SohoCredit LogoPar Uzņēmumu

SohoCredit ātrās kreditēšanas zīmols, kas darbojas zem uzņēmuma, ar tādu pašu nosaukumu SIA “Soho GROUP” ir viens no lielākajiem un straujāk augošajiem ātro kredītu izsniedzējiem. SIA “Soho Group” uzņēmuma reģistrācija numurs ir “40003770114”, bet darbību šis uzņēmums uzsāka jau tālajā 2005. gada septembrī, ar pamatkapitālu, kas lielāks par 550 tūkstošiem Eiro, bet darbības pirmajos gados uzņēmuma nosaukums bija SIA “Soho Food”, kas liecina tikai par to, ka uzņēmums sākumā tika veidots, lai darbotos ēdināšanas nozarē. Uzņēmums sāka darboties ar īstermiņa kredītu izsniegšanu tikai 2010. gadā, un tad arī tika pārsaukts tagadējā vārdā. Uzņēmums savos pirmsākumos cīnījās ar parādiem un bizness, uzņēmuma īpašniekam Venjaminam Gurevičam, nevedās, tāpēc arī uzņēmējs iestiga milzīgos parādos. Vienu brīdi uzņēmējs bija aizņēmies pat vairāk kā 24 milijonus Eiro. Bet šobrīd izskatās, ka viņa veiksme ir atgriezusies, un SIA “Soho Group” 2013. gadu noslēdz ar 4160427 Eiro apgrozījumu un šī uzņēmuma peļņa bijusi 1178246 Eiro. Šādas naudas summas ierindo to Top 500 pelnošāko Latvijas uzņēmumu sarakstā, un SohoCredit zīmolu paceļ Top 10 lielāko Latvijas kreditoru saimē. Un uzņēmuma izaugsme arī ir fenomenāla, jo atšķirībā pret 2012. gadu, “Soho Group” uzaudzējusi savu apgrozījumu par 80%, no 2312924 Eiro uz šiem 4160427 Eiro. Un vēl neparasti liekas, ka tik liels uzņēmums ar tādu peļņu nodarbina tikai 29 darbiniekus, kas parāda, cik efektīvs un peļņas orientēts ir šis uzņēmums. SohoCredit zīmols ir iesaistījies arī LNKA, un tajā tika uzņemts 2013. gada Augustā, un tas nozīmē, ka šis uzņēmums ir apņēmies ievērot visus Asociācijas noteiktos nosacījumus par atbildīgu patērētāju kreditēšanu. Ja vēl atgriežamies nedaudz pie uzņēmuma lieluma, tad noteikti jāpiemin arī tas, kas SohoCredit zīmols nu jau ir zināms arī citviet Eiropā, jo šis uzņēmums strauji izplešoties ir iegājis arī Lietuvas, Spānijas un Polijas tirgos, tāpēc visticamāk, ka nākamie darbības gadi SohoCredit būs ļoti ienesīgi, jo SohoCredit zīmols nu jau ir visai plaši atpazīstams pat bez pārlieku lielām reklāmas kampaņām un mārketinga!

SohoCredit kreditora darba laiks ir katru darba dienu no 8:00 līdz 20:00, bet brīvdienās un svētku dienās, tas strādā no 9:00 līdz 21:00, bet ja vēlaties sazināties ar uzņēmuma pārstāvjiem, jūs to varat izdarīt:

 • Zvanot uz klientu apkalpošanas telefonu66116000”,
 • Rakstot E-pastu uz “sohocredit@sohocredit.com”,
 • Sazinoties caur mājas lapā pieejamo tiešsaistes čatu.

Bet uzņēmuma reģistrētā adrese ir Rīgā, Lāčplēša iela 87, kur tad arī var doties, ja vēlaties sazināties ar uzņēmuma pārstāvjiem privāti, bet ja vēlaties aizņemties attālināti, to var darīt visās Latvijas Pasta nodaļās, jo SohoCredit ir sadarbības ar šo iestādi. Vēl noteikti interesanti ir zināt, ka uzņēmumam ir bankas konti 4 lielākajās Latvijas bankās, kas nozīmē, ka uzņēmuma klientiem nebūs jāmaksā par starpbanku maksājumiem, un naudu saņemt varēs daudz ātrāk:

 1. Swedbank – LV12HABA0551030643847,
 2. Nordea – LV41NDEA0000083135798,
 3. DNB – LV95RIKO0002013213122,
 4. Citadele – LV22PARX0008931310002.

Ja skatāmies uz uzņēmuma mājas lapu, tad redzams, ka SohoCredit zīmols ir labi nostrādāts, un tīmekļa vietnes krāsu gamma un kopējais dizains atbilst uzņēmuma logotipam. Mājas lapa ir ļoti viegli saprotama, un izskatās ļoti pārdomāta , kā arī pareizi strukturēta. Labi ir arī tas, ka uzņēmuma tīmekļa vietne ir aizsargāta ar SSL sertifikātu, kas padara to vēl drošāku. Bet fakts, ka uzņēmums pat savā mājas lapā ir atvēlējis veselu sadaļu Atbildīgas aizņemšanās popularizēšanai ir ļoti laba zīme.

