SIA “UniCredit Leasing” ir līzinga kompānija, kuras darbības pirmsākumi ir meklējami 1998. gadā. Gadu gaitā kompānija ir nostiprinājusi savas pozīcijas ne vien Latvijas līzinga tirgū, bet arī Igaunijas un Lietuvas līzinga tirgos. Kompānijas pozīciju nostiprināšanos pierāda tās ierindošanās līzinga kompāniju TOP 3.

Pēdējo gadu laikā kompānija ir ne vien ierindojusies līzinga kompāniju topa augšgalā, bet arī veiksmīgi attīstījusies un paplašinājusi savu darbību Baltijas reģionā, proti, ir izveidojusi vienotu Baltijas valstu līzingu ar struktūrvienībām Latvijā, Igaunijā un Lietuvā, nodrošinot tajās augsti kvalificētu speciālistu komandas ar plašu starptautisko pieredzi.

SIA “UniCredit Leasing” par savām priekšrocībām uzskata jau pieminēto starptautisko pieredzi, individuālo pieeju katram klientam, ātrumu, izskatot līzinga pieteikumus, dažādos apdrošināšanas risinājumus, pārdomāto pieeju biznesa, kā arī e-pakalpojumu pieejamību.

SIA “UniCredit Leasing” ir “UniCredit” grupas dalībniece, kas ir viena no vadošajām finanšu grupām Eiropā. “UniCredit” ir lielākā vadošā komercbanka Eiropā, kas darbojas 17 valstu tirgos, kopumā aptverot 50 tirgus ar 7750 filiālēm un 130000 darbiniekiem. Dalība “UniCredit” grupā, izmantojot grupas plašo starptautisko tīklu un pieredzi, sniedz iespējas piedāvāt saviem klientiem īpaši piemeklētus finanšu risinājumus un pakalpojumus.

SIA “UniCredit Leasing” ir arī meitas uzņēmums – SIA “UniCredit Insurance Broker”, kas nodrošina apdrošināšanas pakalpojumus un sniedz konsultācijas galvenokārt SIA “UniCredit Leasing” klientiem. Kompānijas meitas uzņēmums ir dibināts 2008. gadā un ir iekļauts FKTK (Finanšu un kapitāla tirgus komisijas) apdrošināšanas un pārapdrošināšanas starpnieku reģistrā. Uzņēmums veiksmīgi sadarbojas ar lielākajām apdrošināšanas sabiedrībām, kas sniedz iespējas piedāvāt saviem klientiem visus nedzīvības apdrošināšanas produktus, kas pieejami Latvijas tirgū. Sadarbojoties ar tādām apdrošināšanas kompānijām kā If, BTA un Balta, uzņēmums ir izstrādājis īpašus apdrošināšanas nosacījumus attiecībā uz automašīnu un komerctransporta, kā arī tehnikas un īpašuma apdrošināšanu.

unicredit leasing logo

SIA “UniCredit Leasing” piedāvātie pakalpojumi

Kompānija piedāvā auto līzingu, industriālo līzingu, komerctransporta līzingu, kā arī apdrošināšanas pakalpojumus, pielietojot SIA “UniCredit Insurance Broker” starpniecību. Kompānija piedāvā tādus apdrošināšanas veidus kā autotransporta apdrošināšana, tehnikas apdrošināšana, īpašuma un ražošanas iekārtu apdrošināšana, kā arī citus apdrošināšanas veidus. Kā apgalvo kompānija, tās apdrošināšanas polisēm ir tādas priekšrocības kā profesionāla palīdzība vispiemērotākā apdrošināšanas piedāvājuma izvēlēšanas brīdī, profesionālas konsultācijas un atbalsts ar atlīdzību saistītos jautājumos, iespēja sadalīt apdrošināšanas prēmiju jeb apdrošināšanas polises cenu 12 maksājumus, kā arī iespēja norēķināties reizē ar līzinga ikmēneša maksājumiem.

Jāmin, ka kompānija piedāvā ne tikai autolīzinga pakalpojumus, bet arī citus finanšu risinājumus, piemēram, automašīnu finansēšanu un dažādas tehnikas, tehnoloģiju un iekārtu finansēšanu, vienmēr cenšoties piedāvāt saviem klientiem vispiemērotākos finanšu risinājumus. Tāpat kompānija piešķir finansējumu dažādu objektu iegādei, piemēram, automobiļu, autobusu, mežizstrādes, ceļu būves, karjeru izstrādes, kokapstrādes, metālapstrādes, medicīnas iekārtu, piekabju, vilcēju, treileru, vagonu, kā arī citu objektu iegādei, kas paredzēti uzņēmējdarbības veikšanai.

SIA “UniCredit Leasing” kontaktinformācija

Kompānijas centrālais birojs Latvijā atrodas Rīgā, Mūkusalas ielā 41. Ar kompāniju ir iespējams sazināties, zvanot pa tālruni 67502200 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi info@unicreditleasing.lv. Kompānijas centrālais birojs Igaunijā atrodas Tallinā, Liivalaia 13, un ar to ir iespējams sazināties, zvanot pa tālruni 6222100 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi info@unicreditleasing.ee. Kompānijas centrālais birojs Lietuvā atrodas Viļņā, Lvovo 25, un ar to ir iespējams sazināties, zvanot pa tālruni 65008888 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi info@unicreditleasing.lt.

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here