twino logotipsLai gan TWINO vēl nav visai labi pazīstams nosaukums aizdevumu un ieguldījumu pasaulē, tas noteikti tāds drīz kļūs, jo tas ir viens no inovatīvākajiem un vislabāk izstrādātiem rīkiem starp visiem līdzīgiem finanšu jomas izstrādājumiem.

TWINO izveidotājs ir uzņēmums ar nosaukumu FinaBay, kas ir interneta finanšu uzņēmums, kurš darbojas kā Latvijā tā citās Eiropas un pat Tuvo Austrumu valstīts. Šis uzņēmums tika izveidots 2009. gadā un tā īpašnieks ir Armands Broks. “FinaBay” ir patiešām spēcīgs uzņēmums, kurš ik mēnesi piešķir ap 37 tūkstošiem aizdevumu. Taču TWINO oficiālais turētājs ir cita kompānija – SIA “OC Finance”, kuras vienīgais īpašnieks ir SIA “FinaBay”. Šis uzņēmums – SIA “OC Finance” – tika izveidots jau 2008. gada novembrī un tika reģistrēts ar reģistrācijas numuru 40103203191. Pašreiz uzņēmuma pamatkapitāls ir vairāk nekā 426 tūkstoši eiro.

Pati TWINO savstarpējo aizdevumu platforma savu darbību uzsāka tikai šī gada maija beigās, tādēļ tā ir vēl pavisam jauna, taču tā jau ātri ir iemantojusi daudzu cilvēku uzmanību un patiku, jo šī platforma dod iespēju Latvijas iedzīvotājiem ne tikai ieguldīt savus brīvos līdzekļus, bet arī piesaistīt savam uzņēmumam ārvalstu investorus un viegli un ātri aizņemties aizdevumus, bez nepieciešamības kārtot virkni birokrātisku un nevajadzīgu papīru.

Lai gan platformas TWINO turētājkompānija “OC Finance” ir Latvijas Nebanku Kredītdevēju asociācijas biedrs, kas nozīmē, ka pie TWINO ņemtie kredīti ir garantēti, ka ir droši un kreditors piekopj atbildīgu kreditēšanas praksi, TWINO kopā ar otru tai līdzīgu Latvijā sastopamo aizdevumu platformu “Mintos” 2015. gada jūnijā nodibināja arī Latvijas Kolektīvās finansēšanas asociāciju, kuras darbības mērķis ir iestāties par savu klientu tiesībām, novērst jebkāda veida negodīgu komercpraksi un aizstāvēt savas industrijas intereses likumdevēju un uzraudzības institūciju priekšā. Tādēļ var teikt, ka “OC Finance” un TWINO ir viens no drošākajiem pašreiz sastopamajiem kreditoriem.

Piedāvājumi

Platforma TWINO saviem klientiem piedāvā gan aizņemšanās, gan ieguldīšanas iespējas ar virkni dažādu nosacījumu.
TWINO piedāvā aizņemties kredītus dažādiem mērķiem, tai skaitā automašīnas iegādei, mācību apmaksai, ārstniecības izdevumiem, lieliem pirkumiem, uzņēmējdarbība vai vienkārši atpūtai, jo TWINO neprasa klientiem norādīt precīzu aizņēmuma izlietošanas mērķi. Ar TWINO platformas palīdzību vienā reizē ir iespējams aizņemties vienu kredītus no 400 līdz 3000 eiro un uz termiņu sākot no 6 līdz 36 mēnešiem jeb 3 gadiem un TWINO aizņēmumu procentu likmes variē no 18 līdz pat 96% gadā atkarībā no tā, cik lielu summu un uz kādu termiņu klients aizņemas. Lieliski ir tas, ka ar TWINO aizdevumu ir iespējams saņemt neizejot no mājas, jo viss, kas ir nepieciešams, ir internets un ierīce, uz kuras lietot internetu. Klientam vispirms ir jāizvēlas naudas summa, kuru aizņemties, un termiņš, uz cik ilgu laiku aizņemties, pēc tam jāaizpilda pieteikuma anketa TWINO mājaslapā un jāveic identifikācijas maksājums, kas ir nieka 1 cents. Kad tas ir izdarīts TWINO personāls īsā laikā apstrādās jūsu pieprasījumu un sazināsies ar jums par aizdevuma piešķiršanas noteikumiem, atmaksas termiņiem un procentu likmēm, ko apstiprinot jūs saņemsiet kāroto aizdevumu norādītajā bankas kontā. Pēc tam aizdevums ir jāatmaksā, ievērojot piešķirto maksājumu grafiku un ik mēnesi pārskaitot konkrētu summu uz “OC Finance” SWEDBANK kontu.

Bet, ja vēlies kļūt par vienu no TWINO ieguldītājiem un sākt pelnīt ar to naudu, tad viss, kas tev ir jādara, ir jāreģistrējas TWINO mājaslapā, jāaizpilda reģistrācijas anketa, jāidentificē sevi, jāpapildina savs ieguldītāja konts un tu sāksi ieguldīt TWINO aizdevumos, par kuriem ar laiku tu sāksi gūt peļņu gan no aizdevumu pamatsummām, gan to procentu maksājumiem.

Kas jāievēro, lai saņemtu aizdevumu?

Lai būtu iespējams saņemt aizdevumu no TWINO klientiem ir jāievēro vairāki nozīmīgi nosacījumi, kuri palīdz ne tikai pašam TWINO garantēt, ka netiks zaudēta nauda, bet kuri arī palīdz pašam klientam saprast, vai tas ir piemērots kredīta saņemšanai. Nosacījumi, kuri obligāti ir jāievēro ikvienam, kurš vēlas saņemt aizņēmumu no TWINO ir:

  • jābūt vecumā no 20 līdz 65 gadiem
  • jābūt pastāvīgam Latvijas iedzīvotājam
  • jābūt kontam kādā no Latvijas komercbankām
  • jābūt aktīvam mobilā tālruņa numuram
  • jābūt regulāriem ikmēneša ienākumiem vismaz 3 mēnešus pirms aizdevuma saņemšanas
  • nedrīkst būt kavēti maksājumi un kādas parādsaistības

Kas jāievēro, lai ieguldītu TWINO aizdevumos?

Arī, lai kļūtu par TWINO ieguldītāju, personām ir jāievēro daži būtiski nosacījumi, kas ir kā garantija pašiem TWINO. Ieguldītājam ir jābūt:

  • fiziskai personai
  • vecumā no 21 gada.

Kontaktinformācija

twino kontaktiSIA “OC Finance”, kas ir TWINO turētājs, oficiālā un galvenā mītnes vieta ir Mūkusalas iela 41, Rīga. Ar šo kreditoru ir iespējams sazināties pa tālruni +37167799997, pa e-pastu info@twino.com. Bet, ja ir kādi jautājumi saistībā ar TWINO darbību vai piedāvājumiem, atbildes viegli un ātri ir iegūt arī ar www.twino.lv mājaslapā pieejamā čata ar konsultantu palīdzību vai rakstot TWINO uz to Facebook.com kontu. TWINO darbojas katru darba dienu no 9:00 līdz 18:00, un šajā laikā tad var arī sazināties ar TWINO ekspertiem un iegūt atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem. Bet tā kā TWINO mājaslapa www.twino.lv ir ļoti moderna, viegli saprotama un pārskatāma, iespējams, tev nemaz nebūs nepieciešams prasīt palīdzību TWINO konsultantiem, jo šajā mājaslapā ir iespējams atrast visu nepieciešamo informāciju gan par pašu platformu, gan tās piedāvājumiem.

 

Saņemt Kredītu

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here