kredits-365-logoPar uzņēmumu

Kredits365 ir uzņēmuma SIA “Delta Capital” zīmols, kas darbojas ātro kredītu, jeb nebanku sektora aizdevumu izsniegšanas jomā un sniedz saviem klientiem īstermiņa kredītus bez ķīlas un bez galvotāja. Delta Capital uzņēmums ir viens no straujāk augošajiem Latvijas ātro kredītu izsniedzējiem un šim uzņēmumam 2012. gadā apgrozījums bija nedaudz lielāks, kā 640 tūkstoši Eiro, bet jau 2013. gadā šis apgrozījums bija 870 tūkstoši Eiro, bet uzņēmums 2013. gadu noslēdza ar 390 Eiro lielu peļņu, kas ir fenomenāls rādītājs attiecībā pret apgrozījuma datiem. Ņemot vērā, ka šis uzņēmums tika dibināts 2010.gada Maijā, tad tam šogad paliek tikai 5 gadi, bet uzņēmuma vadība jau ir spējusi izveidot vienu no labāk zināmajiem ātro kredītu spēlētājiem Latvijā, kas šeit darbojas tieši ar Kredits365 un Kredits7 zīmoliem. Delta Capital uzņēmums 2013. gadā oficiālajos datos uzrādīja, ka tas nostrādina tikai 7 darbiniekus, bet uzņēmuma pamatkapitāls ir 426 tūkstoši Eiro. Šī uzņēmuma reģistrācijas numurs ir “40103291692 ” bet tā juridiskā adrese ir Rīga, Ūdens iela 12-118 , kur tad arī ir iespējams uzņēmumu apmeklēt, ja ir vajadzīgas konsultācijas. Bet tā, kā šis ir interneta kreditors, tad lielākā daļa darījumu un saziņas notiek tieši telefoniski vai arī elektroniski un jūs varat sazināties ar uzņēmuma pārstāvjiem pa telefona numuru “ 27791637 ” vai “ 27787598 ”, bet, protams, varat arī rakstīt epastu uz “info@kredits365.lv” vai izmantot tiešsaistes čatu, kas pieejams uzņēmuma mājas lapā. Kredits365 ir arī LNKA bi e drs un tas savukā r t nozīmē to, ka klienti šim aizdevējam var uzticēties, jo pretējā gadījumā šī organizācija nebūtu šo kreditoru uzņēmusi savā paspārnē.

Kopumā Kredits365 ir visai populārs aizdevējs un tieši pēdējā gada laikā tas ir audzis popularitātē, jo skaļās reklāmas kampaņas, ko piedāvāja konkurenti ir lēnām noklusušas, un tad cilvēki vēlas aizņemties pie kreditoriem, kas var garantēt stabilitāti un šis noteikti ir tāds uzņēmums. Par to liecina arī kredits365 mājas lapa un tās saprotamais, bet funkcionāli ļoti piesātinātais dizains, kas tad arī klientam ļauj ērti un viegli atrast visu, ko vien viņš vēlas sākot no paša kredīta saņemšanas līdz informācijai par kredīta atdošanu un, protams, dažādām akcijām un citām klientiem noderīgām lietām.

Piedāvājumi

Kredits365 saviem klientiem piedāvā aizņemties ātro kredītu no 35 Eiro līdz pat 400 Eiro, bet pirmreizējiem klientiem ir iespējams saņemt līdz pat 300 Eiro lielu bezprocentu kredītu, kas ir visai izdevīgs piedāvājums. Kredits365 piedāvā aizdevuma atmaksas termiņu no 7 līdz 30 dienām, bet aizdevuma GPL likme ir no 200% līdz 300% robežās, kas ņemot vērā 15 minūšu kredīta saņemšanu un lielo risku, ko firma uzņemas ir visai apmierinoši. Kredits365 piedāvā arī pagarināt kredīta atmaksas termiņu, ja to nav iespējams atmaksāt līgumā noteiktajā laikā un šīs pagarināšanas iespējas ņemot, piemēram, 200 Eiro kredītu ir šādas:

  • 7 dienas – 21 Eiro, ( 3 E dienā)

  • 14 dienas – 31 Eiro, ( 2 E dienā)

  • 30 dienas – 50 Eiro, ( 1.5 E dienā)

Un, kā jau vienmēr, jo tiek pagarināts termiņš uz ilgāku laiku jo tas izmaksās lētāk, ja tiek sadalīta šī nauda pa šīm dienām, bet, protams, ja ātrāk tiks aizdevums atmaksāts neviens jums šo naudu atpakaļ nedos, tāpēc jābūt piesardzīgiem. Bet, ja kredīts netiks pagarināts vai arī atmaksāts tam tiks piemērota 1% soda likme dienā, kas ir visai augsta, tāpēc labāk kredītu ir pagarināt vai mēģināt kaut kādā veidā atrast naudu lai to atmaksātu, pat ja tas ir pagrūti.

Kredits365 saviem esošajiem klientiem piedāvā arī lojalitātes programmu, kur tiek piedāvātas kredīta komisijas maksas atlaides patstāvīgajiem klientiem. Šajā lojalitātes programmā ir iespējams saņemt 10% atlaidi savam 3. un 4. aizdevumam, 15% atlaidi 5. un 6. aizdevumam, bet sākot ar 7 kredītu jums būs 20% atlaide. Bet, ja jums ir dzimšanas diena, tad ir iespējams noformēt kredītu ar 50% atlaidi komisijas maksai, bet jums ir jāpierāda kredits365 komandai, ka jums tiešām šodien ir dzimšanas diena!

kredits365_lojalitateKredīta saņemšanas Nosacījumi

Lai varētu saņemt aizdevumu pie Kredits365 jums jābūt vecumā no 21 līdz 65 gadiem un jābūt pilntiesīgam Latvijas Republikas pilsonim. Jums noteikti vajadzēs arī bankas kontu kādā no Latvijas komercbankām, kurā jābūt vismaz vienam centam, kas būt jānosūta aizdevējam, kā apstiprinājuma maksa, kā arī derīgu mobilā telefona numuru. Šim aizdevumam nav vajadzīga nedz ķīla nedz galvotājs un kredītu var saņemt darba dienās no 8:30 līdz pat 20:00 bet brīvdienās un svētku dienās no 11:00 līdz 16:00. Kredits365 piedāvā saviem klientiem saņemt un atmaksāt kredītu no 3 dažādiem bankas kontiem , kas ir Swedbank, SEB banka un banka Citadele, un, ja tev ir konts kādā no šīm bankām, tad tev būs iespējams saņemt kredītu šajā 15 minūšu laikā, bet, ja tev ir konts kādā citā bankā tad, iespējams, ka tev var nākties pagaidīt nedaudz ilgāk. Kredits365 uzsver, ka tam nevajadzēs nekāds izziņas no tavas darba vietas vai arī kādus citus dokumentus un tu pats esi atbildīgs par to, vai spēsi atmaksāt šo kredītu bet tas savukārt ļauj aizdevējam izsniegt šos kredītus tik īsā laikā.

Ja tev trūkst naudas, tad noteikti, ka Kredits365 ir viens no variantiem, kā aizpildīt savu naudas caurumu, jo šis aizdevējs tev naudu izsniegs ātri un bez liekiem jautājumiem, un, tā, kā ir iespējams saņemt līdz pat 300 Eiro lielu kredītu bez procentiem, un vēl dažādas citas akcijas, tad noteikti, ka pie šī aizdevēja ir ļoti izdevīgi saņemt šos ātros kredītus!

 

Saņemt Kredītu

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here