kredits7_logoPar uzņēmumu

Kredits7 ir viens no daudzajiem Latvijas ātrās kreditēšanas zīmoliem, kas konkurē par cilvēku uzmanību, piedāvājot viņiem aizņemties īstermiņa aizdevumu uz īsu laika posmu. Kredits7 zīmols pieder uzņēmumam SIA “Delta Capital”, kas ir 2010. gada Maijā reģistrēts komersants, ar apmaksāto pamatkapitālu 300 tūkstošu Eiro apmērā. “Delta Capital” uzņēmumā 2013. gadā darbojās tikai 7 darbinieki, bet uzņēmums spēja gada laikā apgrozīt 872478 Eiro, bet no šī apgrozījuma gūt peļņu 396567 Eiro apmērā. Tas nozīmē, ka uzņēmuma apgrozījuma pret peļu attiecība ir 0,44% kas nozīmē, ka no katra Eiro, kas ieripo uzņēmuma kontā, tiek nopelnīti 44 centi, un tas ir visai iespaidīgs rādītājs! Ja salīdzinām uzņēmuma darbību ar gadu iepriekš, tad var redzēt, ka uzņēmuma apgrozījums ir kāpis par 37% no 638326 Eiro uz jau minētajiem gandrīz 900 tūkstošiem. Delta Capital reģistrācijas numurs ir 40103291692 bet uzņēmuma lielā peļņa ļauj tam ierindoties pelnošāko Latvijas uzņēmumu top 1500, neskatoties uz to, ka šis ir viens no mazākajiem darboņiem Latvijas ātro kredītu sektorā, un nestāv klāt miljonu apgrozošajiem pirmo vietu uzņēmumiem. Ņemot vērā, ka patērētāji drīz jau būs izsmēluši lielāko kredīt devēju piedāvātos pakalpojumus “pirmais kredīts bez maksas“, tad varu prognozēt, ka Delta Capital apgrozījums tuvāko gadu laikā tikai kāps, un uzņēmums varētu ierindoties starp Top10 lielākajiem nebanku sektora kreditētājiem. Kredits7 zīmols iegūstot popularitāti sāk vairāk tikt pieminēts sarunās par nebanku kredīt devējiem, un arī fakts, ka Delta Capital ir LNKA biedrs sniedz šim uzņēmumam atpazīstamību, kā arī nodrošina patērētājiem to, ka šis aizdevējs sniedz tikai patērētājiem labvēlīgus piedāvājumus.

KontaktiJa apskatam uzņēmuma kontaktus, tad redzams, ka uzņēmums ir reģistrēts Rīgā, Ūdens ielā 12-118, bet uzņēmuma klientu apkalpošanas speciālistus var sazvanīt pa numuriem 27746413 vai 27746414, bet ir arī iespējams sūtīt E-pastu uz “info@kredits7.lv” vai rakstīt uzņēmumam Skype lietojumprogrammā uz kontaktu “Kredits7”, bet ir arī iespēja rakstīt ziņu pa taisno uzņēmuma mājas lapā. Uzņēmuma noliktais darba laiks ir katru darba dienu no 8:30 līdz 20:00, bet sestdienās svētdienās un svētku dienās no 11:00 līdz 16:00, bet visi kredītu pieteikumi, kas izdarīti ārpus šī darba laika tiks izskatīti nākamās dienas pirmajās darba laika minūtēs. Delta Capital ir izveidojuši bankas kontus 2 lielākajās Latvijas bankās:

  • SwedBank: “LV90HABA0551032193667”,
  • SEB: “LV13UNLA0050018224007”,
  • Citadele: “LV54PARX0012952290002”.

Un šo banku klientiem kredītu iespējams būs saņemt apmēram 15 minūšu laikā, bet citu banku klientiem var nākties gaidīt pat vairākas stundas vai pat dienas, jo starpbanku maksājumi parasti notiek darba dienās noteiktos laikos.

