500 Eiro nav pati lielākā naudas summa, bet šī summa ir pietiekoši liela, lai ar to varētu iegādāties kādu pa-lielāku preci vai pakalpojumu, kā arī izdzīvot veselu mēnesi, ja nu pēkšņi tu pazaudē darbu. Lielākā daļa no mums dzīvo no algas līdz algai un nereti pat vēl sliktāk, jo mēdz dzīvojam virs saviem ienākumiem un tāpēc nemitīgi mums nākas aizņemties naudu, lai varētu nosegt savus izdevumus. Tieši tāpēc šādi dzīvojot sakrāt pat 500 Eiro liekas teju vai neiespējami, tāpēc arī šodien apskatīsim dažus variantus, kā varētu sākt ietaupīt, lai šie 500 Eiro neliktos nemaz tik neiespējami.

  • Izveido iekrājumu kontu – šis ir visvienkāršākais un varbūt arī visvieglākais veids, kā sakrāt naudu un tev vajag tikai izveidot iekrājumu kontu, kurā pamazām ievietot liekos naudas līdzekļus vai arī arī automātiskajiem maksājumiem nosūtīt noteiktu summu katru mēnesi. Mums visiem liekas, ka mums ir neizmērojams gribasspēks un ka mēs spēsim iekrāt naudu vienā kontā un to neiztērēt, bet nākamajā algas dienā mēs vienmēr domājam, kur gan visa mana nauda atkal pazuda. Būtībā mēģinot iekrāt tajā pašā kontā, ko tu izmanto ikdienā tas būs tas pats, kas nopirkt veikalā šokolādi atstāt to uz galda un cerēt ka tu agrāk vai vēlāk to neapēdīsi. Bet ja tu šo šokolādi ieliksi kādā skapītī tad iespēja, ka tu to neapēdīsi būs daudz lielāka, jo tā visu laiku nerēgosies tev acu priekšā. Tieši tāpat arī iekrājumu konts ir pavisam atsevišķs konts, no kura tik viegli naudu nav iespējams izņemt un vēl izdevīgāk būtu, ja tu varētu šo kontu atvērt citā bankā, tad vienmēr ieejot internetbankā tev acu priekšā nerēgosies šī iekrājumu naudas summa.
  • Ietaupi 10 Eiro mēnesī – 10 Eiro ir pietiekoši maza summa, lai tu varētu kaut kur atrast, kā ietaupīt šo summu. Ar 10 Eiro mēnesī protams 500 Eiro sakrāšanai vajadzētu 50 mēnešus, bet tas nav galvenais un galvenais ir iesākt veidot šos iekrājumus un ar 10 Eiro katru mēnesi tu redzēsi, kā šī nauda lēnām krājās un tas tev radīt papildus motivāciju. 10 Eiro var ietaupīt atsakoties no papildus kabeļtelevīzijas kanāliem, samazinot savu mobilā telefona datu plānu vai vienkārši vienu reizi nepaēdot restorānā. Iespējas ir ļoti daudz un dažādas, bet 10 Eiro ir pietiekoši maza summa, lai dēļ tās nebūtu jācieš tavam dzīvesveidam. Pēc tam, kad tu katru mēnesi spēj iekrāt 10 Eiro, pēc pāris mēnešiem, mēģini pacelt summu līdz 20 Eiro un tā tālāk, līdz būsi sakrājis savus 500 Eiro, kā rezerves iekrājumu fondu vai vienkārši kādam lielākam pirkumam bez kredīta.
  • Mēģini pārfinansēt kredītus – Lielākajai daļai no cilvēku ir vismaz viena vai vairākas kredītsaistības, kā auto kredīts, hipotekārais kredīts vai ātrais kredīts un tas nozīmē, ka katru mēnesi ir jāmaksā kredīta mēneša maksa un arī kredīta procenti. Bet vai tu zināji, ka ir iespējams pārfinansēt aizdevumus? Tas nozīmē to, ka var doties uz banku un prasīt pārskatīt tavus procentu maksājumus un, iespējams tu saņemsi zemāku procentu likmi un tādā veidā katru mēnesi ietaupīsi papildus naudu, ko tad arī vari izmantot iekrājumu veidošanai. Protams būtu jāsāk ar īstermiņa kredītu apskati, jo tiem ir lielākie procentu maksājumi, bet arī lielo kredītsaistību pārfinansēšana ir iespējama un tur ir iespējams ietaupīt pat vēl lielākas naudas summas nekā īstermiņa kredītsaistībās.
  • Papildus darba vieta – Bet vislabākais veids, kā saņemt papildus naudu ir uzsākt vēl vienu darbu kādā jomā, kas tev interesē. Ja tev ir zināšanas tad ir iespējams uzsākt kādu tīmekļa vietni vai arī piedāvāt dizaina pakalpojumus. Visvieglāk ir atrast darbu tieši tīmeklī, jo tad tu vari strādāt jebkurā laikā, kad tev ir iespējams, bet arī fizisks darbs uz pusslodzi brīvdienās vai arī pa vakariem var ienest visai ievērojamu naudas summu, kuru tad arī tu vari izmantot, lai sakrātu savus pirmos 500 Eiro.

Galvenais ir sākt un pēc tam jau tu redzēsi progresu un gribēsi aizvien vairāk un vairāk sakrāt, kā arī tas notiks ātrāk un ātrāk. Parasti liekas, ka nav iespējams ikdienas budžetā atrast pat šos 10 Eiro, bet ja tā tiešām pameklē tad katru mēnesi noliekot šādu mazu summu tu redzēsi savu progresu un tev būs motivācija atrast vēl citas nozares un jomas kurās ietaupīt un ātrāk sakrāt savu nosprausto mērķi.

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here