Ko darīt situācijās, ka naudu vajag šeit un tagad, bet tanī pat laikā jau iepriekš zināt, ka atmaksu varēsiet veikt tikai pa mazām summiņām un izstieptā laika periodā? Ātro kredītu tirgū ir kāds spēlētājs, kas varētu jums nākt talkā. Kredītdevējs ar interesanto nosaukumu – “Moneza”, tirgū savu piedāvājumu pozicionē kā “lēno kredītu”, proti, tādu, ko aizdevējam palēnām var atmaksāt līdz pat trīs gadu periodā. Un par naudas saņemšanas ātrumu Moneza patiesi pārliecina, maksimāli samazinot nepieciešamo darbību skaitu, lai tiktu pie nepieciešamajiem līdzekļiem. Viss, kas no klienta tiek prasīts, ir izvēlēties nepieciešamo kredīta summu un termiņu, uz kādu viņš šo konkrēto summu vēlētos aizņemties, tad reģistrēties un aizpildīt tiešsaistes kredīta pieteikuma anketa, kurā atrodamas vien pāris svarīgākās ailītes. Kad tas izdarīts, jāveic vienkāršs personas identifikācijas maksājums no sava izvelētā bankas konta viena eiro centa apmērā. Ja kredīta pieteikums būs apstiprināts, nauda uzreiz tiks ieskaitīta klienta kontā. Bez tam, klients pats var izvēlēties ikmēneša kredīta atmaksas summas lielumu, no kā tiks izveidots viņam personalizēts kredīta atmaksas grafiks.

SIA “OC FINANCE”, kas pārstāv zīmolu “Moneza”, reģistrēta LR Uzņēmumu reģistrā jau teju 10 gadus atpakaļ – 2008. gada novembrī ar Nr. 40103203191, taču dibināšanas brīdī tai bija cits nosaukums – SIA “OPEN CREDIT”. Lai likumīgi darbotos ātro kredītu lauciņā, 2016. gada uzņēmums ir saņēmis nepieciešamo licenci, lai sniegtu kreditēšanas pakalpojumus visiem patērētājiem Latvijā, ko cieši uzrauga Patērētāju tiesību aizsardzības centrs. Uzņēmuma apmaksātais un reģistrētais pamatkapitāls 2014. gada nogalē sasniedza iespaidīgus 4268610,- EUR., ieņemot visai augsto 3353. vietu citu uzņēmumu starpā ar savu neto apgrozījumu. Uzņēmuma ilgo gadu pieredze un godīgums aizdevēju starpā ir papildināts arī ar biedra statusu Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijā (LAFPA). Kā šīs asociācijas biedri, Moneza ir pakļauti asociācijas izstrādāto kvalitātes standartu ievērošanai, labās prakses standartu praktizēšanai savā uzņēmumā, kā arī uzņēmuma darbība ir pakļauta LAFPA Klientu hartai, kas rūpējas par kredītdevēju godprātīgu un drošu praksi kreditēšanas pakalpojumu sfērā.

Moneza darbojas ne tikai Latvijas tirgū, bet uz līdzīgiem noteikumiem piedāvā savus pakalpojumus arī klientiem Polijā, Gruzijā un Krievijā, kopa atverot klientus četrās dažādās valstīs. Papildus īstermiņa aizdevumam, Moneza piedāvā arī patēriņa kredītu un iespēju apvienot vairākus kredītus no dažādiem kredītdēvējiem.

Moneza kredītu portfeļa piedāvājumā ietilpst:
Kredīta veids: īstermiņa aizdevums, patēriņa aizdevums, kredītu apvienošana
Kredīta summa: no 100 EUR līdz 1950 EUR – vienā īstermiņa aizdevumā
no 2000 EUR līdz 5000 EUR – patēriņa aizdevums
no 500 EUR līdz 5000 EUR – iespējamā kredītu apvienošana viena maksājuma ietvaros
Kredīta atmaksas termiņš: no 2 mēnešiem (61 diena) līdz 36 mēnešiem
Gada procentu likme: 126,4% (īstermiņa aizdevumam), 49,4% (patēriņa aizdevumam) 24,4% (kredītu apvienošanas aizdevumam)
Nokavējuma procenti: ne vairāk kā 0,49% no kavētās pamata naudas summas par katru nokavēto dienu
Kredīta saņēmēja vecuma ierobežojumi: sākot ar pilniem 20 gadiem līdz 70 gadu vecumam
Kredīta saņēmējam: jābūt Latvijas Republikas rezidentam
Kredīta saņemšanai sniedzamā informācija:
1. Aizdevuma pieteicēja vārds, uzvārds;
2. Latvijas personas kods;
3. Mobilā tālruņa numurs un e-pasta adrese;
4. Ikmēneša ienākumu pārbaude;
5. Vēlamā aizdevuma summa un aizdevuma veids.
6. Aktīvs bankas konta numurs, kas atvērts kādā no Latvijas bankām;

Moneza ir tiešsaistes pakalpojumu sniedzējs, tāpēc varat nemaz nemeklēt to filiāles kādā no tirdzniecības centriem Latvijas robežās. Bet, tā kā tiešsaistes pakalpojums ļauj nodarbināt mazāk tieši iesaistītu darbinieku, Moneza iegūst uz klientam pieejamā darba laika rēķina. Moneza konsultanti aktīvi strādā katru darba dienu no 8 rītā līdz pat 10 vakarā, savukārt, sestdienās, svētdienās un visās valstī noteiktajās svētku dienās – no 9 rītā līdz pat 6 vakarā. Visi tiešsaistē aizpildītie kredītu pieteikumi vai uzdotie jautājumi savas atbildes varēs sagaidīt Moneza noteiktajos darba laikos. Ērti būs pieteikties kārotajam aizdevumam ar sava personīgā viedtālruņa palīdzību, kā arī tikpat ērti to var izdarīt ar planšetes vai personīgā datora palīdzību, neatkarīgi no atrašanās vietas.

Moneza kā kredīta devēju klātienē varat uzmeklēt pēc sekojoša nosaukuma un kontaktinformācijas:
SIA “OC FINANCE”, PVN Reģ. Nr. LV40103203191
Juridiskā biroja adrese: Rīgā, Mūkusalas ielā 71
Biroja info tālrunis: +371 67693888 un 8883
Biroja fakss: +371 67805900
E-pasts interesentiem: info@banknote.lv
Tiešsaistes vietne: http://www.moneza.lv ar tiešsaistes čatu – konsultantiem, kuri atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem noteiktajā darba laikā.

Interesanti, ka tiešsaistes vietnē www.moneza.lv ir atrodama arī bloga sadaļa, kas ir retums līdzīgu kredītdevēju starpā. Blogā ir atrodami vairāki viegla satura raksti par dažādām personīgo finanšu tēmām – kā ietaupīt naudu, kā sagaidīt svētkus netērējoties, kā ceļot gudri un ekonomiski, kā tikt vaļā no sakrātajiem parādiem un vēl daudz citu izklaidējošu finanšu pasaules materiālu. Jauni raksti tiek publicēti vismaz reizi mēnesī

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here