smsCredit_LogoPar uzņēmumu

SMSCredit ir viens no zināmākajiem zīmoliem Latvijā un šis nebanku kreditēšanas pakalpojumu sniedzējs darbojas zem uzņēmuma AS “4finance”, kas ir vadošais ātro kredītu izsniedzējs Ziemeļeiropā ar vairāk nekā 300 miljoniem izsniegtajos kredītos. 4Finance uzņēmums ir dibināts 2008. gadā un pēc Lursoft datiem var spriest, ka uzņēmuma pamatkapitāls ir lielāks nekā 3 miljoni Eiro, bet 2014. gadu uzņēmums ir noslēdzis ar 4 miljonu peļņu Latvijas tirgū, kas ir par 40% mazāka nekā 2013. gadā. Šī akciju sabiedrība darbojas vairāk kā 10 dažādās Eiropas valstīs un kopējā uzņēmuma peļņa 2014. gadā ir mērāma vairāk kā 40 miljonu Eiro apmērā, kas šo uzņēmumu ierindo lielāko finanšu pakalpojumu sniedzēju vidū. 4Finance Latvijas uzņēmumu reģistra numurs ir “40003991692bet uzņēmuma reģistrētā juridiskā adrese ir Rīgā, Lielirbes ielā 17A-8, bet uzņēmuma darbība ir norādīta, kā “citi finanšu pakalpojumi”. 4Finance ir Latvijas lielākais nebanku kredītu izsniedzējs un kopš 2008. gada šis uzņēmums ir spējis augt galvu reibinošos ātrumos un pateicoties lielajām investīcijām uzņēmums ir spējis iekarot lielāko daļu gan Latvijas gan arī citu valstu ātro kredītu tirgu. Uzņēmums pašlaik pieder krievu azartspēļu miljardierim Oļegam Boiko, kas šo uzņēmumu pārpirka no Latviešiem par aptuveni 190 miljoniem ASV dolāru, kā ziņa Forbes reportieri, bet ar uzņēmumu ir saistītas dažādas sabiedrībā zināmas personas, kā Rīgas bijušais vicemērs Andris Ameriks un dažādi ietekmīgi Latvijas uzņēmēji. Uzņēmums var lepoties ar vairāk nekā 4 miljoniem klientu visās savās darbības valstīs, bet Latvijā tas ir iestājies LNKA biedrībā un ir tās galvenais spēlētājs.

SMSCredit noteikti, ka ir viszināmākais Latvijas nebanku kreditors un šīs zīmols aktīvi reklamējas visos plašsaziņas medijos, kā arī ziedo naudu sportam un citiem pasākumiem, tādā veidā iegūstot papildus atpazīstamību. Uzņēmums strādā katru dienu no 7:00 līdz pat 24:00 un to dara arī brīvdienās un svētku dienās, lai klientiem, kam ir nepieciešami šie ātrie aizdevumi tos arī būtu iespējams saņemt. Ja vēlaties kontaktēties ar uzņēmuma pārstāvjiem, jūs to varat darīt pa telefonu “67333990” vai rakstīt e-pastu uz “info@smscredit.lv”, bet savu klientu ērtībām uzņēmums ir izveidojis bankas kontus visās Latvijas lielākajās bankās, kas savukārt ļauj klientiem ērti un ātri aizņemties un arī atdot aizņēmuma naudas summu.

SMSCredit arī aktīvi darbojas sociālajos tīkos un veic plašus ziedojumus dažādām labdarības organizācijām un 2014. gadā vien uzņēmums ziedojis vairāk kā 700 tūkstošus Eiro, bet gadu iepriekš šī summa bija pat vēl lielāka un sasniedza gandrīz miljonu Eiro. Šis zīmols ziedo gan sportam, gan dažādiem citiem pasākumiem un tādā veidā palīdz daudz un dažādām jomām sniedzot tām finansējumu.

