Finanšu jautājumi nav no tiem vieglākajiem, bet tos noteikti ir iespējams izrunāt un atrast piemērotākos risinājumus katram, kuram interesē iespēja uzlabot savu situāciju tagad vai tuvākajā nākotnē. Credpro salīdzinātājs arī ir viens no tiem rīkiem, kas ir pieejams internetā tiem, kuri veļas saņemt aizdevumu. Ar šādu modernu pieeju noteikti ir iespējams atrast veidu, kas atbilst katram. Aizdevums var būt ļoti noderīgs, taču ir arī citi aspekti, kas ir jāņem vērā, lai atvieglotu situāciju pēc vai pirms tā saņemšanas, kā arī sakārtotu dažādus aspektus ar labāku izpratni.

Jums nav jāmirst, lai iegūtu labumu no dzīvības apdrošināšanas

Var gadīties, ka neviens jums nekad nav teicis, ka dzīvības apdrošināšana jums var palīdzēt arī tad, kad esat dzīvi. Dažas dzīvības apdrošināšanas polises piedāvā “paātrinātu ieguvumu” iespēju, kad nāves pabalstu ir iespējams saņemt, kamēr apdrošinātais joprojām ir dzīvs. Iespējamie iemesli ietver terminālas slimības, kritiskās slimības, hroniskas slimības un kritisku ievainojumu. Piemērs var būt dzīvības apdrošināšana, ko meita iegādājas savai 75 gadus vecai mātei. Tā vietā, lai meita uzņemtos parādus, lai apmaksātu mammas turpmāko ārstēšanu, viņa var izmantot dzīvības apdrošināšanu. Dzīvības apdrošināšanu var izmantot, lai aizstātu ienākumu plūsmu dzīvojošajam laulātajam, nodrošinot mantiniekus mantojumam ar likviditāti, nomainot aktīvu vērtību, maksājot īpašuma nodokļus, palielinātu jūsu pensiju vai sociālās apdrošināšanas pabalstus, augstskolas finansējumam bērniem, uzņēmuma aizsardzībai, parādu piedziņai, labdarības dāvinājumu finansēšanai, īpašu vajadzību nodrošināšanai bērnam vai pieaugušai, ilgmūžības plānošana un ieguldījumu līdzsvarošanas riskam.

Izveidot labu kredītspējas novērtējumu prasa ilgu laiku, bet to var sabojāt vienas dienas laikā

Ja jūs nokavējat vienu maksājumu, tas varētu aizņemt septiņus gadus, lai noņemtu šo melno atzīmi no jūsu kredītportfeļa. Tikmēr jūs varētu maksāt vairāk procentu nekā jums būtu jāmaksā par katru aizdevumu, tostarp jūsu hipotēku. Saskaņā ar Credit Equifax, viens nokavēts maksājums var radīt līdz pat 90-110 punktu samazinājumu FICO kredītreitinga. Pat ja jūs esat atbildīgs par rēķinu apmaksu, identitātes zaglis var sabojāt jūsu labo kredītspējas rādītāju jums aiz muguras. Pārbaudiet savu kredītspējas rādītāja ziņojumu bieži, lai labotu kļūdas un meklētu iespējamo krāpniecību.

Prasīt pacelt jūsu kredīta limitu var uzlabot kredītspējas rādītāju

Saglabājiet savu kredīta summu augstu, kuru izmantojat, salīdzinājumā ar kredīta limitu. Jūs varat aizņemties mazāk, vai arī jūs varat lūgt palielināt savu kredīta limitu. Nesen veiktais CreditCards.com pētījums atklāja, ka tikai 28% respondentu jebkad ir pieprasījuši palielināt savu kredīta limitu. Tomēr, 89% no tiem, kas lūdza kredīta limita palielinājumu, to saņēma.

Neaizveriet vecās kredītkartes, ja vien tām nav augsta gada maksa

Jo ilgāka ir jūsu stabila kredītvēsture, jo labāk tas atspoguļo jūsu kredītspējas rādītāju. Kontu vecums ir vidējais rādītājs visiem jūsu kredīta kontiem, tādēļ, slēdzot vecāku kontu, kas tiek izmantots reti, faktiski tiek kaitēts jūsu kredītspējas novērtējumam divos veidos: tas pazemina jūsu kredīta limitu, kas savukārt palielina jūsu kredīta izmantošanu, un tas pazemina jūsu vidējo konta vecumu. Ja jums ir veca karte ar pienācīgu kredītlimitu, izmantojiet to vismaz reizi gadā, lai tā būtu atvērta. Bet neaizmirstiet laikus samaksāt rēķinu! Pievērsiet uzmanību citām lietām, kas varētu samazināt jūsu kredītspējas rādītāju.

