Ja jums ir vairākas tuvas draudzenes vai arī jūs vienkārši bieži tiekaties ar vienu savu labāko draudzeni, jūsu kopīgās tikšanās reizes kafejnīcās, restorānos un citās izklaides vietās bieži vien veido pamatīgas izmaksas un var negatīvi ietekmēt jūsu ik nedēļas budžetu. Doties kopā kārtējā iepirkšanās tūrē, kopā apmeklēt manikīru un pēc tam izbaudīt gardas vakariņas ar vīna glāzi var kopā savākt pamatīgu rēķinu. Ir pat cilvēki, kuriem talkā nāk Credpro salīdzināšanas tabula, lai tikai viņi varētu atļauties visas tās pašas izklaides, ko viņu draudzenes. Šķiet, kā gan jūs atpaliksiet no viņām? Taču šādas neapdomīgas rīcības dēļ, regulārie izdevumi var novest jūs pie vēlmes pēc iespējas mazāk satikt savus draugus, lai tomēr iekļautos budžetā. Bet kā būtu, ja jūs varētu pavadīt laiku ar savām draudzenēm un neizšķiest tik daudz naudas?

Un mēs ar to nedomājam vienkāršu sēdēšanu uz dīvāna un visu pārējo draugu aprunāšanu. Lai gan, protams, reizi pa reizei arī šī nodarbe var būt tieši laikā. Ja pieslēdzam mazliet iztēles, varam atrast neskaitāmi daudz jautru lietu, kuras varat paveikt tuvākajā apkaimē un kas tik un tā noteikti būs īpašas, bet tajā pašā laikā “nesitīs pa kabatu”. Patiesība ir tāda, ka draudzība neko nemaksā, un tādam būtu jābūt arī kopā pavadītajam laikam. Aizmirstiet savas tipiskās izklaides ballītēs un kinoteātru apmeklējumos un padariet jūsu draudzenes tikpat laimīgas niecīga budžeta ietvaros. Lai vairāk izprastu, ko tieši mēs ar to domājam, iepazīstieties ar sagatavotajām, mūsuprāt, taupīgām un maciņam draudzīgām idejām, kā pavadīt laiku kopā ar draudzenēm.

Diena jebkurā pilsētas muzejā

Šī patiesi ir lieliska un bieži vien līdz galam nenovērtēta aktivitāte ikvienam, kas vēlas izjust īstu kultūras dvesmu, vienlaikus netērējot ne centa. Lai pilnībā izmantotu šo iespēju, pārliecinieties, ka jūsu izvēlētajā muzejā ieeja ir bez maksas, vai arī izpētiet, kurā dienā tam ir īpašas atlaides. Lielākā daļa muzeju piedāvā bezmaksas apmeklējumus vismaz vienreiz mēnesī, ja ne biežāk. Paķeriet savus labāko draudzeni un dodieties kultūras vai vēstures piedzīvojumā, kas var būt pilns ar mākslu un jaunu informāciju. Tas radīs lieliskas, kopīgas atmiņas, kuras nevēlēsieties palaist garām.

Noorganizējiet groziņu vakaru

Kāda gan jēga doties ēst publiski ārpus mājas, ja jums ir ideāla iespēja pavakariņot daudz intīmākā un draudzīgākā atmosfērā pašas vai draudzenes mājās? Bez tam, šādā alternatīvā jums nebūs nepieciešams tērēt naudu transporta izdevumiem vai arī patērēt daudz laika, lai sapucētos. Pagatavojiet ēdienu no kādas no savām iecienītākajām receptēm un uzaiciniet savas draudzenes dalīties ēdienu sastāvdaļās – katrs atnes noteiktas lietas no pirkumu saraksta. Tad jautrā kompānijā kopā pagatavojiet maltīti, ko kopā arī notiesāsiet.
Pat ja neviena no jums nejūtas pilnībā ērti un pārliecināti virtuvē pie plīts, jūs ļoti daudz iemācīsieties kopā un jums būs arī interesanti kopā izmēģināt kādu jaunu recepti. Izlemiet, kādas valsts virtuve jūs interesē un ķerieties klāt idejas realizēšanai. Galu galā, tas jums izmaksās apmēram ceturtdaļu no cenas, kas aiziet uz vakariņām restorānos.

Izejiet mundrā pastaigā pa vietējo parku

Cik gan reti mēs kopā ar savām draudzenēm dodamies pastaigā bez nekāda cita pievienota mērķa? Vienkāršā pastaigā pa parku, elpojot svaigu gaisu un apspriežot jaunākos notikumus abu dzīvēs. Mēs tik ļoti esam pieraduši pie ātrajām sarunām mūsu viedtālruņu aplikācijās, ka esam pavisam pametuši novārtā visvienkāršākās aktivitātes – došanos pastaigā. Ja laiks to atļauj, paņemiet līdzi piknika segu vai pludmales dvieli uz kā piesēst zālājā, iesaiņojiet līdzi arī mājās pagatavotus dzērienus un uzkodas. Vienkārša pastaiga tiešām nemaksā ne centa, tomēr tās laikā jūs varat likt savai draudzenei manīt, cik svarīga viņa ir jūsu dzīvē.

