Par uzņēmumu

openlogonewOpenCredit jeb SIA “Open Credit” ir viens no zināmākajiem Latvijas ātro kredītu zīmoliem, kas šajā tirgū darbojas jau no 2008. gada. Open Credit saviem klientiem sniedz gan īstermiņa, gan arī ilgtermiņa aizdevumus, bet šis aizdevējs savu uzņēmējdarbību sāka tieši ar īstermiņa aizdevumiem, bet likuma izmaiņas un tirgus lielā konkurence ir likusi uzņēmumam pārorientēties arī uz ilgtermiņa aizdevumiem. Open Credit uzņēmums darbojas NetCredit Group paspārnē, un tā reģistrācijas numurs ir “40103203191”. Uzņēmuma apgrozījums 2012. gadā bijis gandrīz 2 miljoni Eiro (1923357), bet 2013. gadā tas ir sarucis līdz 126879 Eiro, kas parāda, kādās grūtībās šis uzņēmums ir nonācis un to, kāpēc tas cenšas pārorientēties uz ilgtermiņa kredītu izsniegšanu ne tikai īstermiņa aizdevumiem. Bet neskatoties uz uzņēmuma ievērojami sarukušo apgrozījumu, tā peļņa tik un tā 2013. gadā bijusi 147196 Eiro, un tas nozīmē, ka uzņēmuma īpašnieki ir spējuši nopelnīt pat tie strauja uzņēmuma apgrozījuma krituma. Ja runājam par šī zīmola īpašniekiem, tad var minēt tikai vienu personu, jeb Armandu Broku, kas ir NetCredit Group īpašnieks, un tāpēc, ka Open Credit vienīgais kapitāldaļu turētājs ir tieši šis NetCredit Group, tad var teikt, ka šis zīmols pieder tieši šim uzņēmējam. Interesanti ir arī fakts, ka Open Credit nodarbina tikai 9 darbiniekus, un ņemot vērā uzņēmuma iepriekšējo gadu apgrozījumu, var spriest, ka uzņēmums strādā ļoti efektīvi, bez liekas izšķērdības. “Open Credit” SIA, tika nodibināts 2008. gada Novembrī, un tā apmaksātais pamatkapitāls ir 426 tūkstoši Eiro, bet straujās izaugsmes dēļ Dienas Bizness ir nodēvējis, jeb apbalvojis šo uzņēmumu par “Strauji augošu” un apgalvojis to ar ar savu “Gazele” nozīmīti. Bet neskatoties uz uzņēmuma apgrozījuma kritumu, tā peļņa ļauj tam ierindoties Latvijas lielāko uzņēmumu Top 3000 sarakstā, kas ir ievērojams sasniegums. Open Credit ir arī LNKA biedrs, kas nozīmē to, ka šis uzņēmums ir apņēmies ievērot apvienības noteiktos kreditēšanas nosacījumus, un uzņēmuma klientu apkalpošanas speciāliste Linda Brouduša apgalvo, ka Open Credit katram klientam mēģina palīdzēt tajā situācijā, kādā viņš ir nonācis, un tādā veidā, tiek risinātas dažādas debitoru problēmas sākot no īstermiņa aizdevumiem līdz arī ilgtermiņa aizdevumiem, nopietnāku naudas problēmu risināšanā. Bet ja runājam par uzņēmuma kopējiem darbības virzieniem, tad var redzēt, ka tas ir sācis nopietnu izplešanos uz dažādām pusēm, jo uzņēmums ir atvēris filiāles gan Krievijā, gan Polijā, kā arī Čehijā un Gruzijā, tādā veidā palielinot savu apgrozījumu un iekarojot jaunus tirgus.

Open Credit popularitāte nav tik liela, kā lielajiem nozares darboņiem, bet tā tik un tā ir visai ievērojama, un bieži vien, pieminot kreditora vārdu cilvēki zina kādu paziņu, kas pie šī aizdevēja ir saņēmis kredītu. Skatoties uz uzņēmuma brendu un logotipu ir redzams, ka uzņēmums mēģina to nemitīgi uzlabot un pilnveidot, mainot tā krāsas un kopējo aizdevēja stilu. Bet ja tu vēlies sazināties ar Open Credit pārstāvjiem, tad tu vari to darīt šādos veidos:

 • Zvanot pa telefoniem 8998 vai 67693888,
 • Sūtot E-pastu uz “info@opencredit.lv”,
 • Sarakstoties ar uzņēmuma pārstāvi pa mājas lapā atrodamo tiešsaistes čatu.

OpenCredit kontaktiLai sazinātos ar uzņēmumu tev noteikti jāzina arī uzņēmuma darba laiku, kas ir darba dienās no 8:00 līdz 22:00 bet sestdienās, svētdienās un svētku dienās no 9:00 līdz 18:00. Bet ja vēlme ir aiziet aprunāties ar uzņēmuma pārstāvjiem klātienē, tad to var darīt Rīgā, Mūkusalas iela 41B. Un noteikti, ka jāzina arī ir tas, ka uzņēmumam ir konti visās lielākajās Latvijas bankās, kas savukārt nozīmē to, ka jums nebūs jāmaksā starpbanku maksājumi, un nauda tiks pārskaitīta uz jūsu kontu dažu minūšu laikā:

 • SwedBank – “LV81HABA0551023736884”,
 • SEB – “LV05UNLA0050013333217”,
 • DNB – “LV12RIKO0002013119556”,
 • Nordea – “LV17NDEA0000083343519”,
 • Citadele – “LV56PARX0012396010001”.

