incredit group logoInCREDIT GROUP ir līzinga un kredītu uzņēmums, kurš ir labi pazīstams Lavijas nebanku kreditoru sektorā kā liels un būtisks šī sektora spēlētājs. InCREDIT piedāvā izdevīgus kredītus, tai skaitā arī ātros kredītus, ar izdevīgiem procentiem un nosacījumiem.

Kreditors InCREDIT GROUP ir dibināts 2010. gada jūlijā zem uzņēmuma ar tādu pašu nosaukumu – SIA “InCREDIT GROUP”. Šīs sabiedrības ar ierobežotu atbildību reģistrācijas numurs ir 40103307404, un uz doto brīdi firmas pamatkapitāls, kurš pēdējo reizi tika papildināts 2014. gada nogalē, ir 500 tūkstoši eiro.

Šī uzņēmuma līdzīpašniece, kas spēlē milzīgu lomu “InCREDIT GROUP” stabilitātē un iespējā piedāvāt virkni dažādu kredītu, ir “Rietumu Banka”, kurai pieder 51% no šī uzņēmuma. Tieši “Rietumu Banka” nodrošina “InCREDIT GROUP” stabilitāti, jo šī banka ir viena no lielākajām Baltijas reģiona privātbankām, kura savu 15 darbības gadu laikā, ir uzkrājusi bagātīgu pieredzi visa veida finanšu darījumu sakarā.

“InCREDIT GROUP” portāla Lursoft sarakstā, kurā tiek apkopoti uzņēmumi ar vislielākajiem tīrajiem ieņēmumiem, ieņem 93 vietu, kas jau vien parāda, ka šis uzņēmums ir būtisks spēlētājs Latvijas kreditoru starpā. Balstoties uz Latvijas Nebanku Kredītdevēju asociācijas apkopotajiem datiem par uzņēmumiem, kuri darbojas kreditēšanas jomā, SIA “InCREDIT GROUP” atrodas 4 vietā ar 57% apgrozījuma pieaugumu termiņā no 2012. līdz 2013. gadam. Šim uzņēmumam 2013. gadā šai firmai neto apgrozījums bija nedaudz zem 3 miljoniem, bet jau 2013. gadā šis apgrozījums sasniedza vairāk kā 4 ar pusi miljonus eiro, kas ne tikai parāda to, ka uzņēmums arvien aug, bet parāda arī to, ka šis uzņēmums arī spēcīgi nostiprinās Latvijas nebanku kreditoru tirgū.

Šajā uzņemamā pašreiz strādā vairāk nekā 80 darbinieku, kuri ik dienas vairākās Latvijas pilsētās darbojas, lai piedāvātu saviem klientiem labāko klientu apkalpošanas servisu un labākos piedāvājumus. Galvenā “InCREDIT GROUP” mītnes vieta ir Rīga, Kr. Barona iela 130, taču InCREDIT ir arī vēl 6 filiāles Rīgā un pa vienai filiālei 24 dažādās Latvijas pilsētās, tai skaitā Liepājā, Valmierā, Ventspilī, Rēzeknē, Alūksnē, Daugavpilī, Tukumā, Jelgavā un Siguldā, kurās visās ir iespējams noformēt kādu no piedāvātajiem kredītiem. Papildus “InCREDIT GROUP” ir arī noformējusi sadarbību ar “RD Electronics” un vēl dažiem elektronikas veikaliem, kuros arī ir iespējams noformēt “InCREDIT GROUP” kredītu. Katra no filiālēm un sadarbības partneriem strādā ar citādiem darba laikiem un citādās dienās, tādēļ tu droši vari doties uz www.incredit.lv, kas ir InCREDIT gaišā un mūsdienīgā mājaslapa, un tur Kontaktu sadaļā atrast darba laiku katrai no filiālēm. Bet, ja tev ir jautājumi, bet tu nevēlies doties uz kādu no “InCREDIT GROUP” filiālēm, tu droši vari sazināties ar šo uzņēmumu pa tālruni 67199100, vai pa ē-pastu info@incredit.lv.

