Finanšu pārvaldīšana ir ļoti aktuāla tēma cilvēkiem ar pastāvīgiem ienākumiem. Lai pārvaldītu savas finanses, tās ir jāplāno, jāuzskaita, jāveic analīze un vēl daudz dažādi uzdevumi. Ja esat finansists vai arī finanses un budžeta plānošana ir lieta, kas jūs ļoti aizrauj, tad šos visus uzdevumus var veikt pašrocīgi. Tomēr ‘’mūsdienu cilvēkam’’ laika trūkums ir izteikta problēma, bet, lai ieskatītos telefonā, daudz laika nav vajadzīgs. Tādēļ ir izstrādātas viedtālruņu aplikācijas, kuras paredzētas lietotāju finanšu ērtākai pārskatīšanai un pārvaldīšanai. Ja esat Android viedtālruņa īpašnieks, tad Google Play veikals piedāvā jums ļoti plašu izvēli no aplikācijām finanšu pārvaldīšanai. Labākās no tām ir –

Level MoneyLevel Money

Bezmaksas aplikācija, kas ļauj ērti un vienkārši sekot līdzi savam budžetam. Saskaņojot (syncing) savas bankas un kredītkaršu kontus ar aplikāciju, tā aprēķinās un parādīs, cik daudz naudas jūs drīkstat iztērēt katrā dienā, nedēļā vai mēnesī. Šī operācija notiek sekojoši: Aplikācija novērtē jūsu ienākumus un izdevumus, tad jums liek ievadīt procentu daudzumu, kādu no sava budžeta vēlaties ietaupīt. Pēc tam parādīsies vienkāršs grafiks ar summu, kuru attiecīgā laikā posmā drīkstat tērēt. Aplikācijas vienkāršība arī nozīmē mazu lokanību, jeb tajā ir maz opciju un šie naudas taupīšanas paņēmieni ir visai vienkārši.

One touch expenserOne Touch Expenser

Šī bezmaksas aplikācija ļauj uzskaitīt un sakārtot ikmēneša izdevumus. Lietojot aplikāciju, savi izdevumi ir jāsakārto pa dažādām kategorijām, piemēram, ēšana, izklaide, veselība u.c. Vairākas opcijas ļauj ātri ievadīt nesenos izdevumus, kuri pēc tam parādās grafikos, nofotografēt čekus, lai vēlāk to izdevumus ievadītu datubāzē, kā arī izveidot atgādinājumus, kad jāmaksā dažādi rēķini.

You Need A BudgetYou Need A Budget

You Need A Budget ir populāra finanšu aplikācija uz datoriem, kura tagad klajā laidusi arī versiju viedtālruņiem. Šī aplikācija ļauj ātri saskaņot informāciju ar datora versiju, ievadīt nesen veiktos darījumus un aplūkot, cik lielu naudas summu jūs vēl varat tērēt. Aplikācijai ir ļoti daudz dažādu opciju, piemēram, ir iespēja aplūkot datus par seniem darījumiem. Lai šī aplikācija darbotos, nepieciešams nolādēt tās datora versiju.

SpendeeSpendee

Aplikācija ar ļoti labu dizainu sniedz plašu ieskatu jūsu finansēs. Daudz un dažādi grafiki ļauj novērtēt pašreizējo situāciju. Fotografēšanas funkcija ļauj uzņemt čeku attēlus un tos saglabāt caur aplikāciju. Tāpat ir redzamas lietas vai pakalpojumi, par kuriem tiek tērēta nauda. Aplikācijas cena ir 1,99 dolāri jeb 0,89 eiro.

goodbudgetGoodbudget

Goodbudget izmanto vienkāršu principu, kurā aplikācijas lietotājam savi ienākumi jāsadala vairākās kategorijās, kurās viņš tos varētu iztērēt. Ievadot datus par izdevumiem, tie attiecīgi tiek pieskaitīti pie savas kategorijas. Pēc tam iespējams gūt kopēju skatu par kategorijām tabulā un grafikā. Bezmaksas versijas lietotājiem iespējams izveidot 10 dažādas kategorijas, toties maksas lietotājiem kategoriju skaits ir neierobežots, un viņi aplikāciju var saskaņot pat 5 dažādām ierīcēm.

concurConcur

Concur finanšu aplikācija radīta ceļotājiem. Tā ļauj izplānot izdevumus dažādos biznesa ceļojumos un piedāvā izveidot izdevumu atskaites. Plānojiet ceļojumus, ievadiet izdevumus, fotografējiet čekus un ievadiet viesnīcu papildu izmaksas vienā aplikācijā.

toshl financeToshl Finance

Šīs bezmaksas aplikācijas dizains ar dažādiem multeņu monstriem varbūt varētu likties nenopietns, bet Toshl Finance ir viena no labākajām šāda veida aplikācijām tirgū. Pēc Toshl konta izveidošanas, jūs varat izveidot finanšu plānu uz dažādiem laika posmiem – uz vienu reizi, dienu, nedēļu, mēnesi un gadu. Ātra izdevumu ievade un izdevumu atskaites to padara par vienkāršu, bet ļoti ātru un izdevīgu izdevumu uzskaites aplikāciju. Ar Toshl konta palīdzību, aplikāciju var saskaņot vairākām ierīcēm.

mint com personal financeMint.com Personal Finance

Cilvēkiem, kuri meklē ļoti nopietnu finanšu aplikāciju ar daudz un dažādām opcijām, Mint.com Personal Finance būs pats labākais risinājums. Aplikācija nepiedāvā tikai izsekot ienākumus un izdevumus, bet arī novērtē jūsu kopējo finansiālo stāvokli. Bez rūpīgas finanšu plānošanas un izdevumu ievades, aplikācijā iespējams aplūkot pašus jaunākos datus no sava bankas konta un laicīgi novērtēt savu budžetu. Aplikācija pieejama bez maksas.

Visas šīs aplikācijas ir izveidotas angļu valodā, kas kādam lietotājam varbūt varētu sagādāt problēmas. Toties to funkcionalitāte ir nepārspējama. Tieši tādēļ tās ir starp pieprasītākajām Google Play veikalā un ir palīdzējušas daudziem to lietotājiem.

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here