Patēriņa kredīts

Kurš patēriņa kredīts ir visizdevīgākais?

Apkopoti un salīdzināti populārākie patēriņa kredīti Latvijā, izvēlies savai dzīves situācijai vispiemērotāko un saņem aizdevumu 15 minūšu laikā.Aizdevējs Saņemšanas laiks Pirmais bez % Max pirmo reizi Maksimālā summa Min/max vecums LNKA biedrs Darba laiks Saņemt
10 min 50 – 4000 € 4000 €
18 – 70 D:   08:00 – 22:00
B:  08:00 – 22:00
Ferratum logo 15 min 10 – 3000 € 3000 €
20 – 70 D:   08:00 – 20:00
B:  09:00 – 18:00
15 min 50 – 800 € 5000 €
20 – 80 D:   08:00 – 23:00
B:  08:00 – 23:00

Kredīts ir viens no variantiem kā iegūt papildus līdzekļus vienalga vai tas būtu kādas jaunas preces iegādei, remontam vai vienkārši dzīves baudīšanai. Viens no izdevīgākajiem un labākajiem kredīta veidiem, īpaši savu sapņu īstenošanai, ir tieši patēriņa kredīts (patēriņu kredīts), jo šo kredīta veidu ir iespējams saņemt daudz un dažādiem mērķiem no remontiem līdz ceļojumiem, un tas ir viens no populārākajiem kreditēšanas pakalpojumiem, ko cilvēki ikdienā izvēlas saņemt gan no Bankām, gan privātajiem kreditoriem.

Patēriņa kredīts pēc savas būtības ir īstermiņa kredīts, kuru bankas un citas kredītu iestādes izsniedz gadījumos, kad nauda ir nepieciešama kāda konkrēta pirkuma iegādei vai kādam konkrētam pakalpojumam. Šāda veida kredīts tiek piešķirts bez ķīlas vai jebkāda cita drošības maksājuma, un tiem nav vajadzīgs arī paskaidrojums, kam šī nauda tiks tērēta.

Patēriņa kredītu bez ķīlas ir iespējams paņemt sākot no 3 līdz pat 60 mēnešiem, kas gan parasti ir atkarīgs no bankas vai privātā kreditora, pie kura šis kredīts tiek ņemts, kā arī no tā, cik lielu summu kredīta ņēmējs katru mēnesi ir spējīgs atmaksāt. Tātad, jo mazāku summu katru mēnesi atmaksā kredīta ņēmējs, jeb debitors, jo ilgāks būs kredīta atmaksas termiņš, un, protams, lielāka būs arī summa, kuru tu pārmaksāsi kredīta procentos.

Patēriņa kredītu internetā ir iespējams ņemt daudz un dažādiem iemesliem. Sākot no atpūtas brauciena vai ekskursijas, līdz elektropreču vai sadzīves tehnikas iegādei, mācību maksas apmaksai vai maksai par medicīnas pakalpojumiem, pirmajām iemaksām un pat īres maksai, jauna mājokļa vai automašīnas iegādei un citiem ne tik populāriem iemesliem. Tieši tādēļ tieši šo kredīta veidu izvēlas visvairāk cilvēki, jo tas ir ļoti elastīgs un to var piemērot praktiski ikvienai dzīves nepieciešamībai.

Var izdalīt divu kategoriju patēriņa kredītus:

  • Parastais patēriņa kredīts, jeb kredīts Bankā – šo kredītu var iegūt, dodoties uz banku vai kredīta iestādi un tur aizpildot nepieciešamos dokumentus un formas;
  • Patēriņa kredīts Internetā – šis kredīta veids, iespējams, daudziem ir patīkamāks, jo, lai to aizņemtos nav nepieciešams doties uz banku vai citu iestādi, to ikkatrs var vienkārši nokārtot internetā un uzreiz saņemt savu nepieciešamo naudas summu, lai iegādātos vēlamo preci vai apmaksātu kādu citu pakalpojumu.

Lieta, kas jāatceras ikvienam, kurš vēlas aizņemties šāda veida īstermiņa vai ilgtermiņa kredītu, ir, ka šis nav viss vienkārši ātrais kredīts, bet gan īsts aizdevums, kurš paredz nopietnus priekšnoteikumus, lai to vispār saņemtu. Bankas parasti aplūko potenciālā klienta kredītvēsturi un maksātspēju, un tikai pēc tam izlemj par to, vai piešķirs šo kredītu. Bet tieši šī iemesla dēļ, ka ikviens potenciālais klients tiek pārbaudīts, bankām un kredītu iestādēm ir iespējams aizdot daudz lielākas summas, piemēram, Nordea banka aizdot patēriņa kredītu līdz par 12 tūkstošiem eiro, bet lielākā daļa pārējo banku līdz 10 tūkstošiem, kas nozīmē, ka tu vari paņemt kredītu un veikt lielāku pirkumu ar šo naudu, kā arī tam būs izdevīgāki procentu maksājumi nekā jebkuram citam kredīta veidam, ieskaitot ātros kredītus. Precīzāk patēriņa kredīta procentu likmes mēdz būt no 10% līdz pat 40% gadā, un lai gan tas ir vairāk, kā hipotekārajiem vai cita veida aizdevumiem, jāatceras, ka šo aizdevumu var saņemt bez ķīlas un galvotāja, un tas tik un tā ir daudz mazāk nekā ātrajiem īstermiņa kredītiem.

Privātpersonām patēriņa kredīts ir viens no vieglākajiem un izdevīgākajiem pakalpojumiem, un ar šo aizdevumu ir iespējams apmaksāt teju ikvienu tēriņu, ko jūs vara iedomāties!