Neesiet galvotājs

Aizdevuma parakstīšana nenozīmē tikai galvot par kāda raksturu un spēju samaksāt aizdevumu. Saprotiet, ka, ja aizņēmējs nemaksā, tad jūs esat atbildīgs par katru nokavēto maksājumu. Ja viņi nemaksā, tas ir jūsu kredītspējas rādītājs, kas tiks izpostīts. Uzziniet vairāk par to, kā aizdevuma parakstīšana ietekmē jūsu kredītreitingu.

Jautājiet pašreizējiem aizdevējiem par labāku likmi

Bankas, krājaizdevu sabiedrības un citi aizdevēji ļoti apzinās savu konkurenci. Ja jūsu kredītreitings kvalificē jūs labākai likmei no citas kredītkartes izsniedzēja vai aizdevēja, lūdziet viņus saskaņot likmi. Prasīt nav nekā slikta, jo sliktākais viņi var izdarīt, ir jums atteikt.

Būt bez parādiem nevajadzētu būt jūsu mērķim

Cilvēki cenšas izkļūt no parādiem. Ja viņi izmanto šo naudu, lai iegūtu bagātību, nevis atbrīvoties no parādiem, viņi varētu būt bez parādiem daudz ātrāk. Vai jūs maksājat savus studentu aizdevumus, lai būtu bez parādiem vai ieguldāt naudu savā biznesā, lai augtu un nodrošinātu bagātību sev? Ja jūs koncentrēsieties uz bagātības veidošanu, tad jūs varat būt bagāti un līdz ar to arī bez parādiem. Tāpat arī nevajadzētu iespringt uz parādu atmaksu, ja jūs tiešām to nevarat atļauties, un tas var radīt papildus problēmas. Līdz ar to jums var būt ļoti liels stress, lai ne tikai atmaksātu parādus, bet arī neradītu jaunus, piemēram, par īri un citiem obligātajiem maksājumiem, kas ir jāmaksā katru mēnesi, jo savādāk var būt problēmas ar dzīvesvietu u.c., kas līdz ar to noteikti neradīs pašu labāko iespaidu uz dzīves kvalitāti un arī attiecībām ar citiem cilvēkiem.

Finansiālu lēmumu var būt ļoti daudz, tāpēc ir svarīgi pievērst uzmanību dažādiem aspektiem, kas varētu radīt negatīvu vai arī tieši pretēji – pozitīvu iespaidu. Pat ja jums ir parādi nenozīmē, ka jums jākoncentrējas tikai uz to. Daudz labāks variants ir vispirms koncentrēties uz to, lai iegūtu papildu finansējumu vai atrastu to, kas tik ļoti bremzē izaugsmi. Stabils darbs ir ļoti svarīgs. Ja tomēr ir daudz problēmu vai arī ir vēlme sasniegt kaut ko ātrāk nekā ierasts, aizdevums var būt ļoti labs risinājums, ja vien jūs spēsiet katru mēnesi veikt minimālos maksājumus. Pretējā gadījumā jums var nākties maksāt lielākus procentus u.c. Tikai ar minimālākiem procentiem kredīts ir izdevīgs un arī vieglāk nomaksājams. Var gadīties arī, ka procenti ir tik lieli, ka ikmēneša maksājums aiziet tikai, lai tos nosegtu un līdz ar to pats atmaksājamais kredīts nesarūk. Tam ir jāpievērš uzmanība, ja jūs pamanāt, ka arī pēc vairāku mēnešu nomaksu veikšanas atgriežamā summa īpaši nemainās. Ja jums ir papildus laiks iespējams, ka apsvērt papildus darbu vai vismaz gabaldarbu nav slikta doma. Protams, ir skaidrs, ka jūs upurēsiet laiku, lai stabilizētu savu finansiālo situāciju, bet tas ir to vērts. Katram ir sava pieeja, un ja tā darbojas, noteikti nevajadzētu iespringt par to, kas ir tā pareizā formula, jo tādas universālās nemaz nav. Ir tikai neskaitāmi padomi, kas var vismaz vedināt pareizā virzienā vai arī apzināties, ka ir dažādas iespējas sasniegt labāku iznākumu vai arī samazināt laiku, lai sasniegtu labāku rezultātu. Katram ir iespējas iegūt vēlamo rezultātu bez liekiem sarežģījumiem, ja tiek izmantoti pareizie avoti vai arī palīdzība. Ne vienmēr vienkāršs drauga padoms nostrādās, tāpēc ir svarīgi izprast, kas var būt nepieciešams labākam rezultātam. Tādā veidā neviens nevilsies savās iespējās un situācijā, ko var atrisināt un uzlabot agrāk vai vēlāk un dažādos veidos.

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here