Lai gan “InCREDIT GROUP” nav Latvijas Nebanku Kredītdevēju asociācijas (LNKA) biedrs, tas nenozīmē, ka šis kredītdevējs nevērīgi izturas pret saviem klientiem. Un, lai gan šī gada sākumā medijos parādījās ziņa, ka “InCREDIT GROUP” ir saņēmusi 9,5 tūkstošu eiro sodu par negodīgu komercpraksi, šis sods uzņēmuma tika piešķirts dēļ viņu izplatītajām reklāmām nevis saistībā ar negodīgu klientu apkalpošanu vai piedāvājumu īstenošanu, kas liecina par to, ka “InCREDIT GROUP” cienī savus klientus un uzskata, ka klients vienmēr ir pirmajā vietā.

Piedāvājumi

incredit piedavajumi“InCREDIT GROUP” piedāvā saviem klientiem aizņemties gan ātros kredītus, gan arī ilgtermiņa patēriņa kredītus un kredītus auto iegādei, kas nodrošina, ka klientiem ir iespēja izvēlēties sev piemērotāko kredīta veidu, taču joprojām izbaudīt InCREDIT izdevīgos nosacījumus.

InCREDIT piedāvātais ātrais kredīts ir pieejams ikvienam bez ķīlas, un to ir iespējams izmantot visa veida vajadzībām, jo, to ņemot, nav nepieciešams norādīt kredīta tērēšanas mērķi. Uzņēmums piedāvā klientiem aizņemties īstermiņa ātro kredītu uz termiņu līdz 30 dienām un ilgtermiņa aizdevumu uz laiku līdz pat 4 gadiem un summā no 100 līdz 5 tūkstošiem eiro.

Patēriņa kredīts, kuru piedāvā “InCREDIT GROUP” ir ilgtermiņa formāta kredīts, kuru ir iespējams aizņemties no 70 līdz 5000 eiro uz termiņu no 1 līdz pat 48 mēnešiem. Šo kredītu kreditors ļauj klientam aizņemties bez ķīlas un bez galvotāja, kā arī ar kredīta avansa procentiem sākot no 0%.

Vēl InCREDIT regulāri rīko akcijas, kurās piedāvā kā jaunajiem tā esošajiem klientiem aizņemties bezprocentu patēriņa kredītu, kas nozīmē, ka šāda kredīta rezultātā klientam nebūs jāmaksā procenti kredīta atmaksas laikā.

Bet auto kredītu, kuru piedāvā SIA “InCREDIT GROUP” ir iespējams aizņemties uz termiņu no 1 līdz pat 60 mēnešiem jeb 5 gadiem un sākot ar summu no 1500 līdz pat 25000 eiro. Papildus šis kredīts nosaka, ka, ja tu aizņemies kredītu līdz 6000 eiro un iegādājies mašīnu, šādā gadījumā KASKO apdrošināšana nav obligāta, kas ir lieliski, jo šī veida apdrošināšana mēdz būt visai dārga.

Interesanti, ka “InCREDIT GROUP” arī ir viens no nedaudzajiem nebanku kreditoriem, kurš saviem klientiem piedāvā lojalitātes programmu, kura ļauj šiem klientiem aizņemties kredītus par 40% lētāk, kas, manuprāt, ir ļoti izdevīgi debitoriem.

Šos 3 kredītu veidus un citus kredītus, kurus piedāvā “InCREDIT GROUP” sadarbības partneri ir iespējams pieteikt kādā no InCREDIT filiālēm vai arī internetā “InCREDIT GROUP” mājaslapā. Pēc tam, kad kredīts ir piešķirts InCREDIT arī ir nodrošinājis, ka klients kredītu var atmaksāt uz kādu no kreditora kontiem 3 dažādās Latvijas bankās – SWEDBANK, SEB BANK un RIETUMU BANKA, kas ievērojami atvieglo arī klientu dzīvi, jo tiem, kuriem ir konti kādā no šīm bankām, nebūs jāmaksā komisijas maksa par kredīta pārskaitīšanu.

Nosacījumi

Lai saņemtu kādu no “InCREDIT GROUP” piedāvātajiem kredītiem, klientiem ir jāievēro tikai daži nosacījumi, kuri nodrošinās, ka klients atbilsts InCREDIT noteiktajiem piemērota debitora nosacījumiem. Šie nosacījumu visu kredītu gadījumos ir:

  • personai ir jābūt vecumā no 21 līdz 70 gadiem

  • personai ir jābūt patstāvīgiem ikmēneša ienākumiem

  • personai ir jābūt oficiālam Latvijas Republikas iedzīvotājam, ar valsts izdotiem personas apliecības dokumentiem

  • personai ir jābūt aktīvam bankas kontam kādā no Latvijas bankām.

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here