Kāds varētu būt labākais veids, kā iztērēt 1 eiro? Raksts tapis, balstoties uz dažādu jomu profesionāļu domām par 1 eiro investēšanu, sākot ar baņķieri un beidzot ar mācītāju. Atbildes ir tik pat unikālas kā paši cilvēki. Ja jūsu makā ir viens eiro un jums nav ideju, kā to varētu lietderīgi iztērēt, izlasiet šīs interesantās atbildes, un jums, iespējams, radīsies risinājums šīs monētas investēšanai.

Tase kafijas

Es nopirktu kafijas tasi kādam, ko apbrīnoju, un uzaicinātu uz pusstundas sarunu. Pašlaik es koncentrējos uz gudru cilvēku nolīgšanu un vadīšanu, tādēļ man noderētu kāds padoms šajā jomā, kas, manuprāt, būtu daudz vērtīgāks par vienu eiro un tām mācībstundām, kuras man būtu jāapgūst, sadarbojoties ar daudziem citiem cilvēkiem.

Sēklu paciņa

Es nopirktu paciņu ar sēklām, no kurām var izaudzēt kādus dārzeņus, augļus vai garšaugus, piemēram, sparģeļus, skābenes, rabarberus, topinambūrus, mārrutkus, lavandu vai timiānu. Tie ir augi, kas ir jāiesēj vienu reizi, bet kas sniedz ēdamus labumus daudzu gadu garumā.

Avīze

Ne dzelteno presi, bet gan uzticamu ziņu avotu. Tas ir lēti, bet tajā pašā laikā tas ir informatīvi. Pēdējo aktualitāšu zināšana palīdz arī uzturēt sarunas ar cilvēkiem, kas var palīdzēt jums karjeras izaugsmē.

Tīrs ūdens

Mazattīstītajās valstīs viena no būtiskākajām lietām, kas cilvēkiem ir nepieciešama, neskaitot drošību un izglītību, ir tīrs ūdens. Ja man vajadzētu kaut kur ieguldīt 1 eiro, es to ziedotu kādai bezpeļņas vai tehnoloģiju uzņēmumam, kas nodrošina ūdeni mazattīstīto valstu tautām.

Loterijas biļete

Daudziem cilvēkiem loterijas biļetes iegāde šķiet lieliskākais veids, kur ieguldīt vienu eiro. Kādā gan citā veidā jūs varat iztērēt vienu un, iespējams, atgūt vairākus eiro? Šķiet, nav citu iespēju.

Iekrājumi

Neviens nav kļuvis bagāts, tērējot naudu. Labklājība veidojas no iekrājumiem un ieguldījumiem. Dzīvojiet zem savu ienākumu līmeņa šodien, un jums būs vairāk rocības rītdien.

Marka

Nopērciet marku un aizsūtiet vēstuli kādam, kurš ir jums svarīgs vai ar kuru sen neesat sazinājušies. Tas būs lielisks pārsteigums un atgādinājums, ka jūs domājat par šo cilvēku.

Konfekte

Skaidrs, ka par vienu eiro ir iespējams nopirkt vairākas konfektes, nevis tikai vienu. Patiesībā konfektes var sniegt daudz vairāk prieka nekā jūs domājat. Ielieciet tās konfekšu traukā, nolieciet to uz sava darba galda un aiciniet kolēģus cienāties. Cienāšanās ar konfektēm raisīs interesantas sarunas, kas bez konfektēm, iespējams, nekad nebūtu sākušās.

Viena centa monētas

Sāciet krāt viena centa monētas. Pamēģiniet gadu krājkasē likt it visas viena centa monētas, kas katras dienas beigās atrodas jūsu makos, un jūs redzēsit, cik daudz naudas iespējams sakrāt viena gada laikā.

Spēļu automāts

Izmēģiniet savu veiksmi un iemetiet spēļu automātā vienu eiro. Jūs varat to zaudēt, bet jūs varat arī vinnēt naudas summu, par kuru varēsit, piemēram, aizbraukt sen kārotā ceļojumā.

Bērni

Atdodiet to saviem bērniem un skatieties, kā tie priecājas, redzot, ka to krājkasītē ir ieripojusi tāda naudas summa. Viens eiro ir arī labs sākums tam, lai mācītu saviem bērniem gudri apieties ar naudu, proti, nevis uzreiz iztērēt, bet krāt, vai nopelnīt, izdarot kādu darbiņu, nevis saņemot to par velti.

Kofeīns

Nopērciet kofeīnu saturošu dzērienu, piemēram, kafiju un izmantojiet kafijas sniegto enerģiju pastāvīgi atlikto darbu paveikšanai.

Ziedojums

Iemetiet šo eiro kādā ziedojumu kastītē. Tas ne vien liks jums justies labākam, bet arī palīdzēs kādām, kuram tas tik tiešām ir nepieciešams.

Bezpajumtnieks

Iedodiet vienu eiro kādam bezpajumtniekam, kuram tas pavisam noteikti ir vairāk vajadzīgs nekā jums un kurš izjutīs lielāku apmierinājumu no tā iztērēšanas.

Rauga paciņa

Man patīk pašam cept maizi, radot unikālus un neatkārtojami gardus maizes kukulīšus. Es tos nevis noēdu pats, bet dalos ar tiem, dāvājot tos saviem draugiem, kaimiņiem un kolēģiem. Savstarpējās attiecības ir svarīgākā lieta, kurā mēs varam ieguldīt savus līdzekļus.

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here