Finanza LogoPar uzņēmumu

Finanza ir viens no jaunākajiem Latvijas ātro kredītu sniedzējiem, un šis zīmols darbojas zem uzņēmuma ar tādu pašu nosaukumu, jeb SIA “Finanza”. Šis uzņēmums ir dibināts 2011. gada maijā, bet tā apmaksātais pamatkapitāls ir 300 tūkstoši Latu, jeb 462 tūkstoši Eiro. Uzņēmuma reģistrācijas numurs ir 40103413280, bet uzņēmuma darbības veids ir norādīts “citi kreditēšanas pakalpojumi“. Šo 4 gadu laikā kopš uzņēmuma dibināšanas Finanza ir spējusi augt ar ievērojamu apjomu, un, ja vēl 2012. gadā uzņēmuma apgrozījums bija tikai 62 tūkstoši Eiro, tad 2013 gadā tas jau bijis 102 tūkstoši, kas nozīmē, ka uzņēmuma ikgadējā izaugsme ir mērāma lielāka par 60%. 2013. gadā uzņēmums darbojās ar 18 tūkstošu peļņu, bet uzņēmumā darbojās tikai 3 darbinieki, kas nozīmē maz izmaksu un lielu efektivitāti. Ja Finanza turpinās šāda tempa izaugsmi, tad no tirgus pastarīša ātri vien nonāks lielāko nebanku aizdevēju sarakstā, tāpēc ar nepacietību gaidīsim 2014 gada pārskatu, lai noskaidrotu uzņēmuma tālāko izaugsmi. Uzņēmuma jaunuma dēļ, tas ierindojas tikai lielāko Latvijas uzņēmumu top 25000 pēc apgrozījuma un Top 13000 pēc ienākumiem, bet ātro kredīt devēju vidū Finanza 2013. gadā bija vismazākais tirgus spēlētājs. Bet pozitīvi ir fakts, ka Finanza ir iestājies LNKA, un tādā veidā garantē saviem klientiem drošību un parāda, ka, lai gan ir jauns uzņēmums, tomēr tas ir gatavs sniegt augstāko pakalpojumu kvalitāti.

finanza kontaktiJa skatāmies uz uzņēmuma kontaktiem, tad redzams, ka ar uzņēmuma pārstāvjiem ir iespējams sazināties zvanot uz “25442220“, rakstot epastu uz “info@finanza.lv” vai arī izmantojot Skype lietojumprogrammu rakstīt kontaktam “finanza.lv”. Uzņēmuma darba laiks ir darba dienās no 9:00 līdz 20:00 bet svētku dienās un brīvdienās no 11:00 līdz 16:00, kurā laikā tad arī būs iespējams sazināties ar uzņēmuma pārstāvjiem un tad arī tiek noformēti šie īstermiņa kredīti. Bet ja vēlaties sazināties ar uzņēmuma pārstāvjiem klātienē, SIA “Finanza” Juridiskā adrese ir norādīta, kā Hospitāļu iela 5A, Rīga. Un noteikti, ka jums interesēs arī tas, ka Finanza ir atvērusi kontus 4 lielākajās Latvijas bankās:

  • Swedbank – “LV73HABA0551031362295”,
  • Citadele – “LV05PARX0013131320001”,
  • DNB – “LV90RIKO0002013208265”,
  • SEB – “LV38UNLA0050017020272”.

Ja paskatāmies uz uzņēmuma mājas lapu tad redzams, ka Finanza ir izveidojusi vienu no ērtākajām tīmekļa vietnēm, kur viegli un ātri var atrast gan informāciju par uzņēmuma pakalpojumiem, gan arī atrast atbildes uz visiem interesējošajiem jautājumiem. Interesanti ir tas, ka Finanza neizmanto SSL drošības sertifikātus, bet tas nebūt nenozīmē, ka šī tīmekļa vietne nav droša. Lapas augšā jūs atradīsit arī saites uz uzņēmuma sociālo tīklu lapām, un uzreiz jāsaka ka Finanza ir viens no retajiem aizdevējiem, kas aktīvi darbojas visos populārākajos tīklos tādā veidā piesaistot sev uzmanību un ,protams, jaunus klientus. Uzņēmuma sociālo tīklu dati:

Kopumā Finanza aizdevējs nav vēl plašākais sabiedrībai zinām, bet izdevīgo piedāvājumu dēļ un pozitīvās klientu apkalpošanas pēc šī situācija tuvāko gadu laikā var strauji mainīties.

Piedāvājumi

Finanza saviem klientiem piedāvā divu veidu pakalpojumus, kas ir Īstermiņa un Ilgtermiņa kredīti, un ar šiem kredītu veidiem noteikti, ka varēs nosegt visas klientu vēlmes, gan mazajiem, gan lielajiem pirkumiem.

