“Seesam Insurance AS” ir lielākais un atpazīstamākais nedzīvības apdrošināšanas kompānijas “Pohjola Insurance Company Ltd.” meitas uzņēmums Somijā, kas darbojas “OP-Pohjola Group” sastāvā, kas ir lielākā finanšu grupa Somijā un kuras uzņēmumos, tostarp Seesam Baltijas uzņēmumos, kopumā tiek nodarbināti 12 504 darbinieki.

“Pohjola Insurance Company Ltd.”, kurai pieder 27% tirgus, ir ne vien lielākā, bet arī vecākā nedzīvības apdrošināšanas kompānija Somijā, kas dibināta senajā 1895. gadā. “Pohjola Insurance Company Ltd.” no starptautiskās reitingu aģentūras “Standard & Poor’s” ir saņēmusi drošības reitingu AA-, kas ir viens no augstākajiem reitingiem Skandināvijas apdrošināšanas kompāniju vidū.

Seesam apdrošināšanas pakalpojumus Baltijā sāka sniegt 1991. gadā, kad tika nodibināta Seesam nedzīvības apdrošināšanas akciju sabiedrība Igaunijā. 1993. gadā tika izveidoti uzņēmumi arī Lietuvā un Latvijā. Pagāja vairāki gadi, līdz 2011. gadā tika pabeigta Seesam Baltijas uzņēmumu apvienošana, izveidojot “Seesam Insurance AS”, kas Baltijas valstu mērogā ir kļuvis par nozīmīgu apdrošinātāju. Baltijas valstīs tiek nodarbināti vairāk nekā 350 darbinieki, kas apkalpo klientus 32 klientu apkalpošanas centros.

Latvijā “Seesam Insurance AS” apdrošināšanas pakalpojumus sniedz, kā iepriekš pieminēts, jau kopš 1993. gada. Kopš 1993. gada “Seesam Insurance AS” Latvijas filiāle ir arī Amerikas Tirdzniecības palātas Latvijā biedrs.

“Seesam Insurance AS” vīzija ir uzņēmums, ar kuru ir viegli un vienkārši komunicēt, bet tā misija ir, piedāvājot profesionālu apdrošināšanas servisu, radīt vērtību gan klientiem, gan darbiniekiem, gan akcionāriem. Uzņēmuma mērķis ir radīt uzņēmuma vērtības pieaugumu – radīt uzņēmuma peļņas pieaugumu, palielinot uzņēmuma tirgus daļu. Uzņēmuma pamatvērtības ir uzticība, ar ko saprot godīgumu, finansiālo stabilitāti, drošību un atbildību, tiešums, ar ko saprot atklātību, draudzību, skaidrību un vienmērīgi nepārtrauktu darbību, drosme attīstīties, ar ko saprot jaunievedumus, reformas, pilnu pašatdevi un iedrošināšanos, kā arī vēlme gūt panākumus, ar ko saprot zināšanas, aktivitāti, kvalitāti un produktivitāti.

“Seesam Insurance AS” Latvijas filiāle par savām galvenajām priekšrocībām uzskata finansiālo stabilitāti, ko garantē ne vien uzņēmuma kapitāls, bet arī piederība lielākajai finanšu grupai Somijā, kompetenci apdrošināšanas pakalpojumu sniegšanā, ko nodrošina “Pohjola Insurance Company Ltd.” apdrošināšanas pieredze, kā arī drošību, ko garantē mātes uzņēmuma pārapdrošināšanas kapacitāte un tam piešķirtie drošības reitingi.

seesam logo

Seesam piedāvātie pakalpojumi

Seesam piedāvā apdrošināšanas pakalpojumus gan fiziskām, gan juridiskām personām. Privātpersonām Seesam piedāvā transportlīdzekļu apdrošināšanu, kas ietver OCTA un KASKO apdrošināšanu, īpašuma un mantas apdrošināšanu, būvniecības apdrošināšanu, civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu, nelaimes gadījumu apdrošināšanu, ceļojumu apdrošināšanu, kritisko saslimšanu apdrošināšanu, kā arī lauksaimniecības tehnikas apdrošināšanu. Savukārt uzņēmumiem Seesam piedāvā transportlīdzekļu apdrošināšanu, kas ietver OCTA un KASKO apdrošināšanu, īpašuma un mantas apdrošināšanu, kravu apdrošināšanu, uzņēmēju celtniecības iekārtu un citas speciālās tehnikas apdrošināšanu, celtniecības un montāžas risku apdrošināšanu, iekārtu un salūšanas apdrošināšanu, elektronisko iekārtu apdrošināšanu, civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu, darbinieku apdrošināšanu, kas ietver veselības apdrošināšanu, kritisko saslimšanu apdrošināšanu, nelaimes gadījumu apdrošināšanu un ceļojumu apdrošināšanu, kā arī lauksaimnieku apdrošināšanu.

Seesam kontaktinformācija

Seesam centrālais birojs un klientu apkalpošanas centrs atrodas Rīgā, Muitas ielā 1, un ar to ir iespējams sazināties, zvanot pa tālruni 67061000 vai rakstot uz seesam@seesam.lv. Seesam ir arī vairākas filiāles jeb klientu apkalpošanas centri, kas atrodas Liepājā, Jūras ielā 12, Ventspilī, Aleksandra ielā 17, Valmierā, Diakonāta ielā 2-2, Daugavpilī, Saules ielā 33-1, kā arī Talsos, Lielajā ielā 4. Lai noskaidrotu Seesam filiāļu kontakttālruņus un e-pasta adreses, apmeklējiet Seesam mājaslapu www.seesam.lv.

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here