā. Piesakoties nevienam no kredītu veidiem, klientiem nav vajadzīga ne ķīla ne galvotājs. Kredītus var saņemt katru dienu, tomēr jāatceras, ka kredīti, kas tiks pieteikti pēc uzņēmuma darba laika tiks izskatīti un apstiprināti nākamajā dienā.

Kopumā var teikt, ka Ferratum ir viens no līderiem Latvija nebanku kreditēšanas jomā, jo:

  • piedāvā daudz un dažādus inovatīvus pakalpojumus,
  • ir izveidojis pozitīvu tēlu un cenšas visiem spēkiem palīdzēt saviem klientiem atrisināt to problēmas,
  • paskaidro un pamāca par to, kā pareizi aizņemties,
  • piekopj labo kreditēšanas praksi, esot viens no LNKA biedriem.

Saņemt Kredītu

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here