Ātro kredītu lauciņā sevi spēcīgi pieteicis arī jaunais aizdevējs “NordCard” piedāvājot saviem potenciālajiem patērētājiem, viņuprāt, unikālu produktu – kredītlimitu, kuru klients varēs saņem uz NordCard karti un tai piesaistītu kontu, kas nav nevienas komercbankas konts. Ar šādu pakalpojumu NordCard ir pionieri Latvijas tirgū. Kontu un kredītlīniju jūs varēsiet izmantot tieši tāpat kā parasto bankas kontu, un apstiprināto naudas summu varēsiet tērēt pēc paša ieskatiem – liela pirkuma nomaksai, neparedzētu dzīves situāciju segšanai vai, piemēram, ceļojuma apmaksai. Bet ar to pasakai līdzīgais stāsts nebeidzas – NordCard izsniegtajā maksājumu kartē jūs varēsiet ieskaitīt visus savus ikmēneša ienākumus – vai tā būtu darba alga, sociālie pabalsti vai pensija. Kā jau minējām, NordCard kartei piesaistītais konts darbosies uz tādiem pašiem pamatiem kā komercbankā izsniegta karte, tai skaitā, skaidras naudas izņemšanai jebkurā bankomātā, vienīgi tā saturs jums būs pieejams tieši virtuāli – internetā un speciāli izstrādātā mobilā aplikācijā viedtālruņiem. Kā uzzināt, kur tieši karte būs lietojama? Pavisam vienkārši – meklējiet MasterCard zīmīti – NordCard karte darbosies tieši turpat, kur pieņem MasterCard. Tātad NordCard patiesībā piedāvā jums divus unikālus pakalpojumus – nebanku kontu ar karti un kredītlīniju, ko piesaistīt šai kartei. Protams, pastāv arī iespēja piešķirto kredītlīniju ieskaitīt kādā no jums piederošajiem Latvijas komercbanku kontiem.

NordCard pakalpojumu Latvijas iedzīvotājiem piedāvā uzņēmums “Hedge Capital Company”, kas Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā pirmo reizi savu darbību reģistrējis tikai pirms 2 gadiem – 2016. gada februārī, ar Nr. 40103968692. Tomēr pieminēšanas vērts ir fakts, ka savu darbību SIA uzsāka ar lielu vērienu, apmaksājot un reģistrējot pamatkapitālu 425000,- EUR apmērā, kas ir teju puse no miljona un viens no augstākajiem reģistrētajiem pamatkapitāliem. Saskaņā ar Lursoft pieejamajiem uzņēmuma datiem jau savā pirmajā darbības gadā SIA “Hedge Capital Company” ieņēmis 65465. vietu neto apgrozījumā citu uzņēmumu starpā. Uzņēmumu Latvijā pārstāv tikai viena amatpersona.

2016. gada jūnija mēnesī NordCard atkārtoti nokārtojis visas akreditācijas saistības un ir saņēmis licenci, kas nepieciešama, lai patērētāju kreditēšanas pakalpojumus saviem klientiem sniegtu Latvijas Republikā, atbilstoši valstī noteiktajām likuma prasībām. NordCard nav reģistrējušies kā Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas (LAFPA) biedri, taču tos stingri uzrauga Patērētāju tiesību aizsardzības centrs.

NordCard piedāvājumā jūs atradīsiet:
Kredīta veids: kredītlimits uz konta
Kredīta summa: sākot no 100 EUR līdz 3000 EUR (pirmajam kredītam līdz 1500 EUR)
Kredīta atmaksas termiņš: no 1 dienas līdz pat 60 mēnešiem
Gada procentu likme: 82,80% (6,9% mēnesī)
Reģistrācijas maksa: 0,01 EUR (vienreizējs maksājums pirmreizējai reģistrācijai)
Nokavējuma procenti: līdz 36% gadā virs noteiktās 82,80% gada procentu likmes
Kredīta saņēmēja vecuma ierobežojumi: no pilniem 18 gadiem līdz 75 gadu vecumam
Kredīta saņēmējam: jābūt deklarētai dzīvesvietai Latvijas Republikā
Kredīta saņemšanai sniedzamā informācija:
1. Pieteicēja vārds, uzvārds;
2. Personas kods;
3. Mobilā tālruņa numurs un e-pasta adrese;
4. Ikmēneša ienākumu apkopojums, kas nedrīkst būt mazāks par neto apmēru 345 EUR, kas ir atbilstoša minimālajai neto algai valstī;
5. Konta numurs, kas atvērts kādā no LR komercbankām;
6. Vēlamā starta kredītlīnijas summa.

Jums noteikti jārēķinās ar to, ka NordCard pirmajā reizē jums izsniegs kredītlīniju, kas nepārsniegs 1500,- EUR, taču, ja ar regulārām kredītlīnijas atmaksām varēsiet pierādīt, ka esat godīgs klients, kredītlīnijas summa var tikt pārskatīta un palielināta jau pēc pirmajiem trīs lietošanas mēnešiem. Ja NordCard pēc sniegtās informācijas izpētes ir noraidījis jūs atbilstību kredītlīnijas saņemšanai, tad tas visticamāk noticis tāpēc, ka jūs pieteikumā esat snieguši nepatiesu, nepilnīgu vai kļūdainu informāciju par sevi, jums jau šobrīd ir pārmērīgi lielas kredītsaistības un informācija par jums ir tikusi nodota parādu piedzinējiem. Tātad – ja jums ir sabojāta kredītvēsture, šis pakalpojums, visticamāk, jums tiks atteikts.

NordCard pakalpojumi tiek sniegti tiešsaistē, tāpēc tā filiāles Rīgā vai citur Latvijā jūs neatradīsiet. Tomēr internets sniedz iespēju ikvienam pieslēgties NordCard tiešsaistes vietnei un nosūtīt interesējošo jautājumu vai kā citādi sakontaktēties ar kredīta sniedzējiem. NordCard nav klientam tik pieejamu darba laiku, kā to praktizē citi lielākie kredītdevēji, jo NordCard strādā darba dienās no deviņiem rītā līdz deviņiem vakarā, sestdienās tikai no deviņiem rītā līdz sešiem vakarā, savukārt, svētdienās uzņēmuma konsultanti atpūšas un pakalpojumus vai konsultācijas nesniedz. Arī visi kredītlīnijas pieteikumi, kurus iesniegsiet tiešsaistē, tiks saņemti un izskatīti tikai šajos darba laika ietvaros, pat ja nosūtīsiet tos nakts vidū.

Ja ir vēlme klātienē satikt NordCard pārstāvjus, te būs uzņēmuma oficiālā kontaktinformācija un adrese:
SIA “Hedge Capital Company”, PVN Reģ. Nr. LV40103968692
Juridiskā biroja adrese: Rīgā, Baznīcas ielā 31 – 12, LV-1010
Biroja tālrunis: 62004400
E-pasta adrese klientiem: info@nordcard.eu
Tiešsaistes vietne: https://nordcard.eu/lv

Tiešsaistes vietnē www.nordcard.eu atradīsiet arī norādes uz uzņēmuma sociālajiem tīkliem – Facebook un Instagram , ja ir interese sekot līdzi uzņēmuma jaunumiem un aktuālajiem piedāvājumiem.

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here