greencredit LogoPar uzņēmumu

Greencredit ir viens no daudzajiem Latvijas nebanku kredītdevējiem, kas izsniedz īstermiņa aizdevumus internetā un saviem klientiem ļauj aizņemties līdz pat 425 Eiro lielu aizdevumu. Greencredit zīmols pieder uzņēmumam ar tādu pašu nosaukumu, jeb SIA “Greencredit”, kas ir Latvijā reģistrēts komersants, kas ieguvis PTAC atļauju par privātpersonu kreditēšanu. GreenCredit uzņēmums tika nodibināts 2010. gada jūnijā, un tā pašreizējais apmaksātais pamatkapitāls ir 426 tūkstoši Eiro. Uzņēmums kopumā nodarbina 5 darbiniekus, bet tā apgrozījums 2012. gadā bija 354 tūkstoši Eiro. Savukārt 2013. gadā uzņēmuma apgrozījums jau bija 616 tūkstoši Eiro, kas nozīmē tikai to, ka GreenCredit ir audzējis savu apgrozījuma apjomu par vairāk kā 70% gadā, kas ir fenomenāls izaugsmes rādītājs. Tieši tāpēc arī uzņēmums ir spējis pacelties uz Top 15 Latvijas lielāko nebanku kredītdevēju sarakstā, kā arī spējis 2013. gadā nopelnīt vairāk kā 221 tūkstoši Eiro, kas savukārt ierindo GreenCredit Top 1500 lielāko Latvijas uzņēmumu sarakstā. Tas liecina tikai par to, ka uzņēmuma sākotnēji ieguldītā nauda visnotaļ noteikti ir atmaksājusies un par katru Eiro, ko uzņēmums apgroza, tas nopelna aptuveni 35 centus, ko var iegūt izdalot uzņēmuma apgrozījumu ar peļņu, un šādi peļņas rādītāji jebkurā industrijā ir visai iespaidīgi, it sevišķi vēl 3 gadus jaunam uzņēmumam! Greencredit SIA reģistrācijas numurs ir 40103298741 un šis uzņēmums ir iestājies LNKA, kas liecina tikai par uzņēmuma apņēmību sniegt saviem klientiem tieši tādus pakalpojumus, kā tie vēlās, kā arī rūpēties par klientu apkalpošanas efektivitāti un citām pašsaprotamām lietām. GreenCredit zīmols vēl nav tik plaši pazīstams, kā nozares līderi, tomēr ar šādu izaugsmi 2-4 gadu laikā uzņēmums var iekļūt lielāko aizdevēju Top 5 un tādā gadījumā arī cilvēki sāks vairāk interesēties par šo kreditoru, un tas kļūs daudz atpazīstamāks.
Ja apskatam uzņēmuma kontaktinformāciju, tad redzams, ka ar Greencredit var sazināties zvanot uz “27255575” vai “67885575”, rakstot e-pastu uz “info@greencredit.lv” vai izmantojot uzņēmuma mājas lapā izvietoto tiešsaistes čatu. Bet ja jūs vēlaties sazināties ar uzņēmuma pārstāvjiem klātienē, to var izdarīt Rīgā, Zemitāna ielā 2b. Noteikti, ka sazinoties jūs interesēs arī uzņēmuma darba laiks, kas ir darba dienās no 8:00 līdz 21:00 un svētku dienās un brīvdienās no 10:00 līdz 18:00, un tad šinī laikā jūs arī varat sazināties ar uzņēmuma pārstāvjiem par visiem neskaidrajiem jautājumiem.

Ja apskatam GreenCredit mājas lapu, tad redzams, ka tā ir veidota sasaistot krāsas un formas ar uzņēmuma logotipu, kas ir balts ar zaļu krāsojumu. Mājas lapa ir veidota vieglā un saprotamā formā un tajā viegli un ātri, bez liekām problēmām, var atrast visu sev nepieciešamo informāciju. GreenCredit lepojas arī ar to, ka šī tīmekļa vietne ir uzstādīta uz SSL sertifikāta un uzņēmums garantē arī visu lietotāju datu drošību, jo uzņēmums ir reģistrējies mūsu valsts datu aizsardzības inspekcijā.

