LatCredit LogoPar Uzņēmumu

LatCredit ir uzņēmuma AS “Lateko Līzings” zīmols, kas piedāvā saviem klientiem īstermiņa aizdevumus uz īsiem laika periodiem. Pats uzņēmums Lateko Līzings ir dibināts 1997. gadā, un tā tagadējais apmaksātais pamatkapitāls it 500 tūkstoši Eiro. Akciju sabiedrība Lateko Līzings, savukārt pieder holdinga kompānijai SIA “Mono”, kas savukārt ir reģistrēta jau tālajā 1991. gadā, un šo daudzo gadu laikā ir iesaistījusies daudz un dažādos biznesos. Kopējās holdinga kompānijas apgrozījums 2013. gadā bijis vairāk nekā 13 miljoni Eiro, kas to ierindo Latvijas lielāko uzņēmumu Top 500 sarakstā. AS “Lateko Līzings” ir Latvijas sabiedrībai plaši zināms, kā viens no spilgtākajiem līzingu un cita veida kredītu sniedzējiem, bet LatCredit zīmols ātrās kreditēšanas nozarē ienāca pavisam nesen. Uzņēmums reģistrācijas numurs ir “40003366651”, un visticamāk, ka nākamo gadu laikā kompānijai būs vērojama strauja izaugsme, jo ātro kredītu tirgus ir viens no ienesīgākajiem Latvijā, neskatoties uz lielo konkurenci un valsts noteiktajiem regulējumiem. Pašam uzņēmumam Lateko Līzings 2013. gada apgrozījums bijis 4402022 Eiro, bet uzņēmums neskatoties uz šo lielo apgrozījumu gadu noslēdza ar lieliem zaudējumiem, kas sastādīja 732698 Eiro, kas arī varētu būt iemesls šo jauno tirgu meklēšanā un zīmola LatCredit tālākai attīstībai. Bet, ja salīdzinām uzņēmuma apgrozījumu ar 2012. gadu, tad tas ir palielinājis par vairāk kā 50%, no 2869854 Eiro, kas ir visai iespaidīgs kāpums. Un, lai labāk būtu skaidrs, ar cik lielu uzņēmumu jums ir sadarbība ņemot kredītu pie LatCredit, tad Lateko Līzings uzrādītajos datos 2013. gadā nodarbināja 52 cilvēkus.
LatCredit kontaktiJa jums ir interese par šo aizdevēju, tad noteikti, ka jums vajadzētu zināt šī LatCredit zīmola kontaktus, kas ir:

 • Telefona numurs: “66100090”,
 • E-pasta adrese: “latcredit@latcredit.lv”,
 • Skype kontakts: “latcredit.lv”.

Bet uzņēmuma reģistrētā adrese ir Rīgā, Katlakalna ielā 1, bet pašam Lateko Līzings uzņēmumam ir filiāles lielākajā daļā Latvijas lielpilsētu. Runājot par kontaktiem noteikti jāpiemin ir arī uzņēmuma darba laiks, kas ir katru darba dienu no 8:00 līdz 22:00, bet brīvdienās un svētku dienās, tas ir no 10:00 līdz 20:00. Uzņēmumam ir arī bankas konti 5 no Latvijas lielākajām bankām, lai tā klientiem nebūtu problēmas ar naudas pārskaitījumiem un komisijas maksām:

 • Swedbank konts: “LV67HABA0551033353134”,
 • SEB konts: “LV31UNLA0050019003175”,
 • Nordea konts: “LV78NDEA0000083625952”,
 • Citadele konts: “LV56PARX0013416880002”,
 • DNB konts: “LV79RIKO0002013259582”.

Ja apskatam uzņēmuma mājas lapu, tad tā ir veidota visai vienkārši, lai klientiem būtu viss ātri un viegli atrodams. Uzņēmuma Logotips atgādina AS “Lateko Līzings” logotipu, lai veidotu vienādu saistību starp abiem zīmoliem, bet kas ir svarīgi ir fakts, ka uzņēmums nemitīgi veido dažādas akcijas, lai piesaistītu jaunus un noturētu esošos klientus, kā arī uzņēmuma mājas lapa atspoguļo gadalaiku, kas ir visai pozitīvi un uzreiz liek domāt, ka tiešām kreditors domā par saviem klientiem un uztur šo tīmekļa vietni kārtībā, pievienojot jaunumus un mainot dizaini, kā arī logotipus.

