Ir dažādi iemesli kāpēc gan sievietes gan vīrieši paliek mājās un nevar doties uz darbu, sākot no bērna audzināšanas un veselības problēmām, līdz grūtībām atrast darba vietu pietiekoši tuvu mājoklim. Tāpēc šodien apskatīsim dažas iespējas, kā ir iespējams iegūt papildus līdzekļus lai varētu maksāt mājokļa kredītu vai arī iegādāties mājai nepieciešamās preces vai samaksāt par pirmās nepieciešamības pakalpojumiem, kā apkure, ūdens un elektrība.

  • Pārdot nieciņus internetā – Mūsdienās internetā ir pieejamas daudz un dažādas izsoļu lapas, kā arī vietas, kur ir iespējams pārdot un iegādāties preces no citiem cilvēkiem. Ja tev ir kāds talants, kā šūšana, pavārmāksla, dizains vai kaut kas tam līdzīgs tad tu vari mājās gatavot šādus nieciņus un tos mēģināt pārdot internetā iekasējot papildus līdzekļus. Šādi parasti nav iespējams nopelnīt pārāk daudz, bet papildus naudu dzīvošanai šādi var iegūt neizejot no mājām, kas tad arī ir šajā situācijā galvenais.
  • Izīrēt istabu – Ja tev pieder liels dzīvoklis vai arī māja un ir kāda brīva istaba, tad šo istabu ir iespējams izīrēt kādam studentam vai skolniekam, kas ir spējīgs maksāt īri katru mēnesi. Šāda piepelnīšanās var būt ļoti vienkārša un tev pat nav jādara nekādas papildus lietas, kā tikai jāizīrē šī dzīvojamā telpa, jānodrošina tai internets un elektrība, kā arī tualete un vannasistaba, kā arī virtuvē kāds plaukts un ledusskapī plaukts. Šādi ir iespējams iegūt pietiekoši daudz naudas, lai varētu vai nu nomaksāt mājokļa ikmēneša kredīta maksājumus vai arī veikt citus vajadzīgus pirkumus.
  • Gadījuma darbi internetā – Ja tev ir kādas prasmes, ko ir iespējams sniegt caur internetu, kā, piemēram, rakstu veidošana, fotogrāfiju labošana, video taisīšana vai programmēšana, tad ir iespējams veikt dažus gadījuma darbus mēnesī un saņemt pietiekoši daudz naudas lai varētu sevi uzturēt. Gadījuma darbus ir iespējams veikt kad un kur tu to vēlies un nebūs neviens, kas visu laiku skatās pulkstenī, kad šis darbs būs pabeigts.
  • Veido savu blogu – Ja tev patīk dalīties ar saviem piedzīvojumiem un dažādām receptēm, bildēm vai iedvesmojošām bildēm, tad tu vari izveidot savu blogu un sākt tajā regulāri likt ierakstus, kā arī pēc tam ievietot reklāmas no kurām tad arī ir iespējams iekasēt pāris desmitu Eiro mēnesīt. Atkarībā no tā cik liels būs tavs apmeklējums arī šie ikmēneša ienākumi mainīsies, bet šis nav priekš visiem, jo ne visi vēlas katru dienu veidot ierakstus, kas ir publiski redzami.
  • Mājskolotājs – Ja tev ir labas zināšanas kādā priekšmetā vai arī tu labi spēlē kādu instrumentu, tad tu vari piedāvāt mājskolotāja pakalpojumus. Parasti šeit nav vajadzīgi nekādi papīri un mācekļi pie tevis nāks uz mājām, tāpēc šādi ir iespējams saņemt papildus ienākumus no savām zināšanām.
  • Auklēšana – Ja tev patīk bērni un tu jau tā visu dienu dzīvo mājās, tad ir iespējams piedāvāt aukles jeb dienas centra pakalpojumus. Ir daudz vecāku kuri vakaros vai arī brīvdienās vēlas atstāt bērnus pie aukles un parasti arī samaksa par katru stundu ir visai ievērojama.

Kā redziet tad ir daudz iespēju, ko iespējams darīt mājās un šeit noteikti nav pilns saraksts un gan jau ir vēl daudz dažādu iespēju, kas katram pašam jāizdomā ir no savām prasmēm.

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here