Vai var kredītu pakalpojumus orientēt tikai uz viena dzimuma specifiku? Izrādās, ka var – un visai veiksmīgi. Ātro kredītu izsniedzējs LadyLoan.lv jau no pašiem pirmsākumiem sevi ir pozicionējis kā sievišķīgākais kredītdevējs. Lai gan jāmin uzreiz, ka kredīti netiek izsniegti tikai dāmām vien, tomēr mērķauditorija LadyLoan.lv īstermiņa aizdevumiem, kredītlīnijai un patēriņa kredītiem ir tieši sievietes. Šis kredītdevējs aicina izmantot savus pakalpojumus brīžos, kad rodas tādas neparedzētas izmaksas kā salūzusi veļasmašīna, notikusi automašīnas avārija, ja plānoti kādi lielāki tēriņi noteiktam mērķim, piemēram, ceļojumam, vai ja vienkārši vēlies iegādāties ko skaistu un tiešām īpašu. LadyLoan.lv piedāvā 3 dažādu kredītu veidus: īstermiņa aizdevumu, kredītlīniju un patēriņa kredītu.

LadyLoan.lv zīmols Latvijā pazīstams kopš 2010. gada un to šobrīd pārstāv SIA “Creamfinance Latvia”. SIA “Creamfinance Latvia” reģistrēta LR Uzņēmumu reģistrā 2010. gada aprīlī ar Nr. 40103283854, taču savu nosaukumu SIA mainījusi, iepriekš tā bijusi pazīstama arī ar nosaukumiem SIA “MD Investīcijas”. Uzņēmums tirgū efektīvi darbojas vien nepilnus 7 gadus un 2016. gada novembrī ir atjaunojis arī nepieciešamo licenci, lai sniegtu patērētāju kreditēšanas pakalpojumus Latvijas Republikas teritorijā. Tā apmaksātais un reģistrētais pamatkapitāls 2015. gada sākumā sasniedza 477900,- EUR. Saskaņā ar Lursoft pieejamajiem uzņēmuma datiem, 2016. gada izskaņā uzņēmums “Creamfinance Latvia” ieņēmis augsto 2554. vietu ar savu neto apgrozījumu citu uzņēmumu starpā. Pašu uzņēmumu pārstāv 2 amatpersonas.

Zīmols LadyLoan.lv savu uzticamību klientu acīs un citu kredītdevēju vidū var pamatot ar iegūto biedra statusu Latvijas Alternatīvo Finanšu Pakalpojumu Asociācijā, apņemoties veidot drošu un uzticamu kreditēšanas praksi un rīkojoties godprātīgi situācijās, kad patērētājam ir sūdzības vai problēmas ar aizdevumu atmaksu.

LadyLoan.lv piedāvājumā ietilpst:
Kredīta veids: īstermiņa aizdevums, kredītlīnija un patēriņa kredīts
Kredīta summa: īstermiņa aizdevums: no 50 EUR līdz 500 EUR; kredītlīnija: no 50 EUR līdz 1000 EUR; patēriņa kredīts: no 100 EUR līdz 2000 EUR
Kredīta atmaksas termiņš: no 1 dienas līdz 24 mēnešiem (atkarībā no kredīta veida)
Gada procentu likme: no 125% līdz 248% (atkarībā no kredīta veida)
Komisija par kredīta izmaksu: 1 aizdevumam – bez maksas (100% atlaide kredītlīnijas summas lietošanas komisijai 37,40 EUR apmērā, ja kredītlīnijas summa tiek atmaksāta noteiktajā termiņā)
Reģistrācijas maksa: 0,01 EUR (tikai pirmajai izsniegtajai kredītlīnijai/kredītam)
Nokavējuma procenti: 0,1% dienā par katru neatmaksāto nokavēto dienu
Kredīta saņēmēja vecuma ierobežojumi: nav norādīts
Kredīta saņēmējam: jābūt Latvijas Republikas rezidentam
Kredīta saņemšanai sniedzamā informācija:
1. Pieteicēja vārds, uzvārds;
2. Personas kods;
3. Aktīvs mobilā tālruņa numurs un e-pasta adrese;
4. Bankas konta numurs kādā no Latvijas komercbankām;
5. Nodarbošanās joma;
6. Ikmēneša ienākumu un izdevumu apkopojums;
7. Vēlamā aizdevuma summa un atmaksas termiņš.

Jo lielāka pirmā aizdevuma summa – jo lielāku atlaidi var saņemt kredīta procentiem, ātrajam, īstermiņa kredītam procentu nav, ja vien tas tiek atmaksāts 30 dienu laikā. Visi kredīti LadyLoan.lv tiek izsniegti tikai tiešsaistē ar interneta starpniecību un bezskaidras naudas norēķiniem. Un tā kā LadyLoan.lv kredīta pieteikumi tiek pieņemti tikai tiešsaistē, tos jūs varat nosūtīt jebkurā diennakts laikā, tomēr jāievēro, ka jūsu pieteikums tiks izskatīts uzņēmuma noteiktajā darba laikā. LadyLoan.lv strādā patērētājam pieejamos laikos – katru darba dienu no 8:00 rītā līdz pat 22:00 vakarā un sestdienās un svētdienās no 10:00 rītā līdz pat 20:00 vakarā.

Pēc pieteikuma nosūtīšanas seko lēmums par aizdevuma piešķiršanu, pats lēmuma rezultāts klientam tiks paziņots e-pastā, telefoniski vai īsziņas veidā. Tas, cik ātri klients saņems piešķirto aizdevumu savā personīgajā kontā, būs atkarīgs no bankas, kurā klientam ir norādīts konts, taču LadyLoan.lv sola, ka piešķirto summu pārskaitīs uz bankas kontu ne vēlāk kā 1 darba dienas laikā. LadyLoan.lv pieejami 4 lielāko Latvijas banku konti – Swedbank, Luminor (DNB & Nordea apvienotā banka), Citadele un Norvik Bank.

LadyLoan.lv pakalpojumi pieejami tikai tiešsaistē, taču pašu kredīta devēju var sameklēt pēc sekojoša nosaukuma un kontaktinformācijas:
SIA “Creamfinance Latvia”, PVN Reģ. Nr. LV40103283854
Biroja un juridiskā adrese: Uriekstes iela 2a – 24, Rīga, LV – 1005
Klientu apkalpošanas tālrunis: 7241000
Klientu apkalpošanas e-pasts: info@ladyloan.lv

Kā arī pieejams tiešsaistes čats ar reālu konsultantu pieslēdzoties www.ladyloan.lv norādītajos darba laikos. Lai ātrāk ķertos klāt pie situācijas atrisinājuma, kad jau iepriekš zināt, ka nespēsiet laicīgi noteiktajā apmērā un termiņā veikt paredzēto kredīta atmaksu, jūs varat sazināties ar LadyLoan.lv pārstāvjiem ar speciāli tam paredzēta tālruņa numura palīdzību – 27241001. Taču jārēķinās, ka šim pakalpojumam ir ierobežotāks darba laiks – uz jūsu kredīta kavējuma ziņojumiem konsultanti atbildēs vien darba dienās no 9:00 rītā līdz 18:00 vakarā.

Klientam, ja rodas nepieciešamība, tiek piedāvāta iespēja kredīta termiņa pagarināšanai. Taču jārēķinās, ka par šo pakalpojumu būs papildus jāmaksā, un, tas būs izrēķināts procentuāli pret aizdoto naudas summu. Piemēram, ja klients vēlas pagarināt atmaksas termiņu uz mēnesi ilgāk (30 dienas), tad klāt nāks papildus 6% visai kopsummai.

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here