Norvik banka pašreiz tur astotās lielākās bankas titulu, vismaz rēķinot pēc savu aktīvu apjoma, jo, piemēram, noslēdzot 2014. gadu Norvik bankai aktīvi bija 976 miljonu eiro apmērā, taču, skatoties pēc sava filiāļu daudzuma, tā tik pat labi varētu būt arī viena no Latvijas lielākajām bankām, jo 75 klientu apkalpošanas centri nav mazs skaits.
Norvik banka oficiāli ir dibināta 1992. gada 29. aprīlī, kas to padara par vienu no visvecākajām Latvijas komercbankām. Lai gan šai bankai kopš 1992. gada reģistrācijas numurs ir 40003072918, oficiāli komercreģistrā šī banka ir ierakstīta tikai 2004. gadā. Pašreiz un kopš 2014. gada šīs komercbankas pamatkapitāla apjoms ir vairāk nekā 123 miljoni eiro, kas, pēc finanšu rādītājiem ir 22. lielākais statūtkapitāls starp visiem Latvijas Republikā reģistrētajiem uzņēmumiem.

Pašreiz lielāko Norvik bankas akciju daļu turētājs ir Londonā bāzētā investīciju fonda “G2 Capital Partners” partneris Grigorijs Gusseļņovs, taču bankas vadītājs ir Olivers Ronalds Bramvels.

Norvik bankas moto ir “Uzticība atmaksājas!”, kas lieliski atspoguļot ne tikai to, kā šī banka attiecas pret saviem klientiem, bet arī to, kādas ir klientu attiecības ar šo banku un ikvienu tās darbinieku, jo Norvik bankas pamatvērtības ir klienti un augta apkalpošanas kvalitāte, kas noteikti palīdzēs bankai sasniegt savu mērķi un kļūt par attīstītāko banku Ziemeļeiropā.

Un, tā kā lieliska klientu apkalpošana un perfekta attieksme ir Norvik bankas spēcīgākās kvalitātes un šīs pašas kvalitātes atbalsta un kultivē arī Latvijas Komercbanku asociācija, tad Norvik banka ir šīs asociācijas dalībniece, un ikdienu finanšu jomā pārstāv ne tikai sevi, bet arī pārējās komercbankas un visu banku intereses.

Piedāvājums

Norvik banka, kā lielākais vairums Latvijā sastopamo komercbanku, saviem klientiem piedāvā divu dažādu kategoriju servisus.

Privātpersonas pie Norvik bankas var griezties, ja tās vēlas, piemēram, atvērt bankas kontu, saņemt savā īpašumā vairāku tipu norēķinu kartes, izveidot sev pensiju plānu vai kāda cita veida noguldījumu un uzkrājumu kontus, saņemt vairāku veidu kreditēšanas pakalpojumus, izmantot bakas apdrošināšanas pakalpojumus vai arī kādu no īpašajiem bankas piedāvājumiem saviem klientiem.

Bet starp vairāk nekā 150 tūkstošiem Norvik bankas klientiem liela daļa no tiem ir arīs lielāki vai mazāki uzņēmumi, kuri ikdienā izmanto šīs komercbankas norēķinu kontus, vieglo maksājumu sistēmu, uzņēmumu norēķinu karšu pakalpojumu, depozītus un kredītus, kuri ir speciāli pielāgoti uzņēmumiem, uzņēmuma apdrošināšanas, kā arī dažādus ar tirdzniecības finansēm saistītus pakalpojumus sākot no darījumu kontiem, līdz dokumentārā inkaso operācijām.

Vēl jomā, kurā Norvik banka veiksmīgi darbojas jau vairākus gadus ir investīciju un tirdzniecības sfēra, kas nodrošina, ka Norvik klienti var izmantot arī kvalificētu brokeru pakalpojumus un pat tādu lietu kā interneta tirdzniecību.

Kontaktinformācija

Norvik bankas juridiskā adrese sakrīt ar bankas galvenās mītnes vietu, kura atrodas Ernesta Birznieka-Upīša ielā 21, Rīgā. Taču, kā jau minēju, Norvik bankai kopumā ir 75 filiāles 16 Latvijas pilsētās, tai skaitā tādās pilsētās kā Valmierā, Liepājā, Daugavpilī, Jelgavā un citās Latvijas reģionu lielākajās pilsētās. Tāpēc, ja tev ir interese kļūt par Norvik bankas klientu vai tev vienkārši ir kāds jautājums bankas darbiniekiem, tu vari griezties kādā no šīm filiālēm. Bet tas nav vienīgais veids kā sazināties ar Norvik banku.

Papildus speciālajai saziņas formai, kuru tu atradīsi Norvik bankas modernajā mājaslapā https://www.norvik.eu/lv, tu vari sazvanīt Notvik banku pa tās atbalsta dienesta tālruni “67041100“, rakstīt e-pastu uz bankas atbalsta e-pastu welcome@norvik.eu, kā arī zvanīt vai veidot video zvanu ar Norvik banku, izmantojot programmu Skype, kurā Norvik banka zvanus pieņem uz kontu norvik.latvia, bet video zvanus uz norvik.video.

Bet tiem, kuri ikdienā izmanto sociālos medijus, ir iespēja Norvik banku sasniegt arī lielākajos sociālajos medijos, jo šai bankai ir konts gan portālā Facebook (https://www.facebook.com/norvik.banka), gan Twitter (https://twitter.com/norvik_bank/) un pat Instagram (https://instagram.com/norvik_banka/) un YouTube (https://www.youtube.com/user/norvikbanka/), kuros ik dienas parādās jauns saturs no šīs bankas puses.

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here