mintos logoPar uzņēmumu

Mintos ir pavisam jauna veida aizdevējs, kas nodarbojas ar pūļa finansēšanu, kur no vienas puses ikviens var pieteikties un kļūt par aizdevēju, bet no otras puses cilvēki var pieteikt arī aizdevumus kuros pēc tam varēs investēt tie kas to vēlēsies. Akciju sabiedrība “Mintos” ir uzņēmums, kas dibināts 2014. gada Maijā, ar pamatkapitālu viena miljona Eiro apmērā un 5 aktuālajām amatpersonām. Šis uzņēmums ir pirmais, kas Latvijā cenšas ieviest pūļa kreditēšanas pakalpojumu, tādā veidā radot pilnīgi jaunu alternatīvu banku vai patreizējo nebanku sektora piedāvājumiem. Šāda pūļa kreditēšana / investēšana pasaulē pēdējo gadu laikā uzņem milzīgus apgriezienus un tiek aprēķināts, ka jau 2014 gadā šīs industrijas kopējais apgrozījums bija vismaz 2 miljardi ASV dolāru, bet tuvāko gadu laikā tas var pieaugt līdz pat vienam triljonam dolāru! Ar uzņēmumu saistītas personas ir Ramona Miglāne, kas pēc uzņēmuma mājas lapā norādītās informācijas ir padomes priekšsēdētāja, Mārtiņš Krūtainis un Jānis Abāšins, kas abi ir padomes locekļi, bet uzņēmuma valdes priekšsēdētājs ir Mārtiņš Šulte, bet finanšu direktors ir Mārtiņš Valters. Kopā uzņēmums nodarbina jau vairāk kā desmit darbinieku un tas liecina par ļoti strauju attīstību! Mintos ir otrs lielākais finansētais Latvijas tā saucamais iesācēj uzņēmums jeb Start-up, un uzņēmuma izaugsme ir mērāma visai iespaidīgos apmēros, jo vēl nesen tika ziņots, ka platforma jau ir piesaistījusi vēl papildus investorus vairāku simtu tūkstošu apmērā un kopējais uzņēmuma investīciju portfelis ir mērāms vairāk kā 700 tūkstošu apmērā, kur nedaudz vairāk kā 200 tūkstoši ir paša Mintos ieguldījumi bet vairāk kā pus miljons ir piesaistīto privāto investoru ieguldījumi. Mintos ir ieguvis PTAC atļauju par patērētāju kreditēšanu, taču pēdējo mēnešu laikā uzņēmumam ir radies konflikts ar PTAC jo šī iestāde vēlas slēgt uzņēmuma darbību dēļ tā, ka Latvijas likumdošanā nav izstrādātas vadlīnijas, kā šādiem savstarpējo aizdevumu veidotājiem darboties.
Ja vēlaties uzzināt vairāk par šo uzņēmumu, jūs varat apmeklēt tīmekļa vietni www.mintos.lv kur dotā informācija liecina, ka uzņēmuma darba laiks ir darba dienās no 9:00 līdz 18:00, bet brīvdienās tas diemžēl nestrādā. Ja ir radušies kādi jautājumi uzņēmumam var sūtīt epastu uz info@mintos.lv vai arī zvanīt uz tālruni 67333003. Ja vēlaties sazināties ar uzņēmuma pārstāvjiem klātienē tad to varat izdarīt Rīgā Kr. Valdemāra ielā 33-9 iepriekš minētajā uzņēmuma darba laikā.

Ja paskatāmies uz uzņēmuma mājas lapu tad redzams, ka Mintos ir izveidojis tiešām solīdu un nostrādātu sistēmu ar skaistu un saprotamu dizainu, bet domājot par drošību mājas lapai ir uzstādīts SSL sertifikāts un visi dati, ko uzņēmums ievāc tiek glabāti pēc Datu valsts inspekcijas vadlīnijām.

