Ondo_LV LogoPar Uzņēmumu

Ondo.lv ir viens no jaunākajiem un spilgtākajiem NeBanku kreditoriem, kas tā nopietni šinī tirgū ienāca tikai 2014 gada vidū, bet jau no paša sākuma šis kreditors ir spējis savākt lielu daļu no šīs kredītu industrijas apgrozījuma, un ar plašajām reklāmas kampaņām gan interneta mēdijos, gan televīzijā un radio nu jau ir kļuvis par plaši zināmu zīmolu. SIA “ONDO”, kura reģistrācijas numurs ir “40103780706” uzņēmums ticis nodibināts tikai 2014 gada 16. Aprīlī, un tā norādītais sākuma kapitāls bijis 425 tūkstoši Eiro, bet norādītais komercdarbības virziens ir “citi kreditēšanas pakalpojumi”. Ar Ondo.lv zīmolu saistīts ir tikai viens sabiedrībā plašāk zināms vārds un tas ir Toms Jurjevs, kas ir SIA “Ondo” valdes loceklis, un ir bijušais SIA “4finance” izpilddirektors. Tieši tāpēc arī Ondo kreditora mārketinga un reklāmas stratēģija ir tik līdzīga kādreizējai SMSCredit un Vivus kampaņai, cenšoties piesaistīt pilnīgi visus cilvēkus jaunam un tā teikt “stilīgam” brendam. Ondo sevi pasniedz, kā “Jauku atbildi augošiem tēriņiem”, jo šis kreditors sniedz saviem klientiem iespēju aizņemties naudu 10 minūšu laikā no kredīta pieteikuma. Ondo kreditors ir iestājies arī LNKA, un tas nozīmē, ka šis kreditors iestājas par atbildīgu uzņēmējdarbības praksi, un saviem klientiem sniegs labu klientu apkalpošanas servisu un necentīsies tos apkrāpt. Ja jūs vēlaties sazinaties ar ONDO kreditora komandu jums ir iespējams to izdarīt zvanot pa telefona nummuru “8090999”, vai arī rakstot uz E-pasta adresi “info@ondo.lv”, bet ja vēlaties sazināties tiešsaistē, tad uzņēmuma mājas lapā ir iespēja izmantot tiešsaistes čatu. Šis uzņēmums darbojas katru dienu no 7:00 līdz 24:00, bet kredīti, kas būs pieteikti pēc šī darba laika tiks izskatīti nākamās dienas rītā, un tiks izsniegti pirmajās darba laika minūtēs. Uzņēmuma juridiskā adrese ir reģistrēta Rīgā, Lielirbes iela 17A-10, bet uzņēmumam ir bankas konti arī visās 5 lielākajās Latvijas bankās (Swedbank, Citadele, DNB, Nordea, Norvik),kas nozīmē, ka nebūs jāmaksā par starpbanku maksājumiem! Un tā, kā šis aizdevējs aktīvi darbojas arī sociālajos tīklos, tad tam ir konti visos populārākajos tīkos:

Piedāvājumi

Runājot par Ondo.lv piedāvājumiem, šis kreditors saviem klientiem dod iespēju aizņemties tā sauktos ātros kredītus, jeb bezskaidras naudas aizdevumus, kas tiek pārskaitīti tieši uz debitora bankas kontu. Aizdevējs piedāvā Bezmaksas kredītu līdz pat 300 Eiro apmērā visiem saviem jaunajiem klientiem, bet jau esošajiem klientiem tiek piedāvāti aizdevumi no 5 līdz 425 Eiro apmērā uz laiku no 1 līdz 30 dienām. Aizņemoties naudu ierastajā veidā(neskaitot pirmo kredītu) GPL(Gada Procentu Likme) šim aizdevējam ir 218.9%, jeb ņemot 400 Eiro, uz 30 dienām būs jāatdod 440 Eiro, kas ir 10% no kopējās kredīta jums. Kā jau visi mūsdienu kreditori arī Ondo piedāvā saviem klientiem aizdevumu padarināt, ja ir radusies ārkārtas situācija un nav iespējams laicīgi naudu atdot, un ņemto 100 Eiro, pagarināšanas izmaksas būs šādas:

  • 7 dienu pagarināšana izmaksās 5,40 E, jeb 0,77 E dienā,
  • 14 dienu pagarināšana izmaksās 6,80 E, jeb 0,48 E dienā,
  • 30 dienu pagarināšana izmaksās 10 E, jeb 0,33 E dienā.