Noorganizējiet mājas SPA dienu

Nekas nespēj būt jaukāks par relaksējošu SPA dienu kopā ar draudzenēm. Bet kāpēc gan to nenoorganizēt mājas apstākļos? Nolakojiet viena otrai nagus, nokrāsojiet ataugušās matu saknes, izmasējiet viena otrai saspringušās muguras un tamlīdzīgi. Tiešsaistē pieejamas neskaitāmas idejas un padomi, kā izveidot vienkāršas sejas un ķermeņa maskas mājas apstākļos. Kopā ar jūsu abu iecienītāko mūziku no pusaudžu gadiem tas var pārvērsties par fantastisku meiteņu pasākumu, ko vēlēsieties atkārtot vēl un vēl.

Apmeklējiet kādu no vietējiem pilsētas pasākumiem

Pavisam neatkarīgi no gadalaika – jūsu pilsēta bieži organizē dažādus bezmaksas pasākumus saviem iedzīvotājiem un pilsētas viesiem. Vai tas ir bezmaksas koncerts pilsētas estrādē, pop-up mākslas izstāde vai jaunā restorāna ēdienu degustēšana, parasti ir vismaz viens pasākums pilsētā, kas spētu ieinteresēt gan jūs, gan jūsu labāko draudzeni. Meklējiet pasākumu sarakstus pilsētas tiešsaistes lapās un sekojiet tām sociālajos tīklos, un pārsteidziet sevi ar kaut ko nebijušu un, iespējams, pat ārpus jūsu komforta zonas.

Brīvdienu filmu vai seriālu maratons

Ja abas esat pārgurušas pēc garās darba nedēļas, tad jaunāko filmu vai mīļāko seriālu maratons pidžamās uz lielā dīvāna būs tieši tas, kas jums abām būs nepieciešams mājīgai nedēļas nogalei. Mēs nenoliedzam, ka izklaide, ko nodrošina pilsētas kinoteātri ir ļoti jautra un pacilājošā, taču jūs nevarat tanī netraucēti zvilnēt savā mīļākajā pidžamā, dzerot sarkanvīnu un baudot mājās pagatavotas, iecienītākās uzkodas. Turklāt, ja jums vai jūsu draugam ir pieejams straumēšanas pakalpojums, tad šāda izklaide jums nemaksās ne centa. Padomājiet, cik gan daudz naudas jūs ietaupīsiet uz kino biļetēm un pārlieku uzcenotā popkorna.

Organizējiet drēbju skapju ģenerālo tīrīšanu

Nekas draudzenes nevieno tā, kā kopīga iepirkšanās, kad jaunās apģērbu kolekcijas ir veikalos. Bet kā būtu, ja jūs uz šo pasākumu paskatītos no otras puses? Tā vietā, lai tērētu naudu par jaunām drēbēm, veiciet ģenerālo tīrīšanu viena otras drēbju skapī. Lietas, kas jums vairs nav vajadzīgas varbūt iepatīkas jūsu draudzenei, bet ja jūs abas tās atzīstat par nevajadzīgām – savāciet šīs drēbes un ziedojiet vietējām labdarības organizācijām. Jūs varat pasākumā iesaistīt vairāk draudzenes un iztīrīt visus skapjus, tas var izvērsties par pilnu nedēļas nogales pasākumu jautrā kompānijā.

Dodieties pilsētas izpētē ar pozitīvisma lapiņām

Padariet pilsētas apskati mazliet oriģinālāku. Dodieties tajā kopa ar savu tuvāko draudzeni, piezīmju līmlapiņām un rakstāmrīku. Sarakstiet piezīmju lapiņas ar dažādiem iedrošinājumiem un pozitīviem izteicieniem un izkasiet to visapkārt jūsu pilsētai. Šī aktivitāte ne tikai padarīs kāda cita dienu saulaināku, kas pamanīs košās un pozitīvās lapiņas kaut kur uz māju sienām vai skatlogiem, bet arī atgādinās jums vienmēr palikt pozitīvām un justies lepnām par to, ka tā palīdzat šo pozitīvismu sasniegt arī citiem.

Ja jums ir draudzīgas attiecības ar kādu draudzeni, kura ir no tiesas dzīvesprieka pilna, tad vienmēr varat paļauties uz to, ka jūs būsiet lieliskā kompānijā vienalga, ko jūs arī izplānotu kopā darīt. Tāpēc jums pavisam noteikti nav nepieciešams iztērēt visu savu sūri, grūti nopelnīto naudu, lai viena otru izklaidētu.

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here