SEB banka pašreiz ir ceturtā lielākā Latvijas komercbanka, kuras aktīvu apjoms 2015. gada pirmajos 3 mēnešos sastādīja 3,663 miljardus eiro, kas, lai gan ir mazāk nekā iepriekšējā gadā, tik un tā ir ļoti daudz un kas ir nodrošinājis SEB bankai paliekošu vietu Latvijas lielāko komercbanku TOP 5.

SEB banka, kura sākotnēji tika dēvēta par Latvijas Universālo banku un vēlāk arī Latvijas Unibanku, ir dibināta 1993. gadā, pēc tam, kad vienā kopējā uzņēmumā apvienojās 21 dažāda Latvijas Bankas reģionālā nodaļa. Šī banka ar nosaukumu AS “SEB banka” tika reģistrēta jau 2002. gadā, kas nozīmē, ka kopš 2002. gada šī banka darbojas ar reģistrācijas numuru 40003151743 un juridisko adresi Meistaru ielā 1,Valdlaučos, Ķekavas pagastā. Taču oficiāli banka nosaukumu uz SEB Unibanku nomainīja 2005. gadā, bet 2008. gadā tā pārtapa vienkārši par SEB banku.

Pašreiz SEB banka darbojas ar pamatkapitālu vairāk nekā 145 miljoniem eiro un visi 100% no SEB bankas akcijām pieder pašai SEB bankai, kas nozīmē, ka SEB bakas darbībā nav iesaistīti citi akcionāri. Bet, tā kā SEB banka ir daļa no SEB Grupas, tad SEB banka ir daļa no vienas no lielākajām Ziemeļeiropas finanšu grupām, kuras klientu skaits ir mērāms tuvu 5 ar pus miljoniem personu.

SEB banka ir arī daļa no Latvijas Komercbanku Asociācija, kurā ir apvienotas lielākā daļa Latvijas komercbankas. Šīs asociācijas interesēs ir uzturēt kārtību komercbanku jomā un rūpēties par to, lai ikviena no šīm komercbankām pārstāv pārējo komercbanku intereses, kas nozīmē, ka arī SEB banka būs atbildīgs un klientiem draudzīgs pakalpojumus sniedzējs ar īpašu interesi perfektā klientu servisā. Un, tā kā SEB bankas misija ir nodrošināt savus klientus ne tikai ar finanšu resursiem, bet arī finanšu padomu, tad no SEB bankas noteikti var sagaidīt ļoti labu klientu apkalpošanu.

Piedāvājums

Šī banka var lepoties ar to, ka tā savā piedāvājumā kā privātpersonām tā uzņēmumiem piedāvā lielu daudzumu dažādu pakalpojumu, kā arī ik dienas nāk klajā ar jauniem īpašajiem piedāvājumiem, kuri padara SEB bankas pakalpojumus vēl izdevīgākus. Ikvienai privātpersonai ir pieejami pakalpojumi sākot no algas pārskaitījumiem un bankas kontiem, līdz tādiem pakalpojumiem kā čeku norēķiniem, internetbankas un SMS bankas pakalpojumiem, dažāda tipa kredītiem un līzingiem, pensiju uzkrājumiem, kā arī izdevīgiem klienta komplektiem, kuros uzreiz ietilpst izdevīgs vairāku pakalpojumu komplekts. Arī uzņēmumi var izmanot daudzus un dažādus SEB bankas pakalpojumus sākt no bankas kontiem, līdz biznesa maksājumu kartēm, uzkrājumu veidošanai, vērtspapīriem, kā arī dažāda veida starptautiska rakstura pakalpojumiem, piemēram, valūtas maiņas darījumiem un dažādiem ar starptautisko tirdzniecību saistītiem pakalpojumiem. Runājot par īpašajiem komplektiem, kā privātpersonām tā uzņēmumiem ir pieejami vairāki dažādi īpašie piedāvājumi – īpaši izveidoti uzņēmēja komplekti un dažādi konsultāciju pakalpojumi, kuri palīdzēs kā fiziskām tā juridiskām personām labāk un efektīvāk rīkoties ar savām finansēm.

SEB bankas kontaktinformācija

Tā kā SEB banka ir ieinteresēta ideālā klientu apkalpošanā, tad šī banka arī ir īpaši ieinteresēta, lai tās klientiem būtu iespēja jebkurā brīdī rast atbildes uz jautājumiem, kuri tiem ir neskaidri. Viena iespēja, kā to izdarīt, ir doties uz SEB bankas oficiālo mājaslapu www.seb.lv, kurā ikvienam ir pieejama informācija par dažādajiem SEB bankas pakalpojumiem un citiem ar bankas darbību saistītiem pakalpojumiem. Ja tomēr tev nav pieejams internets vai vienkārši tu vēlies sazināties ar kādu SEB bankas pārstāvi tieši, tad to ir iespējams izdarīt vairākos veidos. Pirmkārt, tu vari doties uz kādu no 29 SEB bankas filiālēm, kuras atrodas kā Rīgā tā citās Latvijas pilsētās un kuras lielākā daļa strādā darba dienās, bet dažas no šīm filiālēm ir pieejamas arī brīvdienās.

Vēl katru darba dienu no pulksten 8:00 līdz 22:00 un brīvdienās no pulksten 10:00 līdz 17:00 ikvienam ir iespējams sazvanīt SEB bankas klientu centru, zvanot uz numuru 8777 vai arī sazināties ar programmas Skype palīdzību, rakstot vai zvanot uz Skype kontu SEB_Latvija. Bet, ja tomēr tev patīkamāka ir saziņa internetā, tad tu vari vai nu rakstīt SEB bankai uz e-pastu info@seb.lv, rakstīt SEB bankai portālā Twitter uz kontu @SEB_Latvia (https://twitter.com/seb_latvia) vai, ja jau esi SEB bankas klients, izmantojot SEB bankas internetbankas pasta kastīti. Kā arī ir iespējams arī rakstīt vēstuli uz SEB juridisko adresi – SEB finanšu centru Meistaru ielā 1, Ķekavas pagastā.

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here