Tas nozīmē, ka pagarināt termiņu uz ilgāku laiku būs izdevīgāk, bet esiet uzmanīgi, jo atmaksājot kredītu ātrāk naudu atpakaļ nesaņemsit, tādēļ pirms pagarināt termiņu kārtīgi apsveriet visas izmaksa un to, kad jūs varētu saņemt naudu, kredīta atmaksai.
Ondo aizdevējs saviem klientiem ļauj aizņemties trīs dažādos veidos, kas uzņēmuma klientiem dod brīvību un izvēles iespējas:

  1.  Piesakot aizdevumu internetā uzņēmuma mājas lapā,
  2.  Piesakot kredītu ar SMS palīdzību sūtot Īsziņu uz numuru “157”,
  3. Piezvanot uz klientu apkalpošanas telefonu ”8090999” un piesakot kredītu mutiski.

Der zināt: Ja jūs kredītu laikus neatdodat un nepagarināt maksājuma termiņu jums tiks piemēroti soda procenti 0.75% apmērā no kopējās kredīta summas KATRU DIENU! Tāpēc labāk atmaksājiet kredītu laicīgi!

Kreditors saviem klientiem sola aizdevuma izskatīšanu un izsniegšanu 10 minūšu laikā, tomēr ne vienmēr tas ir iespējams, bankas pārskaitījumu ilguma un dažādu citu apsvērumu dēļ. Bet Ja jūs vēlaties aizņemties papildus summu, Ondo.lv ļauj arī papildināt savu jau esošo kredītu ar noteikumu, ka kopējais kredīts nedrīkst pārsniegt šos 425 Eiro. Un atkārtotiem aizdevumiem šis 425 Eiro limits tiek pievienots tikai 7 dienas pēc pirmā bezprocentu kredīta atmaksas.

Kredīta saņemšanas nosacījumi

Lai saņemt kredītu pie Ondo.lv aizdevēja jums jābūt Latvijas Republikas pilsonim, jums ir jābūt bankas kontam kādā no Latvijas reģistrētajām bankām, kurā ir vismaz 1 cents Reģistrācijas maksai, jeb konta apstiprināšanai. Ondo izsniedz kredītus personām, kas ir sasniegušas 20 gadu vecumu, un nav vecākas par 75 gadiem, kā arī ir nepieciešams aktīvs mobilā tālruņa numurs (lai apstiprinātu savu kontu) un arī protams nedrīkst būt kavētas parādsaistības pie citiem kreditoriem. Lai saņemtu aizdevumu klientiem nav vajadzīgas ķīlas un galvotāji un nav jānorāda nekādi dokumenti par savu darba vietu vai cita veida dokumenti, kā tas ir pie citiem kreditoriem, kad ir ļoti viegli un tas noteikti paātrina aizdevuma pieteikšanas procesu.

Kopumā apskatot visu šo informāciju varu droši teikt, ka Ondo ir tiešām izdevīgs aizdevējs ar šiem bezprocentu kredītu piedāvājumiem un vieglo kredīta pieteikšanas procesu. Ondo.lv klientu apkalpošanas dienesta speciālisti ir tiešām profesionāli un palīdzēs ikvienam jebkādās situācijas. Un tas, ka šis aizdevējs ir sācis jau pašā sākumā iesaistīties tādu pasākumu finansēšanā, kā “Staro Rīga” liecina par šī kreditora ilgtermiņa mērķiem, un to, ka tas nav tikai viena gada bizness ātrās peļņas gūšanai.

 

Saņemt Kredītu

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here