Galvojumi.lv nav viss kreditors, bet uzņēmums, kurš piedāvā saviem klientiem nokārtot profesionālu galvojumu, ar kura palīdzību klientam būs daudz vieglāk saņemt jebkuru īstermiņa vai ilgtermiņa kredītu, līzingu, kā arī citus kredīta tipa pakalpojumus. Tieši Galvojumi.lv piedāvātais pakalpojums var būt kā izeja tiem, kuriem ir nepieciešams kaut kāda veida kredīts, taču to nav iespējams iegūt, jo nav galvotāja. Un, tā kā Galvojumiem.v ir profesionālis šajā jomā, tad ar šo galvotāju ikviens kreditors bez jautājumiem klientam piesķirs kāroto kredītu.

Galvojumiem.lv patiesībā ir zīmols 2007. gadā reģistrētai latviešu firmai ar nosaukumu SIA “QGG”. Šis uzņēmums – QGG – tika reģistrēts ar reģistrācijas numuru 40003902124 un kopš 2014. gada oktobra šī uzņēmuma pamatkapitāls ir 1 miljons eiro. Galojumi.lv oficiālā juridiskā adrese ir Dzelzavas iela 117, Rīga.

Lai gan Galvojumi.lv nav Latvijas Nebanku Kredītdevēju asociācijas biedrs, jo tas nav kreditors, Galvojumi.lv ir Latvijas Galvotāju asociācijas biedrs, kura, līdzīgi kā LNKA, rūpējas par to, lai visi šīs asociācijas biedri un galvojumu devēji īsteno uzticamu un sociāli atbildīgu praksi.

Kontaktinformācija

Ja tev ir radušies kādi jautājumi, tad vispirms tu vari doties uz šī uzņēmuma mājaslapu http://www.galvojumi.lv/, kurā ir vienkārša un saprotama un kurā ir iespējas atrast atbildes uz svarīgākajiem ar Galvojumi.lv darbību saistītiem jautājumiem. Taču, ja tu joprojām nevari atrast atbildi uz sev interesējošu jautājumu, tu vari arī doties uz firmas biroju Dzelzavas ielā 117, Rīgā, zvanīt uz tālruni +37167255502 vai rakstīt uz Galvojumu informatīvo e-pastu info@galvojumi.lv. Vēl Galvojumi.lv arī darbojas trijos Latvijā populārākajos sociālajos tīklos Draugiem.lv (http://www.draugiem.lv/galvojumi/), Twitter.com (https://twitter.com/galvojumi) un Facebook.com (https://www.facebook.com/galvojumi). Un klientu ērtībai Galvojumi.lv ir arī izveidojuši bankas kontus 5 lielākajās Latvijas bankās – Swedbank, Nordea bankā, SEB bankā, Citadele bankā un DnB bank -, kas nozīmē, ka klientiem, kuriem ir konti kādā no šīm bankām, būs daudz vieglāk nokārtot visus norēķinus ar Galvojumi.lv.

Kādus pakalpojumus piedāvā un kā darbojas šie Galvojumi.lv pakalpojumi?

Kā jau iepriekš minēju Galvojumi.lv savem klientiem piedāvā profesionāla galvojuma saņemšanas pakalpojumus, lai tu varētu iegūt aizdevumu bez liekām problēmām un cita galvotāja meklēšanas.
Kad ikviena persona saņem kredītu līzingu vai kādu citu kredītiem līdzīgu pakalpojumu, kreditors, kurš izsniedz šo pakalpojumu, jau automātiski klientam aprēķina un pakalpojuma izmaksās iekļauj tā saucamo kredītrisku, kuras ir kā kreditora garantija, ka, ja tu vai kāds cits kredīta ņēmējs neatmaksā vai nokavē maksājumu, kreditors atpakaļ saņems vismaz nelielu summu. Bet atsevišķiem kreditoriem šīs kredītriska izmaksas var sastādīt visai lielu summu. Šeit talkā nāk Glavojumi.lv, kuri saviem sadarbības partneru kreditoriem, iepriekš rūpīgi pārbaudot katra klienta finanšu situāciju, nodrošina šiem kreditoriem, ka šīs fizikās personas ir droši klienti, tādēļ kreditors tām var piešķirt vai nu atlaidi vai vienkārši samazināt kredītriska summu.

Pēc tam, kad tu esi reģistrējies Galvojumi.lv mājas lapā, tavi dati tiks nodoti Galvojumi.lv analītiķiem, kuri izvērtē katra klienta kredītspēju, lai būtu droši par to, vai tu patiešām esi maksātspējīgs un drošs debitors. Ja šie analītiķi nolemj, ka tava finansiālā situācija atbilst visiem Galvojumi.lv kritērijiem, tad galvotājs piešķir saviem klientiem galvojuma limitu, kuru klients var izmantot, kad aizņemas jebkāda veida kredītu no kāda no Galvojumi.lv partneriem.

Kas ir Galvojumi.lv partneri?

Pašreiz Galvojumi.lv ir 8 partneri, pie kuriem ir iespējams saņemt dažāda veida pakalpojumus. Starp šiem partneriem ir Iespēju kredīts, Ātrais SMS kredīts, Finanza un Crediton.lv, kuri piedāvā dažāda tipa kredītu pakalpojumus, CreditWOK, kurš ir Latvijas kreditoru piedāvājumu salīdzinātājs, kā arī Best līzings, kurš piedāvā Līzinga pakalpojumus, Eastcon, kurš ir gultas piederumu no aitas vilnas izplatītājs, un Galvotaji.lv, kas ir Latvijas Galvotāju asociācija.

Kam pieejams Galvojumi.lv piedāvājums?

Galvojumi.lv piedāvā savus galvojuma pakalpojumus ikvienai personai, kura atbilst dažiem vienkāršiem nosacījumiem, jo šie nosacījumi nodrošina uzņēmumam, ka šī persona atbilst visiem nosacījumiem, lai saņemtu kā galvojumu, tā vēlāk arī kredītu vai citu kredītam līdzīgu pakalpojumu. Lai kļūtu par Galvojumi.lv klientu ikvienai fiziskai personai ir:

  • jābūt vecākai par 18 gadiem
  • jābūt deklarētai dzīvesvietai Latvijas Republikā
  • jābūt aktīvam mobilā telefona pieslēgumam
  • jābūt aktīvam bankas kontam kādā no Latvijas Republikas kredītiestādēm.

  

Saņemt Galvojumu

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here