mogo logoMogo.lv ir zīmols, kurš ir pierādījis savu vārdu auto līzinga un autokredītu jomā, un ar savu zaļo krāsu un politiku, ka klients var aizņemties naudu, izmantojot savu auto kā ķīlu, taču tajā pašā laikā var turpināt ar to braukt, ir ieguvis sabiedrības simpātijas kā ērta un izdevīga izeja no finanšu grūtībām.

Mogo.lv ir uzņēmuma AS “Mogo” zīmols, zem kura šis uzņēmums veic savas darbības. Akciju sabiedrība “Mogo” ir nodibināta 2012. gada maijā, taču iepriekš šī uzņēmuma nosaukums bija AS “Autocredit.lv”. Dibināšanas brīdī AS “Mogo” pamatkapitāls nebija milzīgs, taču kopš šī brīža tas jau ir palielināts uz 5 miljoniem eiro, kas stiprina kā “Mogo” vārdu tā pozīcijas tirgū. Savā salīdzinoši neilgajā darbības laikā – 3 gados – uzņēmums ”Mogo” ir tikai audzis un attīstījies, par ko liecina arī “Mogo” finanšu rādītāji, jo šis uzņēmums 2014. gadu nobeidza ar 540 tūkstošu eiro neto peļņu, kas ir lielisks rādītājs salīdzinoši mazam uzņēmumam. “Mogo” darbojas ne tikai Latvijā, bet arī, Lietuvā, Igaunijā un Gruzijā, plānojot uzsākt darbību arī Polijā, un “Mogo” klientu loks ir jau pārsniedzis 10 tūkstošus reģistrēto klientu.

Uzņēmums “Mogo”, kura reģistrācijas numurs ir 50103541751, pieder kompānijai ar nosaukumu “Mogo Finance S.A.”, kura ir reģistrēta Luksemburgā, taču kompānijas valdi sastāda latvieši – Jēkabs Endziņš un Mārcis Grīns, bet uzņēmuma padomē ir Ramona Tiltiņa, Uldis Judinskis un Ieva Judinska-Bandeniece.

Tā kā uzņēmums “Mogo” nav Latvijas Nebanku Kreditoru asociācijas biedrs, tad arī tā zīmols nav iekļauts šajā asociācijā. Un, lai gan tas varētu likties slikti, tā tomēr nav, jo tas ļauj pašam uzņēmumam regulēt to, kam un kā tie aizdod naudu, ļaujot arī tiem, kuri vēl nav sasnieguši 20 gadu vecumu, aizņemties kredītus.

Pastāv vairāki veidi, kā ir iespējams sazināties ar Mogo.lv un vai nu aizņemties kāroto kredītu, vai vienkārši saņemt atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem. Vispirms tu vari doties uz zīmola mājaslapu https://www.mogo.lv/, kura ir mūsdienīga un viegli pārredzama, kas nodrošina, ka tu viegli tajā varēsi atrast visu, kas nepieciešams, kā arī droša, jo šim zīmolam un tā mājaslapai ir piešķirts gan Datu Valsts inspekcijas, gan Patērētāju Tiesību aizsardzības centra sertifikāts. AS “Mogo” oficiālā adrese ir Matrožu iela 15A, Rīga, taču, tā kā Mogo ir auto līzinga kompānija, tad tai ir 10 dažādas filiāles kā Rīgā, tā citās Latvijas pilsētās, uz kurām klienti var doties un saņemt konsultāciju par auto kredītu darbadienās no 9:00 līdz 18:00:

  • Rīga – CSDD, Bauskas iela 86, 3. stāvs

  • Rīga – Rumbula, Maskavas iela 451A

  • Rīga – Mogo Automašīnu Tirdzniecība, A. Deglava iela 57C

  • Daugavpils, Saules iela 39

  • Jelgava, Lielā iela 16

  • Jēkabpils, A.Pomaļa iela 3

  • Liepāja, Jūras iela 12

  • Talsi, Lielā iela 8

  • Valmiera, Rīgas iela 1-4

  • Tukums, Pasta iela 25

Vēl ar mogo ir iespējams sazināties, zvanot pa tālruni 66900900, rakstot e-pastu uz adresi info@mogo.lv vai rakstot mogo.lv mājaslapas labajā apakšējā stūrī pieejamajā tiešsaistes čatā. Tā kā mogo.lv klientu apkalpošanas daļas darba laiks ir darba dienās no 8:00 līdz 20:00 un brīvdienās no 10:00 līdz 17:00, tad šajā laikā tu ātri vari ne tikai saņemt atbildes un sev interesējošajiem jautājumiem, bet arī pieteikties kredītam mogo.lv mājaslapā. Kā arī mogo aktīvi darbojas vietnēs Facebook.com, YouTube.com un Draugiem.lv, papildinot savu kontu saturu ar jaunumiem, saistībā ar mogo.lv.