Uzņēmuma mājas lapa ir veidota viegli un ērti lietojama, un visu ir iespējams viegli atrast. Kredits7 mājas lapā nakts stundās mainās sākuma lapas dizains, lai atspoguļotu diennakts tumšās stundas, kā arī bieži vien tiek veiktas dažādas akcijas un cita veida pasākumi, gan jauniem, gan jau esošajiem klientiem. Mājas lapa, protams, izmanto SSL sertifikātu, kas noteikti, ka ievieš drošību uzņēmuma klientiem. Lapas kājenē Kredits7 ir norādījis arī savu Facebook lapu , bet pēc tās apskates var spriest, ka uzņēmums vairs ar to aktīvi nedarbojas, un neveic nekādas sociālo tīklu kampaņas.

Piedāvājumi

Kredits7 zīmols klientiem piedāvā aizņemties bezskaidras naudas aizdevumu no 35 līdz 400 eiro apmērā, uz laiku no 7 līdz 30 dienām. Bet jaunajiem klientiem kreditors piedāvā bezmaksas kredītu līdz pat 300 Eiro, kas ir visai iespaidīgs piedāvājums. Šis aizdevējs piedāvā saviem klientiem aizņemties gan internetā, gan arī ar SMS palīdzību, tādā veidā dodot klientiem vairākas izvēles iespējas, kā arī lielāku brīvību. Kredits7 esošajiem klientiem GPL likmes svārstās no 700% līdz pat 7000%, kas ir visai iespaidīgas procentu likmes, kas nozīmē, ka aizņemoties 200 Eiro uz 30 dienām, nāksies atmaksāt 242 Eiro, kas ir 21% mēnesī, un jāsaka, ka šis ir viens no lielākajiem procentu slogiem nebanku kreditoru starpā!

Bet, ja jūs kredītu nokavēsit tad par katru nokavēto dienu jums nāksies samaksāt 1% no kopējās kredīts uzkrātās summas un jau esošajiem procentu maksājumiem, bet diemžēl, kreditors nenorāda to, cik izmaksās termiņu pagarināt, lai gan izlasot informāciju mājas lapā ir skaidrs, ka šāda iespēja pastāv visiem aizņēmumiem, izņemot bezprocentu kredītu.
Aizdevējs sola, ka visi kredīti tiks izsniegti 15 minūšu laikā, jo uzņēmuma moto ir tieši “Kredīts 15 minūšu laikā!”, bet šo solījumu Kredits7 ne vienmēr var turēt, jo, kā jau iepriekš minēju, tad uzņēmumam ir konti tikai 3 Latvijas komercbankās, bet, ja klientam ir cita banka, tad aizdevuma ieskaitīšana kontā var aizņemt krietni ilgāku laiku!

Kredīta saņemšanas Nosacījumi

Kredits7 saviem klientiem nosaka striktus nosacījumus, kurš drīkst un kurš nedrīkst saņemt aizdevumus, un šie nosacījumi sākas ar to, ka kredīts tiek piešķirts personām, kas vecākas par 21 gadu un jaunākas par 65 gadiem. Šai personai obligāti jābūt arī Latvijas Republikas pilsonim, tai jābūt arī aktīvam mobilā telefona numuram un bankas kontam kādā no Latvijas komercbankām. Debitoram nav vajadzīga nekāda ķīla vai galvotājs, bet šai personai jābūt nodarbinātai un ar patstāvīgiem ikmēneša ienākumiem, bet nekur nav rakstīts ka, ka cilvēkam nedrīkst būt sabojāta kredītvēsture, tāpēc, iespējams, ka kredits7 izsniedz kredītus arī, ja jums ir sabojāta kredītvēsture!

Kopumā atskatoties uz visu šo redzam, ka Kredits7 ir nopietns aizdevējs ar nopietniem nodomiem, ar strauju izaugsmi un labu komercpraksi. Kredits7 saviem jaunajiem klientiem piedāvā tiešām izdevīgus pakalpojumus, bet jāsaka, ka procentu likmes esošajiem klientiem ir visai iespaidīgas. Bet neskatoties uz to es iesaku aizņemties pie šī aizdevēja un izbaudīt tā sniegtās iespējas un piedāvājumus!

 

Saņemt Kredītu

1 komentārs

  1. Ātra apkalpošana, naudu saņēmu 1 stundas laikā un pēc 20 dienām atmaksāju bez procentu maksas, kā jau pirmajam kredītam!

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here