Skatoties televīziju un klausoties stāstus par miljonāriem tā vien liekas, ka lielākā daļa no viņiem ir piedzimuši laimes krekliņā un viņiem visa šī nauda ir vienkārši nokritusi no debesīm. Bet patiesība ir tāda, ka lielāka daļa no šiem cilvēkiem ir smagi strādājuši lai nokļūtu tur, kur viņi ir un bez smaga darba un stipra rakstura nav iespējams iegūt finansiālo neatkarību. Tieši tāpēc arī šodien apskatīsim to, kā katra cilvēka raksturs ietekmē viņa nākotnes veiksmes un neveiksmes un kāpēc tikai tiem, kuriem ir tiešām stiprs raksturs un gribasspēks spēs sasniegt savus nospraustos dzīves mērķus.

Pašā sākumā jau ir jāsāk ar to, ka ir vajadzīgi šie mērķi, jo bez mērķa cilvēks tā īsti nemaz nezina, kur viņš vēlas doties un tāpēc arī viņam nav iespējams meklēt veidus, kā tur nonākt. Mums taču visiem prāta dziļumos ir kādi lieli mērķi, kā notievēt, nopirkt jaunu māju vai mašīnu un nopelnīt miljonu, bet šie parasti ir pārāk lieli un nekonkorēti mērķi, un tāpēc ir ļoti grūti tos sasniegt. Protams, ja tu esi pietiekoši ambiciozs tad arī tavs mērķis var būt tieši tik liels, bet tad tev ir tiešām jāstrādā un jādodas uz to mērķi nevis tikai vienreiz gadā jāpaskatās, ka atkal neesi spējis to sasniegt. Bet pārējiem no mums ir vajadzīgs šos lielos mērķus sadalīt mazākos un tuvākos mērķos, kā piemēram, ja tavs mērķis ir nopelnīt miljonu sadali to daļās un sākumā nopelni 10 tūkstošus, kas būs 1%, pēc tam 100 tūkstošus, kas būs 10% utt. Bet ja tavs mērķis ir iegādāties jaunu mašīnu tad uzzini tieši šīs mašīnas cenu un tieši tāpat sāc lēnām krāt šī mērķa sasniegšanai.

Kad ir uzstādīts mērķis, tad nākamais solis ir darīt visu kas iespējams un vēl vairāk, lai šo mērķi sasniegtu. Pamatā, protams, ir vajadzīgas zināšanas un iemesls, kāpēc šo mērķi sasniegt, bet bez rakstura un neatlaidības to tik un tā nebūs iespējams izdarīt. Cilvēki, kas parasti dzīvē sasniedz visvairāk ir tie, kuri ir neatlaidīgi un pat pēc vairākām smagām neveiksmēm ir spējīgi atkal piecelties kājās un turpināt iesākto. Šī neatlaidība, protams, nav vienkārša un tad, kad tu tikko esi piedzīvojis kādu sakāvi, vai arī pazaudējis visus savus iekrājumus varētu likties neiespējami no šādas situācijas atgūties, bet patiesībā parasti šādas situācijas tieši veido tevi stiprāku un nostiprina tavu raksturu, kā arī dod tev papildus informāciju, ko tu varēsi izmantot nākotnē.

Lai varētu sasniegt savus finanšu mērķus tev ir jāsāk ar mazumiņu, bet visu laiku jāzina uz ko tu ej un palēnām palēnām arī jāsasniedz šis lielais mērķis, un, nenoliedzami, dzīvē radīsies daudz un dažādas situācijas, kurām tu nebūsi sagatavojies, bet, ja tev tās izdosies pārvarēt un kļūt vēl stiprākam, kā tu biji pirms tam, tad agri vai vēlu tu savu mērķi sasniegsi, neatkarīgi no tā cik liels tas būs.

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here