Piedāvājumi

SohoCredit saviem klientiem piedāvā aizņemties īstermiņa aizdevumus naudas summās no 70 Eiro līdz pat 425 Eiro uz laiku no 7 līdz 30 dienām, bet jaunajiem klientiem uzņēmums piedāvā pakalpojumu “Pirmais kredīts bez maksas”, līdz pat 250 Eiro. Uzņēmums šiem aizdevimiem pidāvā ļoti izdevīgu GPL likmi, kas ir tikai 179.03 %, kas salīdzinot ar citu aizdevēju augstajām likmēm ir saprātīga summa. Tas nozīmē, ka aizņemoties 300 Eiro uz 30 dienām būs jāatmaksā 326,40 Eiro, kas ir 8.8 % mēnesī un neņemot vērā šos īsos aizņēmumu termiņus, es domāju, ka šāds piedāvājums ir visai izdevīgs. Kā jau pie visiem īstermiņa kreditoriem, arī SohoCredit piedāvā pagarināt aizdevuma termiņu, ja tu nespēj laikā atdot aizņemto naudas summu, un šīs pagarināšanas maksas, aizņemoties 300 Eiro ir šādas:

 • Pagarinot uz 7 dienām, jāmaksā 21 Eiro (3 Eiro dienā),
 • Pagarinot uz 14 dienām, jāmaksā 34.27 Eiro (2,44 Eiro dienā),
 • Pagarinot uz 30 dienām, jāmaksā 53.99 Eiro (1,79 Eiro dienā).

Un pēc šiem datiem, kā jau vienmēr var spriest, ka pagarinot uz ilgāku laiku par katru pagarināto dienu būs jāmaksā mazāk, bet šie piedāvājumi, liekas mazliet augstāki, kā citiem kreditoriem, tāpēc labāk būtu aizdevumu atdot laikā! Bet, ja nespējat kredītu atmaksāt, un domājat par vienkāršu nemaksāšanu, uzņēmuma līgumā rakstīts, ka nokavējuma, jeb soda maksa par katru nokavēto maksājuma dienu soda maksa sastāda 0,39-0,65% no kredīta kopsummas atkarībā no kredīta termiņa, un tātad pagarināšanas maksas tik un tā sanāk izdevīgākas nekā kredīta neatmaksāšana.

Uzņēmums saviem klientiem piedāvā aizņemties gan ar SMS palīdzību, tā sauktajā SMS kredītā, gan arī piedāvā iepriekš minēto bezprocentu kredītu, bet kredīta izsniegšanu uzņēmums sola izskatīt 10 līdz 15 minūšu laikā, un tanī pat brīdī arī ieskaitīt naudu jūsu bankas kontā, ja jūsu pieteikums, ko var iesniegt visu diennakti, tiks apstiprināts. Jāatceras ir tikai tas, ka uzņēmuma darba laiks nav visu diennakti, un kredītu pieteikumi, kas izdarīti nakts stundās tiks izskatīti nākamās dienas sākumā, pirmajās darba dienas minūtēs.

Kredīta saņemšanas Nosacījumi

SohoCredit piedāvā saņemt šos īstermiņa kredītus jebkuram Latvijas pilsonim vai nepilsonim, kas ieguvis uzturēšanās atļauju, pie nosacījumiem, ka šim cilvēkam:

 • vecums ir lielāks par 20 gadiem,
 • Ir bankas konts kādā no Latvijas reģistrētajām komercbankām,
 • Ir aktīvs mobilā telefona numurs,
 • Nav sabojāta kredītvēsture, vai kavēti kredītu maksājumi pie kāda cita kreditora,
 • Ir patstāvīgi ienākumi.

Tas nozīmē, ka šis aizdevējs neizsniedz ātros kredītus no 18 un 19 gadiem un arī neizsniedz aizdevumus cilvēkiem, kuriem nav oficiālas darba vietas vai arī patstāvīgu ienākumu, un tas nozīmē, ka šis aizdevējs neizsniedz kredītus bez darba vietas, kā to dara citi kreditori. SohoCredit aizņēmumam nav vajadzīga ķīla vai galvotājs, kas nozīmē, ka aizņēmumus izsniedz tikai uz katra klienta sirdsapziņu, tāpēc arī šie kredīta procenti ir tik augsti, jo uzņēmumam ir jānodrošinās pret krāpniekiem un ļaunprātīgiem debitoriem, kas, saņemot aizdevumu, nemaz nevēlas tos pēc tam atdot.

Kopumā atskatoties uz šo aizdevēju var secināt, ka tas nākotnē būs viens no lielākajiem un zināmākajiem Latvijas Nebanku kreditoriem, jo, jau tagad, uzņēmums ir ieguvis lielu atpazīstamību un lielu klientu kredīta portfeli. SohoCredit piedāvā izdevīgus aizdevumus, un šī kreditora klientu apkalpošanas dienesta speciālisti būs vienmēr atvērti savu klientu atsauksmēm un jautājumiem.

Saņemt Kredītu

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here