Īstermiņa kredīts

Finanza galvenais pakalpojums, ar ko šis uzņēmums arī uzsāka savu darbību ir tieši īstermiņa aizdevuma no 40 līdz 700 Eiro uz laiku no 7 līdz 30 dienām. Uzņēmums saviem jaunajiem klientiem piedāvā arī bezprocentu kredītu līdz pat 200 Eiro apmērā, bet šie 700 Eiro griesti ir pieejami aizņemoties atkārtoti. Šim aizdevumam Finanza savā mājas lapā nav norādījusi GPL likmi, tomēr aizņemoties, piemēram, 300 Eiro uz 30 dienām jāatmaksā būs 335,6 Eiro, kas nozīmē nedaudz vairāk kā 10% mēnesī, kas nebūt nav tas lielākais procentu slogs. Finanza klientiem piedāvā arī termiņu pagarināšanu, ja nav iespējams atmaksāt aizdevumu laicīgi, un, ņemot 300 Eiro šīs pagarināšanas maksas ir šādas:

  • pagarināt par 7 dienām – 31 Eiro (4.42 E dienā),
  • pagarināt par 14 dienām – 37 Eiro (2.64 E dienā),
  • pagarināt par 30 dienām – 62.5 Eiro (2.08 E dienā).

Un kā jau vienmēr, jo ilgāka ir atmaksas termiņa pagarināšana, jo izdevīgāka tā sanāk, ja rēķinam cik sanāk samaksāt par katru pagarinājuma dienu.

Ilgtermiņa kredīts

Finanza klientiem piedāvā arī Ilgtermiņa kredītus, ko iespējams saņemt summās no 300 līdz 1000 Eiro uz laiku no 3 līdz 12 mēnešiem, bet jau esošajiem klientiem šie abi lielumi var tikt paaugstināti, bet tādos gadījumos ir jākontaktējas ar uzņēmuma pārstāvjiem privāti un jāmēģina sarunāt šāda veida darījumi. Ilgtermiņa kredīta faktiskā GPL likme arī nekur nav norādīta, tomēr ņemt 1000 Eiro uz 6 mēnešiem jāatdod būs 1244 Eiro, kas nozīmē aptuveni 40 Eiro mēnesī uz tas savukārt sanāk tikai aptuveni 4% no kopējās kredīta pamatsummas mēnesī, kas nebūt nav liela procentu likme, ja salīdzinām to ar citiem nebanku ilgtermiņa kreditoriem.

Finanza sola, ka, ja tavs bankas konts ir kādā no Bankām, kurā uzņēmumam ir izveidots bankas konts, tad nauda tiks pārskaitīta dažu minūšu laikā, bet, ja tev konts ir citā bankā tad visticamāk darījums aizņems vairākas stundas vai pat dažas dienas. Bet tiem, kas meklē iespēju kredītu saņemt ar SMS palīdzību, šis uzņēmums tādu pakalpojumu nesniedz, jo katram taču mūsdienās ir pieejams internets un viņuprāt šādu pakalpojumu nav izdevīgi sniegt, jo tas neatmaksājas.

Nobeigumā, kad runājam par piedāvājumiem noteikti, ka jāpiemin Finanza klientu lojalitātes programma, kur klienti pēc 3. aizdevuma saņem 5% atlaidi, pēc 4. aizdevuma jau 10% atlaidi, bet pēc 5. aizdevuma jau 20% atlaidi aizdevuma procentu maksai. Šāda programma noteikti, ka ir izdevīga tiem klientiem, kas regulāri aizņemas, un 20% atlaide ļauj saņemt šos, tā jau izdevīgos pakalpojumus, vēl izdevīgāk un lētāk!

Kredīta saņemšanas Nosacījumi

Finanza savus pakalpojumus sniedz cilvēkiem, kas ir Latvijas Republikas rezidenti, kuri ir vecumā no 20 līdz 70 gadiem, kas nozīmē, ka šis aizdevums ir pieejams jau no 20 gadu vecuma! Finanza vēl no saviem klientiem pieprasa deklarētu faktisko dzīvesvietu Latvijā, un kuriem ir arī aktīvs mobilā telefona numurs un bankas konts kādā no Latvijas komercbankām. Kreditors neizsniedz aizdevumus klientiem, kam ir kavētas citas kredītsaistības, vai arī kuriem nav patstāvīgu un regulāru ienākumu, jo šādas personas ir augstākā riska grupā, un iespējams, var kredītu laicīgi neatmaksāt. Finanza visus kredītu peiteikumus izskata ar leilu rūpību, tāpēc arī bieži vien aizdevumi tiek atteikti, jo uzņēmumam nav pārliecības, ka klients būs spējīgs kredītu atmaksāt!

Kopumā skatoties šis aizdevējs ir vēl tikai savas karjeras sākuma stadijās, un, ja tas turpinās aktīvi attīstīties, tad pāris gadu laikā tas varētu kļūt par vienu no zināmākajiem nebanku sektora kreditoriem. Finanza piedāvā ļoti izdevīgus pakalpojumus, kā arī laipnu klientu apkalpošanas dienestu, tā kā es varu droši jums ieteikt saņemt kredītu pie šī aizdevēja!

 

Saņemt Kredītu

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here