Uzmeklējot kreditora zīmolu sociālajos tīklos redzams, ka tas ir izveidojis kontus dažos no šiem tīkliem, bet tos aktīvi neizmanto, tāpēc diezin vai jums izdosies sazināties ar uzņēmuma pārstāvjiem caur šiem sociālo tīklu kontiem, bet tik un tā ir vērts tos pieminēt, ja nu GreenCredit pēkšņi sāk aktīvi tos lietot:

Piedāvājumi

Greencredit saviem klientiem piedāvā tikai viena veida pakalpojumu, un tas ir īstermiņa aizdevums no 50 līdz 425 Eiro apjomā uz laiku no 5 līdz 30 dienām. Jauno klientu piesaistei Greencredit piedāvā bezmaksas kredītu līdz pat 200 Eiro apjomam, bet diemžēl uzņēmums nepiedāvā SMS kredīta iespējas, ja tādas jūs interesē. Jau esošajiem klientiem ņemot aizdevumu GPL likme būs aptuveni 420%, kas nozīmē, ka ņemot 300 Eiro uz 30 dienām būs jāatmaksā 343 Eiro, kas ir nedaudz vairāk, kā 14% mēnesī, un skatoties mēneša griezumā šī procentu likme nemaz nav tik liela. Bet, ja kredīts netiek laikā atmaksāts tad uzņēmums šim aizdevumam piestāda soda procentu likmi 1% apmērā par katru nokavēto dienu, un šādā tempā aizdevuma summa augs eksponenciāli, tāpēc labāk ir izmantot aizdevēja iespēju kredīta atmaksas termiņu pagarināt. Ņemot kredītu 300 Eiro apmērā pagarināšanas maksas būs šādas:

  • Pagarinot uz 7 dienām – 16.50 Eiro (2.35 E dienā),
  • Pagarinot uz 14 dienām – 24.75 Eiro (1.76 E dienā),
  • Pagarinot uz 30 dienām – 43.75 Eiro (1.45 E dienā).

Un kā jau vienmēr, jo ilgāk tiek pagarināts termiņš, jo lētāk tas sanāks sadalot to pa dienām, bet aizdevējs šo naudu neatgriezīs, ja jūs atmaksāsit aizdevumu ātrāk, tāpēc esiet piesardzīgi un nezaudējiet naudu.

Aizdevējs sola, ka ja tev ir kāda no 3 bankām, kur Greencredit ir izveidojis savus kontus(Swedbank,Citadele,DNB), tad aizdevums tiks pārskaitīts uz tavu kontu 15 minūšu laikā no apstiprinājuma saņemšanas, bet ja tev ir bankas konts kādā citā kredītiestādē, tad aizdevuma saņemšana var prasīt vairākas stundas vai pat diennakti, dēļ ilgajiem starp-banku pārskaitījumiem.

Kredīta saņemšanas Nosacījumi

GreenCredit izsniedz kredītus ikvienam Latvijas valsts iedzīvotājam, kas ir:

  • Latvijas Valsts rezidents,
  • vecumā no 21 līdz 75 gadiem.

Bet vēl papildus šiem nosacījumiem kreditors ir noteicis, ka debitoram ir jābūt aktīvam mobilā telefona numuram, aktīvam kontam kādā no LV komercbankām, kā arī viņam nedrīkst būt kavētas parādsaistības pie citiem kreditoriem, vai arī viņš nedrīkst būt ierakstīt parādnieku reģistrā. Un aizdevuma pieprasītājam noteikti jābūt arī patstāvīgiem ikmēneša ienākumiem, jo pretējā gadījumā kredīts var tikt atteikts. Tev noteikti nav vajadzīgs ne galvotāj ne ķīla, un kredīta pieteikumu tu vari izdarīt visu diennakti, tikai atceries, ka šie pieteikumi tiek apstiprināti tikai uzņēmuma darba laikā!

GreenCredit ir jauns un aktīvs aizdevējs, ar izdevīgiem nosacījumiem un strauju izaugsmes tempu, un, ja tev ir vajadzīgs bezprocentu kredīts vai arī īstermiņa aizdevuma ar ne pārāk lieliem procentiem, tad noteikti, ka varu tev ieteikt aizņemties pie šī kreditora!

 

Saņemt Kredītu

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here