Par uzņēmumu

MiniCredit LogoMiniCredit ir Latvijas ātro kredītu zīmols, kas pieder uzņēmuma ar tādu pašu nosaukumu AS “MiniCredit”, kas savukārt ir Latvijā reģistrēts komersants, kas savu darbu uzsācis jau 2009. gada Novembrī. Akciju Sabiedrība “MiniCredit” pašos pirmsākumos tika dibināta, ar pamata kapitālu tikai 35 tūkstošu Eiro apmērā, bet no 2011 gada šis pamatkapitāls tika paaugstināts uz 420000 Eiro, kā to paredz Latvijas valsts likumdošanas izmaiņas par ātro kredītu uzņēmumu pamatkapitālu. MiniCredit uzņēmums savos dibināšanas datos ir norādījis, ka darbojas nozarē “Citi kreditēšanas pakalpojumi”, bet uzņēmuma reģistrācijas numurs ir 40103260762. Šis uzņēmums savos darbības gados ir spējis augt visai iespaidīgos ātrumos, un, piemēram, 2013. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 1346647 Eiro, kas ir par 15% vairāk, nekā tas bija 2012. gadā (1165938 Eiro). Un uzņēmuma peļņa 2013 gadā bija 294401 Eiro, kas ierindo to Latvijas pelnošāko uzņēmumu Top 1500 sarakstā. Ja salīdzinām MiniCredit zīmolu ar citiem Latvijas ātrās kreditēšanas uzņēmumiem, tad redzams, ka šis uzņēmums nav iekļuvis Top10 lielāko uzņēmumu sarakstā, bet turas tieši aiz šīs iedomātās strīpas un 2013. gadā tas nozīmēja 12. pozīciju. MiniCredit uzņēmums ir zināms, kā viens no konservatīvākajiem ātro kredītu izsniedzējiem, jo uzņēmuma pārstāvji vienmēr pārbauda jauno klientu ienākumu līmeni, kā arī darba vietu un kredītvēsturi, lai pārliecinātos, ka klients būs spējīgs atmaksāt aizdevumu. Artjoms Zaicevs, kas ir šī uzņēmuma Latvijas filiāles direktors pat ir teicis, ka uzņēmuma pārstāvji vērtē klientu attieksmi pret kredītiem vispārīgi, kā arī kopējo sadarbību, un visas šīs darbības ir tendētas uz to, lai klienti spētu atmaksāt savus saņemtos kredītus. MiniCredit ir arī LNKA biedrs, un tas nozīmē, ka uzņēmums piekopj labo uzņēmējdarbības praksi un atbilst visām biedrības regulācijām. Uzņēmuma Valdes priekšsēdētājs ir Dmitrijs Berezovskis, bet valdes sastāvā ir arī Valērija kargina dēls Maksims Kargins. MiniCredit zīmols nav tik atpazīstams, kā citi Latvijas kreditori, bet tas ievieš uzticību, un cilvēki izvēlas šo pakalpojumu sniedzēju tad, ja citi kreditori aizdevumus neizsniedz, vai arī, ja vēlas saņemt bezprocentu kredītu pie cita uzņēmuma.

Šī uzņēmuma darba laiks ir darba dienās no 8:00 līdz 22:00 bet Sestdienās, Svētdienās un svētku dienās no 10:00 līdz 18:00, un šinī laikā tad arī MiniCredit esošajiem un topošajiem klientiem ir iespējams sazināties ar uzņēmuma klientu apkalpošanas pārstāvjiem 3 dažādos veidos:

  • Rakstot E-pastu uz: “info@minicredit.lv”,
  • Zvanot pa telefonu: “67283704
  • Rakstot pa Skype kontaktam: “minicredit.lv”.

Minicredit ir izveidojis kontus arī 5 lielākājās Latvijas bankās, lai saviem klientiem radītu ātru un bezrūpīgu pakalpojumu, jo klientam nebūs jāmaksā par starpbanku pārskaitījumiem, kā arī vienas bankas ietvaros pārskaitījumi notiek daudz ātrāk. Šie konti ir Swedbank(LV09HABA0551026807163), DNB(LV43RIKO0002013164103), Citadele(LV97PARX0013292440001), Nordea(LV56NDEA0000083446607), Norvik(LV90LATB0002010129487).