Piedāvājumi

ka aiznjemties no mogoMogo.lv piedāvā saņemt aizdevumu pret auto, motocikla, laivas, motorollera vai pat traktora ķīlu, kā arī piedāvā saņemt autolīzingu, lai iegādātos kādu no šiem spēkratiem. Un mogo.lv pat piedāvā aizdevumu, lai tu varētu savā auto ierīkot gāzes iekārtu un sākt ievērojami taupīgāk izmantot savu auto.

Aizdevums pret auto izpaužas tā, ka tev ir iespējams vienas dienas laikā saņemt naudas summu, pat 90% apmērā no tava auto, motocikla, laivas, motorollera, traktora vai cita līdzīga tipa spēkrata tirgus vērtības, taču, lai gan spēkrats tiks pārrakstīts uz uzņēmuma “Mogo” vārda, tu joprojām varēsi turpināt to izmantot, kā to darīji iepriekš, kas nodrošina, ka tev nav jāupurē savs konforts, lai tikai iegūtu aizdevumu.

Autolīzings, kuru piedāvā mogo.lv, ir lieliska iespēja, kā tu vari ātri saņemt naudu jauna transporta līdzekļa iegādei. Lieliski ir tas, ka mogo arī neierobežo to, kādā vecumā vai kādas markas spēkratu tu iegādājies, vienalga vai tā ir automašīna vai traktors. Tavs līzinga pieprasījums tiks izskatīts 30 minūšu laikā, pēc tā apstiprināšanas, tavas 10% (kā minimums) iemaksas no auto tirgus vērtības auto tirgotājam un auto turētāja tiesību pārrakstīšanas, mogo tev piešķirs nepieciešamos līdzekļus, lai tu varētu iegādāties auto pilnībā un pēc tam sākt atmaksāt auto summu kreditoram.

Šādus aizdevumus ir iespējams saņemt uz laiku līdz 72 mēnešiem jeb 6 gadiem un tava auto vērtība var būt pat tikai 600 eiro, lai tu būtu lielisks kandidāts saņemt aizdevumu vai aizņēmumu. Aizdevuma pret auto summa var būt robežās no 500 līdz 50000 eiro, bet līzinga summas apmeŗi var būt no 500 līdz 15000 eiro.

Un arī aizdevums auto gāzei ir ļoti līdzīgs – tu mogo īpašumā nodod savu automašīnu, taču turpini to izmantot un saņem naudu, lai tajā varētu uzstādīt autogāzes iekārtu un sākt daudz efektīvāk izmantot savus līdzekļus. Arī šo aizdevumu ir iespējams saņemt pat uz 72 mēnešu periodu un aizdevuma minimālā summa ir 350 eiro.

Kā arī vēl mogo.lv piedāvā arī iegādāties lietotas automašīnas kādā no mogo autoplačiem visā Latvijas teritorijā, kas var būt lieliska iespēja tev lētāk iegūt savu sapņu auto.

Nosacījumi

Lai tev būtu iespējams saņemt kādu no iepriekš minētajiem aizdevumiem, tev ir jāizpilda daži vienkārši, taču būtiski nosacījumi, jo tikai to izpilde nodrošinās, ka kreditors tev piešķirs kāroto kredītu. Pirmkārt tavā īpašumā ir jābūt derīgai Latvijas Republikas pasei vai personu apliecībai, un, otrkārt, tev ir jābūt vismaz 18 gadu vecam.

Ja tu izpildi šos noteikumus un vēlies saņemt aizdevumu vai līzingu, tev vispirms ir jāiesniedz pieteikums vai nu internetā, pa tālruni vai kādā no mogo.lv filiālēm, pēc tam vai nu tiks izvērtēta tava piemērotība konkrētajam aizdevumam, vai tiks veikta tava transportlīdzekļa novērtēšana, atšķirībā no tā, kuram kredītu veidiem tu piesakies, un nepilnu 30 minūšu laikā tu saņems atbildi par kredīta apstiprinājumu.

Ja rodas grūtības atmaksāt aizņēmumu, uzreiz ir obligāti jāsazinās ar kreditoru un jācenšas rast risinājumu šai situācijai, jo, ja kredīta atmaksas termiņa laikā tiek kavēti noteiktie maksājum, kreditors klientam piemēros līgumsodu 0.5% apmērā no kavētā maksājuma pilnās summas līdz maksājuma apmaksai. Taču par laimi, mogo.lv piedāvā arī tādas iespējas kā kredīta brīvdienas termiņā līdz 1 mēnesim, kā arī atmaksas termiņa pagarinājumu un maksājuma datuma maiņu, lai nenāktos maksāt šos soda procentus.

  

Saņemt Kredītu

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here