Piedāvājumi

Mintos atšķirībā no citiem nebanku kreditoriem ir pavisam jauna veida pakalpojums, kur klienti, kuri vēlas saņemt aizdevumu var to pieteikt un saņemt kredītu ar 8-18% GPL likmi, kas ir daudz mazāka, nekā citiem nebanku kreditoriem. Ja kredītu ir vēlme atmaksā ātrāk, tad tas var tikt izdarīt pilnīgi bez jebkādām soda maksām. Mintos piedāvā aizņemties no 1000 līdz pat 100000 Eiro uz laiku no 3 mēnešiem līdz 10 gadiem, un 90% vērtībā no nekustamā īpašuma. Lai saņemtu šo aizdevumu jums jābūt vismaz 21 gadus vecam un jums ir jābūt kādam nekustamajam īpašumam (mājai vai dzīvoklim) ko tad var ieķīlāt pret šo aizdevumu. Mintos aizdevēju platforma nav domāta cilvēkiem, kas vēlas ātri aizņemties, bet gan ir nopietnu kredītsaistību vieta, kur par kredītu ir jāsniedz ķīla nekustamā īpašuma formā. Mintos sola, ka Kredīts tiks izsniegts 7-10 darba dienu laikā kopš pieteikuma iesniegšanas, bet šis laiks ir pamatā atkarīgs no Latio vērtētāju ātruma un arī zemesgrāmatas nodaļas hipotekārā kredīta apstiprinājuma. Par šādu kredīta noformēšanu tev būs jāmaksā 1-5% no aizdevuma kopējās summas, bet pieteikuma izskatīšana, līguma grozījumi un daļēja vai pilnīga kredīta pirms-laika atmaksa ir pilnīgi par velti.

Otrs pakalpojums, ko Mintos piedāvā ir investīcijas, kur gan fiziskām gan juridiskām personām ir iespēja investēt naudu kredītos, ko Mintos aizdevējs ir izsniedzis. Šādā veidā jebkuram pēkšni paveras iesējas investēt naudu un pelnīt ar šo naudu procentu, ko maksā kredīta ņēmējs. Mintos pieprasa 2% gada samaksu no kopējās investētas summas un 1% par aizdevuma pārdošanu otrreizējā tirgū, Mintos investoriem piedāvā saņemt gada procentu likmi no 8% līdz 16% atkarībā no tā, kāds kredīts ticis izsniegts, un šiem investoriem ir ļauts nemitīgi investīcijas mainīt, diversificēt, pārdot, palielināt un samazināt. Būtībā ar šo platformu ikviens var uzsākt savs investīciju gaitas, jo Mintos minimālā investīciju likme ir 10 Euro, kas noteikti ir pietiekoši maza lai teju ikviens varētu uzsākt savas investīciju gaitas. Tas viss strādā pavisam vienkārši, un Mintos vienkārši ļauj savus aizdevumus un to daļas pirkt ikvienam, kas to vēlas, tādā veidā ļaujot katram diversificēt savas investīcijas un pat ja ar kādu kredīta atmaksu rodas problēmas, lai tās nebūtu tik jūtamas. Iedomājieties, ja jūs katru gadu varētu saņemt 15% atdevi, tad 15 gadu laikā investējot tikai 1000 Eiro tie pārvērtīsies par 8000 Eiro, protams, ja visa peļņa tiks investēta atpakaļ platformā. Neviens, protams, nevar garantēt to, ka šādi procenti visu laiku noturēsies, tomēr uzņēmuma ideja ir ļoti laba, un tas ir kas pavisam jauns un nebijis Latvijas tirgū!

Kā jau jūs redziet, tad Mintos aizdevējs sniedz pavisam jaunu un neredzētu pakalpojumu un tikai laiks rādīs vai šim pūļa platformas izveidotājam izdosies ievirzīt šāda veida pakalpojumus arī Latvijas tirgū!

  

Saņemt Kredītu

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here