Iespēju Kredīts ir visai labi pazīstams nebanku kreditoru sektora kredītdevējs, kurš saviem klientiem piedāvā aizņemties vairāku veidu kredītus, tai skaitā ātros un SMS kredītus, ar izdevīgiem kredītu procentiem un kredīta atmaksas termiņiem kā rezultātā Latvijas Nebanku Kredītdevēju asociācija, kas pašreiz ir spēcīgākā nebanku kreditoru sektora autoritāte, ir ierindojusi šo kreditoru, kā 14 lielāko nebanku kredītdevēju nodrošinot, ka tas ir ieguvis atzinību ne tikai no saviem klientiem, bet arī no šajā jomā strādājošajiem profesionāļiem.

Iespēju kredīts ir spējīgs izsniegt patēriņa kredītus, jo tas operē kā zīmols zem uzņēmuma ar nosaukumu SIA “NORDIC FINANCE”. Šī firma tika izveidota 2005. gadā, kad tā tika reģistrēta komercreģistrā ar juridisko adresi Jūrmalas ielā 13, Piņķos un ieguva reģistrācijas numuru 40003773271, bet reģistrācijas apliecību šis uzņēmums ir ieguvis tikai 2012. gadā. Pašreiz šī uzņēmuma pamatkapitāls ir 300 tūkstoši eiro. Zem firmas SIA “NORDIC FINANCE” darbojas arī kreditēšanas zīmols atrais.lv, taču tieši iespejukredits.lv ir tas kreditors, kurš atsevišķos gadījumos ir spējīgs izsniegt kredītus līdz pat 5 tūkstošiem eiro un uz termiņiem līdz 5 gadiem. SIA “NORDIC FINANCE” ik gadu kredītos kopā izsniedz summu, kura pārsniedz pusotru minjonu eiro un 2013. gadā šīs firmas neto peļņa bija vairāk nekā 250 tūkstoši eiro.

Šis “NORDIC FINANCE” zīmols – Iespēju kredīts – ir reģistrēts arī kā Latvijas Nebaku Kredītdevēju asociācijas biedrs, kas nozīmē, ka šis kreditors nodrošina godīgu komercpraksi, aktīvi iestājas par būtiskiem jautājumiem saistībā ar nebanku kreditoru nozari, kā arī seko līdzi, lai visās šī kreditora darbinieku darbībās būtu ievēroti Labas prakses standarti un Klientu harta.

Piedāvājumi

Iespēju kredīts saviem klientiem piedāvā aizņemties divu dažādu veidu patēriņa kredītus – kredītus, kurus saņemot nav jānorāda mērķis, kam kredīts tiks iztērēts.

Pirmais patēriņa kredīta veids, ko var saņemt no Iespēju Kredīta, ir ātrie kredīti, jeb kredīti, kurus ir iespējams saņemt burtiski pāris minūšu laikā bez lieku papīru un izziņu kārtošanas. Šis kreditors dod iespēju aizņemties ātro kredītu par summu no 500 līdz pat 5000 eiro un uz laiku no 1 līdz pat 60 mēnešiem jeb 5 gadiem. Gandrīz visiem kredītiem gada procentu likme ir 3.51 %. Kredīta summa, cik katrs konkrētais klients var aizņemties, tiek aprēķināta, ņemot vērā to, cik lieli ir šīs personas ikmēneša ienākumi, piemēram, ja klienta mēneša alga ir robežās no 500 līdz 700 eiro, tad klients var aizņemties tik lielu summu, ka tam mēnesī ir jāatmaksā 150 līdz 210 eiro.

Otrs kredīta veids, kas gan vairāk tiek attiecināts uz veidu, kā pieteikties kredītam, ir SMS kredīts, kas nodrošina, klienti var kredītiem pieteikties ne tikai internetā vai dodoties uz Iespēju Kredīta filiāli, bet arī ar īsziņas palīdzību, nosūtot īsziņā to cik lielu summu klients vēlas aizņemties, un cik ilgā laikā tas vēlas šo summu atmaksāt.

Lai saņemtu kredītu no iespejukredits.lv klientam vispirms ir jāaizpilda pieteikums šī kreditora mājaslapā un jāiesniedz kreditoram savu konta pārskatu, tad jāapstiprina savs bankas konts, un visbeidzot jāparaksta līgums par kredīta piešķiršanu, pēc kā nauda tiks ieskaitīta kontā, kurš tika norādīts kredīta pieteikumā.

Noteikumi, lai saņemtu Iespēju Kredīta aizdevumu

Lai saņemtu kādu no šī kreditora aizdevumiem, klientam ir jāatbilst dažiem svarīgiem nosacījumiem, lai kreditors vispār drīkstētu saviem klientiem izsniegt šos kredītus. Klientam:

  • ir jābūt vecumā no 20 līdz 75 gadiem

  • ir jābūt Latvijas Republikas pilsonim vai patstāvīgam iedzīvotājam

  • ir jābūt pietiekamiem ienākumiem, lai varētu atmaksāt kredītu

  • nedrīkst būt kavēti kredītu maksājumi vai esoši parādi.

Kontaktinformācija

Ja vēlies sazināties ar Iespēju Kredītu, tad tev ir vairāki varianti. Vispirms tu vari doties uz SIA “NORDIC FINANCE” biroju Mūkusalas ielā 33-4, Rīgā, kurš strādā darba dienās no 8:00 līdz 21:00 un nedēļas nogalēs no 9:00 līdz 17:00. Ja tomēr nevēlies fiziski doties pie kreditora, tu vari ar to sazināties pa tālruni +37167933051 vai +37126619472, kur darba dienās no 8:00 līdz 17:00 Iespēju Kredīta eksperti atbildēs uz ikvienu tavu jautājumu, vai rakstīt kreditoram uz e-pastu uz adresi info@e-finance.lv vai tieši sazinoties ar http://iespejukredits.lv/ pieejamās jautāšanas sistēmas palīdzību, kurus izmantojot kreditors sniegs atbildes darba dienās no 8:00 līdz 21:00. Un, tā kā Iespēju Kredīta turētājam SIA “NORDIC FINANCE” ir bankas konti četrās lielākajās Latvijas bankās – Swedbank, SEB bankā, bankā “Citadele” un DNB bankā, tad klientiem, kuriem ir pieejami konti šajās bankās, nebūs arī jāmaksā komisijas maksa, pārskaitot kredītu atmaksas summu līgumā noteiktajā termiņā.

 

Saņemt Kredītu

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here