Piedāvājumi

SMSCredit zīmols saviem esošajiem un topošajiem klientiem piedāvā aizņemties bezskaidras naudas īstermiņa kredītus uz laiku no 1 dienas līdz 30 dienām un summās no 5 Eiro līdz pat 425 Eiro. Šie ir tā saucamie ātrie kredīti, ko ir iespējams saņemt dažu minūšu laikā no kredīta pieprasīšanas brīža, un tāpēc tos var izmantot dažādu neparedzētu tēriņu veikšanai. SMSCredit piedāvā savu pirmo kredītu līdz pat 300 Eiro apmērā saņemt bez procentiem, jeb bez komisijas maksas un tev būs jāatdod tieši tikpat nauda, cik tu aizņēmies. Šiem kredītiem procentu likmes mēdz variēt no 150% līdz 250% GPL, kas nozīmē to ka mēneša procentu likme būs aptuveni 10% un pēc 30 dienām atkārtotajiem aizdevumiem būs jāatdod par 10% vairāk nekā tiek saņemts pats kredīts, kas nebūt nav tik traki, ņemot vērā ātro apkalpošanu un to, ka naudu iespējams saņemt bez došanās uz pārrunām savā kontā dažu minūšu laikā. SMSCredit aizdevējs jau no paša sākuma reklamējās ar dažādām akcijām, kā draugu piesaistīšanu, picas saņemšanu vai citiem līdzīgiem piedāvājumiem, bet pašlaik lielās konkurences un nozares ierobežojumu rezultāta šādas akcijas ir pārtrauktas. Kā jau pēc nosaukuma ir iespējams spriest, tad šo aizdevumu ir iespējams saņemt arī ar SMS, jeb īsziņas palīdzību un to var darīt no jebkuras Latvijas vietas, tikai pirms tam ir jāpiereģistrējas uzņēmuma mājas lapā un jāpārskaita viens cents, kā apstiprinājuma maksa. Kā jau minēju iepriekš uzņēmumam ir dažādi bankas konti, kas ir ļoti parocīgi klientiem un arī kredīta izsniegšanas ilgums nereti ir aptuveni 10 minūtes, ja nav nekādas aizķeršanās.

Uzņēmums piedāvā arī šos aizņemtos kredītus pagarināt tad, ja to nav iespējams atdot līgumā atrunātajā laikā, un, piemēram, ņemto kredītu 300 Eiro apmērā tā pagarināšanas maksas ir šādas:

  • 7 Dienas – 16.2 E

  • 14 Dienas – 20.4 E

  • 30 Dienas – 30E

Kas nozīmē tikai to, ka pagarinot uz ilgāku termiņu būs jāmaksā mazāk par katru pagarināšanas termiņa dienu, bet arī ir jāizvērtē vai ir vajadzīgs tik ilgs laiks un, lai nesanāk pārmaksāt!

SMSCredit ka aiznemtiesKredīta saņemšanas Nosacījumi

Lai varētu saņemt kredītu pie šī aizdevēja tev jābūt vecumā no 20 līdz 75 gadiem, tev jābūt pozitīvai kredītvēsturei un nedrīkst būt jau aktīvi kredīti pie šī paša aizdevēja. SMSCredit aizdevumiem nav nepieciešama ķīla vai galvotājs un ir vajadzīgs tikai aktīvs bankas konts, mobilā telefona numurs un epasta adrese. Aizņemoties naudu pie šī aizdevēja ir jānorāda arī savi aptuvenie ikmēneša ienākumi kas vairāk tiek izmantots tieši informatīviem mērķiem. Aizdevumus iespējams saņemt katru dienu un pat brīvdienās un svētku dienās, kas padara šo aizdevēju par ļoti labu rezerves variantu praktiski jebkurā situācijā.

Pēdējo gadu laikā SMSCredit ir mazliet noklusis ar savām akcijām, tomēr tam vairs nav nepieciešams reklamēties, jo lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju jau ir reģistrējusies pie šī aizdevēja un tāpēc izvēlas saņemt kredītus tieši no SMSCredit tad, kad tas ir nepieciešams. Uzņēmumam ir ļoti laba reputācija un šāda kalibra un lieluma uzņēmums noteikti, ka izturas pret saviem klientiem ar visaugstāko izcilību, jo pretējā gadījumā šie klienti ātri vien pazustu.

 

Saņemt Kredītu

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here