Elektroniskās ierīces strauji ienākušas mūsu sadzīvē un ikdienā, un to izmantošanu pēdējos gados jau var uzskatīt par vajadzību jeb nepieciešamību. Portatīvais dators – ērti pārnēsājama un lietojama ierīce – ir viena no populārākajām un pirktākajām ierīcēm elektronisko preču veikalos. Tos parasti pērk ikdienas un darba vajadzībām vai arī dāvina svētku laikā. Portatīvo datoru klāsts veikalos ir ļoti plašs – ikviens ātri var atrast sev piemērotāko, vadoties pēc izmēriem un detaļu specifikācijām. Jaunu un jaudīgu portatīvo datoru cena ir pietiekoši augsta. Par aptuveni 250 eiro iespējams iegādāties nelielu portatīvo datoru ikdienas vajadzībām, piemēram, sērfošanai internetā, bet jaudīgāko un atmiņas ziņā ietilpīgāko datoru cena var sasniegt pat 3000 eiro. Bieži svētku laikā veikali šīm precēm piemēro visai izdevīgas atlaides, bet kur dabūt naudu, kamēr atlaides vēl ir spēkā? Daļa no elektronisko preču veikaliem piedāvā datoru iegādāties ar līzinga palīdzību. Vēl viena iespēja, lai dabūtu naudu šādai vajadzībai ir aizņemties kredītu. Ātrā kredīta aizņemšanās, lai iegādātos datortehniku pēdējā laikā izpelnījusies tikpat lielu popularitāti kā citi biežākie kredīta ņemšanas iemesli: ārkārtas situācijas, auto iegāde, mājokļa labiekārtošana, ceļojumi.

Kur un kā aizņemties?

Visi ātro kredītu izsniedzēji piedāvā šim pakalpojumam pieteikties, izmantojot interneta palīdzību. Tā iespējams naudu savā kontā dabūt pāris desmitu minūšu laikā. Ja nav pieejams internets vai nav vēlme ņemt kredītu internetā, daži aizdevēji piedāvā šo pašu pakalpojumu sniegt ar sms palīdzību, kas arī krietni palīdz ietaupīt laiku. Trešā iespēja, kur pieteikties aizņēmumam, ir doties uz kāda no kredītu izsniedzēju filiālēm un aizpildīt pieteikumu tur. Tas prasīs ilgāku laiku, bet jūs tik un tā saņemsiet naudu savām vajadzībām. Ja aizdevumam piesakieties ar interneta palīdzību, tad noteikti jāsalīdzina dažādu kreditoru piedāvājumi, un jāizvēlas izdevīgākais. Piemēram, salīdzinot gada procentlikmi (GPL), iespējams ietaupīt pat vairākus desmitus eiro. Ietaupījums atkarīgs no aizdevuma lieluma un atmaksas termiņa. Kad esiet atradis sev izdevīgāko aizdevēju, rūpīgi pārdomājiet savu spēju atmaksāt šo kredītu. Ikmēneša maksājumi nedrīkst pārsniegt 40% no jūsu ienākumiem, lai nesabojātu jūsu finansiālo stabilitāti un neradītu pārāk lielus zaudējumus budžetā. Kā arī maksājumi vienmēr jāveic laicīgi – vismaz pāris dienas pirms termiņa, lai izvairītos no soda naudām vairāku desmitu eiro apmērā. Lietas, kas vajadzīgas, lai saņemtu patēriņa kredītu, lielākajā daļā kredītiestāžu ir līdzīgas: jūsu vecumam jābūt no 18 līdz 70-75 gadiem, jābūt Latvijas Republikas pilsonim vai iedzīvotājam ar pastāvīgas uzturēšanās atļauju, jāsaņem regulāri ienākumi, jābūt bankas kontam kādā no Latvijas bankām, derīgam telefona numuram un e-pasta adresei, jābūt labai kredītvēsturei. Iepriekšējās vai esošās kredītsaistības kredīta aizdevēji var aplūkot datubāzē. Ja jūs varat izpildīt visas šīs prasības, tad ar aizdevuma saņemšanu nevajadzētu rasties nekādām liekām problēmām.

Portatīvā datora iegādei, izmantojot kredītu, ir savas priekšrocības. Jūs nekavējoties esiet ieguvis naudu un variet nopirkt datoru. Tas krietni atvieglina portatīvā datora iegādes procesu, atšķirībā no tā iegādes, izmantojot veikala piedāvāto līzinga iespēju. Ierīce nonāks pilnīgā jūsu rīcībā un nebūs iemesla uztraukties par tās zaudēšanu, parādsaistību gadījumā. Portatīvais dators kredītā arī ir izdevīgs, jo jūs, aizņemoties kredītu, gūstat kādu mantisku labumu, atšķirībā no kredītiem, kas tiek ņemti, lai dotos ceļojumā. Portatīvais dators labā aprūpē strādās vairākus gadus. Tas apliecina, cik izdevīgi ir iegādāties to, izmantojot patēriņa kredītu.

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here