Pēdējā laikā LatCredit ir uzsācis arī ievērojamu reklāmas kampaņu ar reklāmām radio un citos mēdijos, un noteikti, ka jūs esat dzirdējuši džinglu “lat lat latcredit, ja nauda vajadzīga tev, tikai latcredit”. Jāsaka, ka šī reklāma uzņēmumam ir tiešām izdevusies, jo tā ir ļoti “lipīga” un pēc tās noklausīšanās tā vēl ilgi skan tā teikt “galvā”! Bet ja runājam par sociālo tīklu lapām, tad šis kreditors tādas neizmanto, un vairāk paļaujas uz pārbaudītām vērtībām ierasto mēdiju veidolā.

Piedāvājumi

LatCredit saviem klientiem piedāvā īstermiņa naudas aizdevumu no 50 līdz 500 Eiro apmērā uz laiku no 7 līdz 30 dienām. Jaunajiem klientiem pirmais kredīts ir pilnīgi bez maksas līdz pat 300 Eiro apmēram, bet, ja jums paveiksies, tad arī esošajiem klientiem LatCredit nemitīgi piedāvā dažādas akcijas, ar samazinātām procentu likmēm un cita veida piedāvājumiem. Pēc tam, kad pirmais kredīts būs atmaksāts kreditors šiem patstāvīgajiem klientiem ļauj aizņemties līdz pat 500 Eiro, bet gada procentu likme šādam aizdevumam ir tikai nedaudz virs 80%, kas ātro kredītu jomā ir visai iespaidīgs piedāvājums. Ja līguma noteiktajā laikā jūs šim aizdevējam naudu atdot nevarat, tad jums tiks piemērota soda procentu likme, kas ir 1% apmērā par katru nokavēto dienu, un tas ir visai ievērojams cipars, tāpēc labāk būtu kredītu atmaksāt laikā, vai arī termiņu pagarināt. Ja runājam par termiņu pagarināšanu, tad LatCredit, tāpat, kā citi aizdevēji piedāvā pagarināt termiņu uz 3 dažādiem laika intervāliem. Ja būsit ņēmuši 300 Eiro kredītu, tad:

 • Pagarinot aizdevumu uz 7 dienām – izmaksās jums 21.63 Eiro (3,09 E dienā),
 • Pagarinot aizdevumu uz 14 dienām – izmaksās jums 33,83 Eiro (2,41 E dienā),
 • Pagarinot aizdevumu uz 30 dienām – izmaksās jums 53,59 Eiro (1,78 E dienā).

Un kā jau vienmēr, pagarinot termiņu uz ilgāku laiku, tas būs izdevīgāk, bet ātrāk atmaksājot naudu atpakaļ dabūt nevarēs, tāpēc esiet uzmanīgi ar šo pagarināšanu. Un, ja vēlies saņemt aizdevumu pie Latcredit, tu to vari izdarīt vienā no 3 veidiem:

 • Internetā uzņēmuma mājas lapā,
 • Sūtot SMS uz numuru “144”,
 • Zvanot uz numuru “66100090”.

Kreditors saviem klientiem sola kredīta pieteikumus izskatīt 15 minūšu laikā, un nauda tiks ieskaitīta jūsu kontā arī 15 minūšu laikā, bet klientiem, kuriem ir bankas konts kādā citā bankā, kurā LatCredit nav atvēris savu kontu, tas var aizņemt 1-3 dienas.

Kredīta saņemšanas Nosacījumi

Lai saņemtu aizdevumu pie šī kreditora, klientam ir jābūt vecumā no 20 līdz 70 gadiem, jābūt deklarētai adresei Latvijas republikā, aktīvam mobilā telefona numuram un bankas kontam kādā no Latvijas komercbankām. Klientam ir jābūt arī pozitīvai kredītvēsturei, kā arī patstāvīgiem ikmēneša ienākumiem, lai varētu veiksmīgi atdot naudu pēc aizdevuma termiņa beigām. LatCredit katru kredīta pieteikumu izskata ar ievērību un, ja jums jau ir aizdevums pie šī kreditora, vai arī citas nenokārtotas vai kavētas kredītsaistības, tad aizdevumu iegūt būs praktiski neiespējami, tāpēc pirms piesakieties šim aizdevumam, noteikti izskatiet, vai jūs atbilstat visiem šiem nosacījumiem.

Kopā apskatot LatCredit aizdevēju var droši teikt, ka šis ir viens no izdevīgākajiem ātro kredītu sniedzējiem Latvijā, bet šis aizdevējs nav iestājies LNKA biedrībā, un tāpēc vēl nesen LNKA kritizēja šo aizdevēju par viņa veikto komercpraksi un reklāma izmantotajiem saukļiem. Bet neskatoties uz šo incidentu, var teikt, ka LatCredit, ir pieredzējis kreditors, jo uzņēmums, kura paspārnē tas strādā ir viens no zināmākajiem Latvijas Nebanku sektora darboņiem ar ilgu un patstāvīgu pieredzi.

  

Saņemt Kredītu

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here