Open Credit mājas lapa ir viegli uztverama, un tās kopējais stils ir viegls un neuzkrītošs. Dizaina elementi mājas lapā ļauj klientiem viegli un ērti atrast visu, kas nepieciešams, un oranžie toņi noteikti, ka liek cilvēkam justies mierīgi un piedod lapai tādu formālu noskaņu. Šinī tīmekļa vietnē var atrast arī atbildes uz neskaidriem jautājumiem, kā arī uzņēmuma līgumus un cita veida informāciju. Un protams mājas lapa ir aprīkota ar SSL aizsardzību, kas padara to drošu un garantē lietotāja datu neaizskaramību.

Open Credit zīmols aktīvi darbojas arī visos lielākajos sociālajos tīklos, kur tas regulāri veic dažādas aptaujas, akcijas un vienkārši atbild uz jautājumiem no saviem klientiem un sekotājiem:

Piedāvājumi

OpenCredit savā piedāvājumu klāstā var lepoties gan ar īstermiņa kredītu, gan ilgtermiņa kredītu izsniegšanu un kopumā pie šī aizdevēja ir iespējams saņemt no 50 līdz 1500 Eiro lielu aizdevumu laika posmā no 14 dienām līdz pat 24 mēnešiem. OpenCredit saviem jaunajiem klientiem piedāvā aizņemties līdz pat 350 Eiro uz laika posmu līdz 30 dienām pilnīgi par velti, jeb bez komisijas maksas, un šāds piedāvājums mūsdienās jau ir retums, jo lielākā daļa kreditoru parasti izsniedz tikai līdz 200 Eiro lielus aizdevumus. Open Credit aizdevumus izsniedz ar GPL likmi kas nedaudz pārsniedz 200%, kas nozīmē, ka ņemot 400 Eiro uz 30 dienām, jāatmaksā būs 438 Eiro, jec mazāk kā 10% mēnesī! Bet, ja aizdevumu atdot laikā nav iespējams, uzņēmums piedāvā arī pagarināt aizdevuma termiņu, un, piemēram, ņemot kredītu 200 Eiro apmērā, to var pagarināt:

 • Uz 14 dienām par 24 Eiro (1.71 E dienā),
 • Uz 30 dienām par 40 Eiro (1.3 E dienā).

Un kā jau vienmēr pagarinot termiņu uz ilgāku laiku dienas maksa par pagarināšanu sarūk, bet jābūt uzmanīgam, lai nesanāk pagarināt uz ilgāku laiku, bet atdot naudu ātrāk, tādā veidā zaudējot naudu.

Savukārt, ja aizdevuma atmaksas termiņš tiks kavēts, tad par katru kavēto dienu būs jāmaksā 1% soda procentu maksa no visas kopējās kredīta summas, kur ieskaitīti ir arī soda procenti un jau visa uzkrātā aizdevuma summa. Tāpēc, ka uzņēmums piedāvā gan īstermiņa gan ilgtermiņa kredītu vienā aizdevuma formā, to var dēvēt gan par ātro kredītu gan par patēriņa kredītu, un cilvēkiem šādā veidā ir daudz vieglāk aizņemties, jo nav jādomā vai ir vajadzīgs viens vai otrs kredīta veids. Bet, lai klientiem būtu vēl vieglāk saņemt šos aizdevumus OpenCredit piedāvā arī iespēju saņemt kredītu ar SMS palīdzību ne tikai no mājas lapas, tādā veidā dodot klientiem lielāku brīvību.

OpenCredit bieži vien rīko arī dažādas akcijas, kur pēdējā no tām bija tāda, ka lietotāji varēja laimēt Apple iPad planšetdatoru, un arī iepriekš kreditors ir šādā veidā centies piesaistīt jaunus klientus, un kā redzam pēc sociālo tīklu datiem, tad tam tas ir arī izdevies.

Kredīta saņemšanas Nosacījumi

OpenCredit izsniedz bezskaidras naudas aizdevumus klientiem:

 • Kas ir vecumā no 20 līdz 70 gadiem,
 • Kuriem nav nenokārtotas parādsaistības,
 • Kuriem ir reģistrēts bankas konts kādā no Latvijas komercbankām,
 • Kuri ir Latvijas rezidenti,
 • Kuriem ir aktīvs mobilā telefona numurs.

Lai saņemtu kredītu klientam nav vajadzīga nekāda ķīla un galvotājs, kā arī kredītu pieteikšana notiek nepārtraukti, bet izsniegšana notiek uzņēmuma noteiktajos darba laikos. OpenCredit norāda, ka klientam nedrīkst būt sabojāta kredītvēsture, bet tā kā uzņēmuma klientu apkalpošanas speciālisti izskata katru pieteikumu manuāli, iespējams, ka klients var ar uzņēmumu vienoties pat tad, ja tam darba vietas vai ir sabojāta kredītvēsture.

Kopumā atskatoties uz Open Credit, var droši teikt, ka šis aizdevējs ir viens no izdevīgākajiem nebanku kreditoriem Latvijā, jo tas izsniedz aizdevumus ar maziem procentu maksājumiem, un piedāvā ļoti dāsnu bezprocentu kredītu. Arī uzņēmuma darbība LNKA ir ļoti pozitīvi vērtējama, tāpēc kopumā varu droši jums ieteikt šo aizdevēju!

 

Saņemt Kredītu

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here