Rietumu banka pašreiz ir trešā lielākā komercbanka Latvijā, apsteidzot SEB banku, jo tās peļņa 2015. gada pirmajā pusgadā bija 35,89 miljoni eiro, kas ir par 4,4 % vairāk nekā iepriekšējā gadā. Taču par to nav jābrīnās, jo, atšķirībā no citām bankām, kuru mērķauditorija ir privātpersonas un uzņēmumi, Rietumu banka kā savu mērķauditoriju ir noteikusi tieši lielos uzņēmumus un turīgas privātpersonas, kas padara Rietumu banku par sava veida luksusa banku.

Rietumu banka darbojas jau vairāk kā 20 gadus, jo tā kā Akciju sabiedrība “Rietumu Banka” Latvijas uzņēmumu reģistrā ir reģistrēta jau 1992. gadā ar reģistrācijas numuru 40003074497. Kopš tā laika ir ne tikai pieaudzis pats uzņēmums, bet arī tā apgrozījums un kapitāls, jo kopš 2015. gada Rietumu bankas pamatkapitāls ir vairāk nekā 165 miljoni eiro.
Šīs bankas akcijas pieder vairākiem dažādiem akcionāriem. Lielākā akciju daļa 33,12% pieder SIA “Esterkin Family Invetments”, kura īpašnieks un arī Rietumu bankas padomes priekšsēdētājs ir Leonids Esterkins, 33,11% pieder “Boswell Consulting Limited”, 17,34% no Rietumu bankas akcijām pieder SIA “Suharenko Family Investments” kuras īpašnieks ir Arkadijs Suharenko, kurš ir arī Bankas Padomes priekšsēdētāja vietnieks, bet pārējās akciju daļas pieder citiem nelieliem investoriem.

Rietumu banka ir Latvijas Komercbanku asociācijas dalībniece, par spīti savai visai specifiskajai darbības sfērai, kas nozīmē, ka arī Ritumu banka pārstāv Latvijas komercbanku sektoru, un tādēļ īstenos atbildīgu komercpraksi un labu klientu apkalpošanu.

Interesanti, ka, lai gan Rietumu banka ir Latvijas uzņēmums, banka arī ļoti veiksmīgi strādā vairākos starptautiskos tirgos, piedāvājot dažāda veida finanšu pakalpojumus kā Lietuvā un Igaunijā, tā Krievijā, Baltkrievijā, Rumānijā, Turcijā un vēl citās Eiropas valstīs.

Piedāvājums

rietumu bankaRietumu banka atšķiras no pārējām bankām ar to, ka tā neizdala pakalpojumus, kurus tā piedāvā saviem klientiem, kuri ir privātpersonas un kuri ir juridiskas personas, kā rezultātā arī pats bankas piedāvājums ir atšķirīgs no citām Latvijas komercbankām.

Šī banka kā privātpersonām tā uzņēmumiem piedāvā gan multivalūtu kontu atvēršanu un ātrus un ērtus finanšu darījumus un maksājumus interneta un ar kartēm, tā dažādas operācijas ar valūtām no visas pasaules un ideālu un ātru attālināto savu finanšu vadību.

Papildus tam viens no Rietumu bankas nozīmīgākajiem pakalpojumiem ir korporatīvā plānošana, kurā ietilpst kā privātpersonu tā uzņēmumu vadītāju konsultācijas un palīdzība finanšu sakārtošanā, nodokļu jautājumos un pat korporatīvo tiesību sakarā.

Vēl Rietumu banka ir arī pazīstama kā ieguldījumu banka, ar kuras starpniecību klienti var veikt kā pašu noguldījumus tā dažādas ar treidingu saistītas darbības. Kā arī no Rietumu bankas ir iespējams saņemt kredītu vairākiem dažādiem mērķiem, piemēram, tirdzniecības finansēšanai, apgrozāmo līdzekļu palielināšanai, vai citiem kā uz fiziskām tā juridiskām personām attiecināmiem mērķiem.

Kontaktinformācija

Ikviens kā Rietumu bankas jau esošais klients tā tie, kuri vēlas par tādiem kļūt, sazinoties ar Rietumu banku, ātri un ērti saņems atbildes uz saviem jautājumiem vai jebkādu finanšu palīdzību.

Pirmkārt, jau dodoties uz Rietumu bankas biroju Rīgas centrā – Vestas ielā 7, darba dienās no 9:00 līdz 18:00, ik viens varēs tur sastapt kā darbiniekus, kuri atbild par ikdienas bankas pakalpojumiem, tā finanšu un kredītu speciālistus un brokerus, kuri būs gatavi tev palīdzēt veikt labāko finanšu darījumu. Šajā Rietumu bankas mītnē ir arī ne tikai klientu aplakošana, bet arī individuālo seifu glabātava, kuru arī var izmantot ikviens Rietumu bankas klients darba dienās no 9:00 līdz 18:30.

Ja tomēr nevari fiziski ierasties Rietumu banka birojā, tu vari ar bankas ekspertiem un darbiniekiem sazināties vēl citos veidos. Piemēram, tu vari zvanīt uz Rietumu bankas tālruni 67025555, kur visu diennakti uz tev interesējošiem jautājumiem atbildi radīs Rietumu bankas eksperts. Bet, ja tev nav pieejams tālrunis, tad tu vai izmantot arī internetu saziņai ar šo banku, jo, rakstot uz e-pastu info@rietumu.lv vai zvanot uz programmas Skype kontu Rietumu.Info, tev arī būs iespēja sazināties ar šīs bankas darbiniekiem.

Un, ja velies uzzināt vairāk informācijas gan par Rietumu bankas vēsturi, gan darbību un piedāvājumiem, apmeklē šīs bankas mājaslapu, kura satur visu būtiskāko informāciju pa un ap Rietumu banku.

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here