Par mums

Mēs, portāla CredPro komanda, kā liecina portāla nosaukums, dēvējam sevi par kredītu profesionāļiem, tomēr kredītu joma nav vienīgā, kuru mēs lieliski pārzinām. Portālā CredPro iespējams atrast informāciju ne vien par aizdevumiem un ar tiem saistītiem jautājumiem, bet arī par tādām tēmām kā, piemēram, ekonomika, personīgās finanses un apdrošināšana. Lielākā daļa informācijas tiek pasniegta īsu un konspektīvu rakstu veidā, lai tā būtu vieglāk uztverama, gluži kā rīta avīze brokastu laikā.

Mūsu portālā jūs atradīsit informāciju kā par banku, tā arī par nebanku kredītdevēju sniegtajiem pakalpojumiem, kas mūsdienās ir kļuvuši tik ļoti populāri un aktuāli. Tāpat jūs varēsit iepazīties ar dažnedažādiem padomiem, kas palīdzēs jums uzlabot savu finansiālo situāciju, kā arī ļaus jums izprast dažādus finanšu jautājumus, kas līdz šim šķita sveši un neizdibināmi. Mēs ticam, ka zināšanas ir pirmais solis ceļā uz savas labklājības vairošanu.

Mūsuprāt, portāls CredPro ir mūsdienīgs, pārskatāms, kā arī ērti lietojams ceļvedis finanšu pasaulē, kas var noderēt ikvienam, kurš ir apmaldījies finanšu informācijas biezokņos. Mūsdienās, kas ir informācijas laikmets, ir svarīgi, lai pasniegtā informācija būtu strukturēta, viegli uztverama un saprotama, tādēļ mēs, pieturoties pie šiem principiem, esam izveidojuši informatīvu mājaslapu, lai šķietami sarežģīto padarītu par vienkāršu un it visiem saprotamu.

Kā zināms, dzīvē viss plūst un mainās, un pastāvēs, kas mainīsies, tādēļ arī mēs, ejot līdzi laikam un mūsdienu cilvēka prasībām, pastāvīgi cenšamies arvien uzlabot gan savas mājaslapas izskatu, gan saturu, gan funkcionalitāti, lai ikvienam interesentam būtu patīkami šeit iegriezties, kā arī atgriezties. Mēs no sirds ceram, ka, iegriežoties portālā CredPro, jūs atradīsit sev interesējošo informāciju un atzīsit to par labu esam.

Neviens nav ideāls, un ceļš uz pilnību ir nebeidzams, tādēļ, ja jums rodas kādi ieteikumi, kas spētu kaut nedaudz tuvināt mūsu portālu pilnībai, droši sazinieties ar mums, izmantojot mājaslapā pieejamo kontaktformu vai sociālos tīklus.