Swedbank ir Zviedrijā dibināta banka, kura jau vairākus gadus saglabā Latvijas lielākās bankas titulu ar vislielāko aktīvu apjomu – 2015. gada pirmajā ceturksnī vien Swedbank aktīvu apjoms jau bija sasniedzis 5,015 miljardus eiro. Tādēļ ne velti klienti arvien saviem bankas pakalpojumiem izvēlas tieši Swedbank.

Swedbank Grupa, kuras sastāvā ir arī Swedbank Latvijas filiāle, ir dibināta 1820. gadā, kad Zviedrījā izveidojās pirmās krājbankas. Šīs bankas tika dibinātas, lai sniegtu Zviedrijas iedzīvotājiem lielāku finanšu drošību, kā arī dotu tiem iespēju efektīvāk plānot savas finanses, un vēl joprojām šie divi finanšu jomas aspekti ir būtiski Swedbank darbības pamatakmeņi, ne velti Swedbank nospraustais mērķis ir sekmēt privātpersonu un uzņēmēju ilgtspējīgu labklājību.

Arī oficiāli Swedbank Latvijas uzņēmumu reģistrā šī banka ir reģistrēta kā akciju sabiedrība “Swedbank”, kura darbu uzsāka 2004. gadā ar reģistrācijas numuru 40003074764. Pašreiz šīs akciju sabiedrības juridiskā adrese ir Balasta dambī 1A, Rīgā, un tās apmaksātais pamatkapitāls sastāda 942856206 eiro.

Swedbank ir Latvijas Komercbanku asociācijas biedrs, un, tā kā šī asociācija darbojas, lai ne tikai apvienotu Latvijā reģistrētās komercbankas, bet arī sekmētu Latvijas komercbanku sektora attīstību un pilnveidi, Swedbank darbojas, paturot prātā savu klientu intereses un palīdzot ikvienam visefektīvāk rīkoties ar savām finansēm.
Pašreiz Swedbank klientu loks tuvojas 8 miljoniem, kurus ik dienas dažādās jomās apkalpo aptuveni 16 tūkstoši darbinieku.

Piedāvājums

Tā kā Swedbank ir lielākā Latvijas komercbanka, tā arī piedāvā visaptverošu pakalpojumu klāstu, strādājot gan ar privātpersonām, gan dažādiem uzņēmumiem. Un tas, ka šī banka darbojas kā Latvijas tirgū, tā Zviedrijā un pārējās divās Baltijas valstīs, nodrošina, ka šī banka ne tikai aptver plašu finanšu tirgu bet ari ir ļoti stabila.
Swedbank ikvienai privātpersonai piedāvā virkni dažādu pakalpojumu sākot no bankas konta izveides un norēķinu kartes izsniegšanas, līdz vairāku veidu kredītu un līzingu izsniegšanai un pat tādiem pakalpojumiem kā uzkrājumu veidošanu un apdrošināšanu. Plus Swedbank ir tas, ka šīs bankas mājaslapā ir pieejam vairāki no šiem pakalpojumiem, vai vismaz detalizēta informācija par tiem, kas nodrošina, ka tu uz banku vari doties jau informēts par pakalpojumu, kuru tu vēlies izmantot.

Tajā pašā laikā arī uzņēmumiem Swedbank piedāvā kā bankas kontu un maksājuma karšu izveidi un izsniegšanu, tā ienākošās naudas plūsmas vadību, kā arī pat tādus pakalpojumus kā uzņēmumu finansēšanu, apdrošināšanu un dažādus valūtas darījumus, ko visu veic zinoši un par sevi pārliecināti Swedbank finanšu eksperti.
Un vēl viens nozīmīgs aspekts no Swedbank piedāvato pakalpojumu klāsta ir arī investīcijas un private banking sektors.

Swedbank kontaktinformācija

Manuprāt, Swedbank ir ne tikai viena no labākajām Latvijas komercbankām, bet arī tās mājaslapa ir viena no vislabāk izveidotajām lapām galvenokārt tādēļ, ka iekš www.swedbank.lv ir iespējams atrast detalizētu informāciju par ikvienu Swedbank pakalpojumu vairākās valodās, kā arī to izveidotā internetbanka ir viegli izmantojama un droša.
Taču, ja tev arī pēc www.swedbank.lv apmeklējuma vēl joprojām ir kādi jautājumi, ko vēlies uzdot kādam no Swedbank darbiniekiem, tev ir vairākas iespējas, kā sazināties ar Swedbank ekspertiem. Pirmkārt jau ikviena privātpersona katru dienu jebkurā laikā, arī nakts stundās, var zvanīt uz tiem interesējošā pakalpojuma telefona numuru, kurus varēsiet atrast Swedbank mājaslapas kontaktu sadaļā, kur jums tieši konkrētā jautājumā zinoši eksperti palīdzēs atrisināt ikvienu jums radušos problēmu.

Viens no inovatīvākajiem Swedbank pakalpojumiem ir 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā klientiem pieejamā telefonbanka, ar kuru ir iespējams sazināties pa tālruni 67 444 444 zvanot vai sūtot īsziņu, pa e-pastu, rakstot uz e-pasta adresi info@swedbank.lv, vai jautājot savu jautājumu Swedbank portāla draugiem.lv kontā (http://www.draugiem.lv/swedbank/). Šī telefonbanka darbojas līdzīgi kā internetbanka, tikai, lai tai piekļūtu jums nav nepieciešams internets. Piezvaniet vai rakstiet Swedbank, un 24 diennaktī jūs varēsiet uzzināt jebkādu informāciju kā par savu bankas konta statusu, tā vispārīgi par Swedbank pakalpojumiem.

Un, ja tomēr vēlies satikt kādu Swedbank ekspertu aci pret aci, Swedbank visā Latvijas teritorijā kopā ir 47 filiāles (22 filiāes Rīgā un 25 filiāles ārpus Rīgas), kurās zinošs personāls centīsies atbildēt uz ikvienu tavu jautājumu vai palīdzēs tev veikt ikvienu tev interesējošo darījumu.

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here