Ja skatāmies uz uzņēmuma tīmekļa vietni, tad redzams, ka šis aizdevējs ir kārtīgi piestrādājis pie sava Logotipa un arī tīmekļa vietnes vienotā dizaina, lai tas atbilstu šim zelta “Eiro” Logo, kas ir uzņēmuma firmas zīme. Tīmekļa vietnē ir ļoti labi saprotama izvēlne un visu sev vajadzīgo informāciju ir ļoti viegli sameklēt. Kreditora tīmekļa vietne darbojas ar SSL sertifikātu un tas nozīmē, ka tās drošība ir augstāka nekā citiem kreditoriem. Un tīmekļa vietnē ir arī sociālo tīklu saites, no kurām iespējams tikt uz visām kreditora sociālo tīklu lapām:

Piedāvājumi

MiniCredit saviem klientiem piedāvā saņemt tikai viena veida kredītus, kas ir īstermiņa ātrie naudas aizdevumi. Šis kreditors saviem jaunajiem klientiem piedāvā aizņemties no 50 līdz 200 Eiro bez procentu kredītu uz laiku no 1 līdz 30 dienām, bet jau esošajiem klientiem ir iespējams aizņemties līdz pat 500 Eiro. MiniCredit piedāvā klientu uzticības programmu, kur ar katru reizi aizņemoties būs iespējams saņemt aizvien lielāku aizdevumu:

  1. Aizņemoties pirmo reizi līdz 200 Eiro,
  2. Aizņemoties otro reizi līdz 300 Eiro,
  3. Aizņemoties trešo reizi līdz 400 Eiro,
  4. Visas nākamās reizes līdz 500 Eiro.

Bet, ja aizdevumu laicīgi nespējat atmaksāt, tad MiniCredit piedāvā arī pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu, kur aizņemoties 200 Eiro, izcenojumi ir šādi:

  • Pagarināt uz 5 dienām izmaksās 9 Eiro (1.8 Eiro dienā),
  • Pagarināt uz 15 dienām izmaksās 22,5 Eiro (1,5 Eiro dienā),
  • Pagarināt uz 30 dienām izmaksās 37,5 Eiro (1.25 Eiro dienā).

Uzņēmums saviem klientiem piedāvā aizņemties gan internetā, jeb tā saukto ātro interneta kredītu, gan ar SMS palīdzību sūtot īsziņu uz numuru “1897” ar pareizi noformatētu tekstu, gan arī zvanot un piesakot aizdevumu pa telefonu. Bet uzņēmuma piedāvājumiem GPL likme ir 319.14%, kas nozīmē, ka aizņemoties 300 Eiro uz 30 dienām būs jāatmaksā 337.5 Eiro, jeb procentos būs jāmaksā 37.5 Eiro, bet, ja kredīts netiks laikā atmaksāts, tad soda procentu likme it 1% dienā, un tā tiek aprēķināta gan no pamatsummas gan uzkrātajiem procentiem, tādēļ tā augs eksponenciālā ātrumā. Minicredit atšķirībā no citiem kreditoriem nesola izsniegt aizdevumu 10 minūšu laikā, bet uzreiz saka, ka aizdevuma izsniegšana aizņem aptuveni stundu, ja debitoram ir konts kādā no tām bankām, kur uzņēmumam arī ir izveidots konts, bet var aizņemt pat diennakti, ja bankas konts ir citā bankā, jo starp-banku maksājumi parasti notiek tikai pa dienu noteiktos laikos.
MiniCredit bieži vien veido arī dažādas akcijas, gan saviem jau esošajiem gan jaunajiem klientiem, un arī piedalās dažādos aktīvās atpūtas pasākumos, kur viens no šādiem pasākumiem ir sadarbība ar Latvian Freefly izpletņu lēcēju organizāciju un kopā tapušais video materiāls.

Kredīta saņemšanas Nosacījumi

Bet ja skatāmies, uz to, kas nepieciešams, lai varētu saņemt aizdevumu pie šī aizdevēja, tad nosacījumi ir visai līdzīgi citiem ātrās kreditēšanas uzņēmumiem, jo arī MiniCredit izsniedz kredītus tikai cilvēkiem kas vecāki par 20 gadiem, bet jaunāki par 72 gadiem, kā arī klientam obligāti ir jābūt Latvijas rezidentam un jābūt aktīvam kontam kādā no Latvijā reģistrētajām bankām un aktīvam mobilā tālruņa numuram. MiniCredit par saviem pakalpojumiem neprasa ķīlu vai galvotāju, bet šis uzņēmums visus pieteikumus izskata salīdzinoši stingri un bieži vien būs vajadzīgs norādīt oficiālo ienākumu apjomu, darba vietu, un reizēm pat būs jānosūta bankas izraksts, kas noteikti klientiem nepatiks, bet tikai tā aizdevējs var nodrošināties pret krāpniekiem un nemaksātājiem.

Atskatoties uz šo visu droši var teikt, ka MiniCredit ir spēcīgs Latvijas ātro kredītu tirgus spēlētājs, un ar savu iesaistīšanos dažādos pasākumos, aktīvu sociālo tīklu darbību un akcijām ir spējis augt un attīstīties līdz vienam no tirgus lielākajiem spēlētājiem. MiniCredit ir laba klientu apkalpošana un šis uzņēmums tiešām domā par to, lai tā klienti spētu kredītus atmaksāt un neieslīgtu pārāk lielās kredītsiastībās.

 

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here